Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

kala mi fantasteis kamia treli kafeteria..kai fusika piastike afou imouna 3 wres me mono dialeimma auto twn lipsewn!to mono kalo itane oti eixa ti filenada mou kai milagame..

oso gia ta kila ki egw ta patisa ta 7.diavasa oti apo dw k pera tha pairnoume peripou 500gr tin evdomada kathws megalwnoun kai oi mastoi afou proetoimazontai gia to thilasmo,episis tha anoiksei i perifereia kai tha paroume pontous s auto to simeio!kai min ksexname oti megalwnoun k ta mwrakia mas polu grigora twra pia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμάν! :o Τόσες αλλαγές μαζεμένες πώς θα τις αντέξουμε καλέεεε! Α ρε κορμί τί τραβάς.. :(( Ας είναι για καλό των μπεμπακίων! Πάντως απο στήθος μηδέν αλλαγή-αύξηση..Εσείς πώς πάτε;;κάποτε έλεγα να μείνω έγκυος μπάς κ φανεί αλλα άφαντο είναι ακόμα το σκασμένο..Όύτε σουτιέν θηλασμού δε θα βρίσκω τόσο μικρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki emena etsi einai elenaki...ante elaxista exei megalwsei..otan genniseis tha parei ligo ta panw tou logw tou galatos..alla mi fantasteis oti tha meinei gia meta!Mono i plastiki mas swzei!asta!kai eidika me tin koilitsa fainetai akoma pio mikro..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia Joannaki elenako k georgi gia thn symparastash alla exo provlhmatistei poly,tora diavaza gia ton diavhth k elege oti h fagoyra se olo to soma einai symptoma toy......Gia ton aimatokrith Georgianna moy aykshse tis doseis toy sidhroy...Maritina mu o aimatokriths tora einai 27 ,ean pesei kato apo 20 einai epikyndino gia metaggish ema8a,aimosfairinh ennoeis to HGB an nai einai 8,5 (g/dL)...oso gia thn fagoyra einai pantoy ,poly ksysimo,sthn koilia ksero k vazo krema panta apo thn arxh....se olo to soma alla thn intensivecare ths vazeline poly enydatikh... mhroys koilia sth8os ktl alles fores vazo k baby oil. Elenako ksereis pos kaneis thn eksetash diavhth,mhpos soy pernoyn aima?

Na sas po k kati xaroymeno....h mpempoyla moy einai 1714 gr...mia xara gia 31 evdomada!!!Poly xairomai !!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι νομιζω πως πρεπει να τα ξανα πλυνεις τα ρουχακια που σου εφεραν αφου εχουν τοσο εντονη μυρωδια μαλλον δεν πλυθηκαν με μωρουδιακο απορυπαντικο...το πλανετ εχει πολυ ανεπαισθητη μυρωδια καθαριοτητας ειναι κ οικολογικο προιον...σορρυ πριν που εφυγα αποτομα φιλεναδουλα μου ηρθε η κουμπαρα μου με εναν κουτσομπολη σπιτι για καφεδακι κ συμμαζευα λιγο το σπιτι :D

κοριτσια το στηθος μου στις αρχες ειχε γινει τεραστιο πραγματικα!τωρα ομως ξεφουσκωσε :cry: μονο σουβλιες νοιωθω καπου καπου στις θηλες που παρεπιπτωντος εχουν γινει κατα μαυρες :cry: γιατι αλλαξαν ετσι χρωμα?ασχημουλες εγιναν :lol: κ οι δικες σας μαυρισαν???ουτε υγρο βγαζουν οπως οι δικες σας αν τις ζουληξω μηπως αυτο σημαινει πως δεν θα εχω γαλα???

geov πεσε με τα μουτρα στο μοσχαρι!!να τον ανεβασεις λιγο τον αιματοκριτη!!μεγαλωνει η κοιλιτσα κ φαγουριζεσαι...ο αφαλος σου σε τι κατασταση βρισκετε?πεταχτηκε καθολου???ο δικος μου ακομη κουμποτρυπα ειναι κ εχω μεγαλη κοιλιτσα ειναι ψηλη κ φευγει μπροστα...

ολοι μου λενε πως δεν εβαλα κιλα εχω την εντυπωση πως με δουλευουν εχω βαλει κ μαλιστα παααααρα πολλα!!!γιουλακι μαζι παμε πακετο εμεις οι δυο :lol::lol::lol: φακλανες :lol::lol::lol: τα εικοσι τα εχουμε στο τζεπακι :lol::lol::lol: κ μην στεναχωριεσε συνεχεια τι τρομαζεις???τιποτα δεν θα παθεις!!!να σου πω μονο πως υπαρχουν πολυ χειροτερα...εχω μια φιλη που ειναι κοντουλα κ 120 κιλα εμεινε εγκυος κ εβαλε αλλα 30 :shock: μια χαρα εβγαλε ολη την εγκυμοσυνη κ τωρα παει για το δευτερο...τουλαχιστον εσυ ξεκινησες αδυνατη εγω που ξεκινησα 98???να παω να πεσω απο τον γκρεμο???ενταξει ειπαμε να προσεχουμε λιγο αλλα οχι να τρελενομαστε κ να στεναχωριομαστε ετσι!!!!κουυυυυυυλ!!!

ελενακι κ εγω πρωτη φορα το ακουω αυτο με τον ατμο...με τοσο υψηλη θερμοκρασια κ εχει μικροβια???

geov νομιζω η εξεταση για διαβητη ειναι οπως αυτη που κανουμε στην καμπυλη δεν ειμαι σιγουρη ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geov ακομη κ διαβητη να εχεις χτυπα ξυλο ειναι κατι που πλεον αντιμετωπιζετε θα ταλαιπωριθης λιγουλακι αλλα να σκεφτεσαι πως κοντευεις!!!ακομη 9 εβδομαδες γιουπιιιιιιι :D:D:D ευχομε οι εξετασεις σου να ειναι τελειες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα με το αίμα γίνεται η γλυκοζιωμένη.Δυστυχώς δε ξέρω άν χρειάζεται να πιείς πάλι γλυκόζη γιατί την έκανα μαζί με την καμπύλη.Μην ανησυχείς βρε κοριτσάρα κ άν μπορείς μη διαβάζεις στο ίντερνετ αυτά τα πάγματα γιατί αγχώνεσαι χωρίς λόγο κ στη τελική μπορεί να είναι τόσο απλά κ μην έχεις κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ! ;) Πότε θα ξέρεις περισσότερα απο την διαβητολόγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το στηθος μου στις αρχες ειχε γινει τεραστιο πραγματικα!τωρα ομως ξεφουσκωσε :cry: μονο σουβλιες νοιωθω καπου καπου στις θηλες που παρεπιπτωντος εχουν γινει κατα μαυρες :cry: γιατι αλλαξαν ετσι χρωμα?ασχημουλες εγιναν :lol: κ οι δικες σας μαυρισαν???ουτε υγρο βγαζουν οπως οι δικες σας αν τις ζουληξω μηπως αυτο σημαινει πως δεν θα εχω γαλα???

geov πεσε με τα μουτρα στο μοσχαρι!!να τον ανεβασεις λιγο τον αιματοκριτη!!μεγαλωνει η κοιλιτσα κ φαγουριζεσαι...ο αφαλος σου σε τι κατασταση βρισκετε?πεταχτηκε καθολου???ο δικος μου ακομη κουμποτρυπα ειναι κ εχω μεγαλη κοιλιτσα ειναι ψηλη κ φευγει μπροστα...

geov νομιζω η εξεταση για διαβητη ειναι οπως αυτη που κανουμε στην καμπυλη δεν ειμαι σιγουρη ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena μαλλον μπερδευτηκα. η πιεση στο σπιτι ειναι φυσιολογικη ετσι; και του γιατρου ανεβασμενη;

Το στηθος μου με τρωει πολυ ανα διαστηματα και με ποναει. Εχει μεγαλωσει αρκετα και οι θηλες εχουν μαυρισει, για να τα δει το μωρακι.

Το ραντεβου με το γιατρο για να δω και το μωρο ειναι την Πεμπτη.Παρακαλαω να μην εχει καμια απεργια παλι στα ΜΜΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

σας γραφω βιαστικα να σας πω οτι χθες στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου μας ειπαν οχι ατμο στα ρουχα του μωρου , στα εσωρουχα και τις καλτσες μας γιατι η υγρασια ευνοει τους μυκητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου μετα διαβασα οτι εχεις παντου φαγουρα...

κακασχημα τα ζιζακια μας... :lol::lol::lol:

γεωργιαννα καθε ποτε θα αρχισουμε να πηγαινουμε πιο συχνα στον γιατρο???τις πρωτες εβδομαδες πηγαινα ανα δυο εβδομαδες κ με εβλεπε μετα το καναμε μηνα...

σημερα εμαθα πως τα απογευματινα ιατρεια στο νοσοκομειο τα εκαναν 60 ευρω :shock::shock::shock: ευτυχως κοντευω τωρα δεν πειραζει θα πηγαινω μονη στο νοσοκομειο το πρωι απο το να δινω 60 ετσι κ αλλιως δεν καταλαβαινει πλεον ο αντρας μου τι βλεπει στον υπερηχο :lol::lol::lol: αφρο ευχαριστουμε για την πληροφορια!!!!!δηλαδη τωρα τα ρουχακια που επλυνε η πεθερα πρεπει να τα ξαναπλυνω....τελεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα δεν χρειαζεται να τα ξαναπλυνεις.

Ο γιατρος θα σου πει ποτε κρινει αναγκαιο να μας δει, καπου προς το τελος του 8ο ή και πιο νωρις. Γενικα οταν κοντευουμε προς το τελος.

Το εισητηριο στα απογευματινα ιατρεια στο νοσοκομειο ειναι τωρα και ενα χρονο 60ε. Τον τελευταιο μηνα αλλαξε για απλο γιατρο 60ε, για διευθυντη 75ε και για πανεπιστημιακο γιατρο 90ε. Κατα τα αλλα το κρατος βοηθαει τον αρρωστο κοσμο, μας εχει ξεζουμησει. Ο δικος μου επειδη ειναι διευθυντης πληρωνω 75ε στο απογευματινο και εαν παω το πρωι 5ε. Χωρις να μου κανει υπερηχο καθε φορα, εχει χαρη που ειναι καλος και με ανεβαζει ψυχολογικα καθε φορα που τον βλεπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy κ εσυ στο Ελενα 8α γεννησεις???ουααοοο! Γεωργιαννα οντως ετσι 60 ευρω μου ζητησαν για διαβητη γιαυτο 8α κλεισω ραντεβου για πρωι,ελπιζω να μην ταλαιπωρη8ω... ;)

Αν μου κλεισουν για Πεμπτη 8α σου πω μηπως κ πιουμε καφεδακι... :P

Παντως αυτο με τον ατμο δεν το ηξερα,ειδες τι μα8αινεις οταν εχεις τετοιες παρεουλες χιχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα με το αίμα γίνεται η γλυκοζιωμένη.Δυστυχώς δε ξέρω άν χρειάζεται να πιείς πάλι γλυκόζη γιατί την έκανα μαζί με την καμπύλη.Μην ανησυχείς βρε κοριτσάρα κ άν μπορείς μη διαβάζεις στο ίντερνετ αυτά τα πάγματα γιατί αγχώνεσαι χωρίς λόγο κ στη τελική μπορεί να είναι τόσο απλά κ μην έχεις κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ! ;) Πότε θα ξέρεις περισσότερα απο την διαβητολόγο;

Εχεις απολυτο δικιο,το internet με αγχωσε παρα πολυ....αυτο μου λεει ο αντρας μου,να σταματησω να τα σκαλιζω πια...ενταξει λοιπον,8α περιμενω τις εξετασεις κ μετα με περνει απο κατω χαχα

φιλακια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις βρηκα αυτο το αρθρο ο καθενας τελικα οτι θελει για αλλη μια φορα.

http://www.familylife.gr/el/mwro-0-2/pr ... -toy-mwroy

και βρηκα σιτε του baby planet που γραφεσε και σου στελνουν κουπονια εκπτωτικα. Δεν το θυμαμαι ακριβως μπορειτε να το βρειτε στο γουγλε.

Η Σουλα Γωγω μου μενει Ορεστιαδα. Απλα πηγαινει και αυτη σε δημοσιο νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις βρηκα αυτο το αρθρο ο καθενας τελικα οτι θελει για αλλη μια φορα.

http://www.familylife.gr/el/mwro-0-2/pr ... -toy-mwroy

και βρηκα σιτε του baby planet που γραφεσε και σου στελνουν κουπονια εκπτωτικα. Δεν το θυμαμαι ακριβως μπορειτε να το βρειτε στο γουγλε.

Η Σουλα Γωγω μου μενει Ορεστιαδα. Απλα πηγαινει και αυτη σε δημοσιο νοσοκομειο

Aaaaa οκ.Λοιπον τωρα τι 8α κανουμε,8α σιδερωνουμε με ατμο η χωρις,μπερδευτηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To σιτε αυτο που σας εβαλα εχει πολυ ωραια αρθρα για διαφορα θεματα.

Εγω παντως θα συνεχισω να τα σιδερωνω με ατμο. πιστευω πως με την ζεστη και τον ατμο καταστρεφονται τα μικροβια.

Ανδρια μαλλον δεν σου φτιαξανε τον υπολογιστη. Σε περιμενουμε αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi exairetiko to site, thanks...akoma diavazw diafora pragmatakia apo kei. Koritsia egw ola ta rouxa tis ta eplina stous 40 sto programma twn anthektikwn, misos o kados tou plintiriou kathe fora gia na xevgazontai eukola. Xrhsimopoihsa proderm se skoni kai oxi malaktiko kai ta siderwsa me dunato sidero kai atmo mesa exw...kai o Theos Voithos. Apla prin ta valw sti thesi tous ta eixa afisei gia arketi wra panw se ena krevati strwmeno me katharo sentonaki kai ta eixa psiloskepasei mexri na kruwsoun kala apo ton atmo. Den exw skopo na ta xanaplinw na sas pw tin alitheia mou anexartita apo to an to exw kanei swsta h lathos...Elpizw na min erethisei kati to dermataki tis mikris mou otan me to kalo ta foresei. Apo arwma kathoti to proderm den moirizei sxedon katholou, to mono pou ekana htan sta sentonakia kai tis kouvertoules tis mesa sto sirtari na valw ena mikro pougaki me freskia levada pou mou esteile h pethera mou apo ton kipo tis sto xwrio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι τωρα κοριτσια εγω που πηγαινα απογευμα στο νοσοκομειο δεν πληρωνα ουτε μισο ευρω ο γιατρος μου ειναι β'διευθυντης,τοσο καιρο που σας διαβαζα μου φαινοταν υπερβολικο που πληρωνετε τοσα πολλα σε νοσοκομειο...τελικα να που ηρθε κ εδω η μοδα :lol: η μηπως ηταν ηδη ετσι κ εγω εριχνα πιστολια....??????τεον.....βρε λες??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου και Γιώργο σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις υπέροχες ευχές σας, είσαστε μια πολύ όμορφη και γλυκιά παρέα!!! :x[smilie=love7.gif]:x Να μας πάνε όλα καλά μέχρι τέλους και να αγκαλιάσουμε γερά τα μωρούλια μας!!

Πέρασα όμορφα σήμερα, το μεσημέρι στους γονείς μου, βρήκα και τη καλαθούνα που είχα εγώ μωρό, την έπλυνε η μητέρα μου και θα μου τη φέρουν τον άλλο μήνα και η θεία μου μου έδειξε όλα τα υπέροχα σεντονάκια και ρουχαλάκια που έχει πάρει για τον Άρη μου! Το βραδάκι το περάσαμε με τον άντρα μου, τα δυο μας. Μου 'φερε μια υπέροχη ανθοδέσμη, ένα καταπληκτικό κολιέ και γλυκάκια! Φάγαμε, ακούσαμε τη μουσικούλα μας, είπαμε πολλά πραγματάκια για μας και για τον Άρη μας κι εκείνος μας έδωσε πολλές δυνατές και γλυκές κλωτσίτσες! Ήταν πολύ ωραία και τώρα μπήκα να διαβάσω λίγο τα νέα σας πριν πέσω για ύπνο.

Elenakos και GeoV όλα καλά θα πάνε, όλα αντιμετωπίζονται!

Η αλήθεια είναι GeoV πως μ' έβαλες σε σκέψεις, έχω κι εγώ τρελή φαγούρα, είχε ξεκινήσει από τους ώμους και επεκτάθηκε στα μπράτσα, την πλάτη, τη κοιλιά και το στήθος. Ο γιατρός αρχικά δεν ανησύχησε, μετά μου είπε να πάω κάποια στιγμή χαλαρά να κάνω έναν υπέρηχο χοληδόχου κύστης μήπως είναι χολόσταση. Δεν έχω πάει ακόμα γιατί περιμένω κάτι χαρτιά από το ταμείο για να μην τον πληρώσω. Δεν είχα κάνει σύνδεση με πιθανό διαβήτη, αν και είναι κάτι που ψιλοφοβάμαι. Για να δούμε, θα κάνω τη καμπύλη σε λίγες μέρες... Πάντως μη τρελαίνεσαι με ότι διαβάζεις στο ίντερνετ, είναι μεγάλη παγίδα τελικά! Περίμενε τις εξετάσεις κι ότι είναι θα αντιμετωπιστεί! Να μας κρατάς ενήμερες!

Αυτό για τον ατμό, ούτε εγώ το ήξερα! Δεν έχω πλύνει τίποτα ακόμα αλλά δε μπορούσα να το φανταστώ!

Σας φιλώ!! Όνειρα γλυκά να έχετε κι ένα καλό ξημέρωμα!! Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες τις κοιλίτσες!

post-14188-13873936216675_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Μπράβο Γιώργο, τέλειος ο Χρυσοβαλάντης σας, με το καλό!!! Πάντα γερός, ψηλός και όμορφος! :D:P Να σας γεμίζει χαρά κι ενθουσιασμό!!

Ξύπνησα νωρίς να ανοίξω στον υδραυλικό που κάνει δουλειές στο γραφείο και πήρα ένα πολύ όμορφο πακέτο από το Amazon, ένα στρωματάκι αλλαξιέρας που είχαμε παραγγείλει, δεν είναι γλύκα?

post-14188-13873936216883_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω γωργο μου 1600 στις 28 εβδομαδες!!!!τι μπεμπαρο θα βγαλετε!!!πλακα πλακα τα τεσσερα κιλα θα τα πιασετε ανετοτατα μην σε πω κ παραπανω εχετε ακομη δυο μιση μηνες,ελπιζω να μην πηρατε πολλα ρουχακια 0-3 γιατι δεν βλεπω να σας χωρανε πανε κατευθειαν στο 3-6 μηνων να εισαι σιγουρος :lol:

πολυ ομορφο το στρωματακι samarcante!!!!!!!χαιρομε που περασατε τελεια εχθες το βραδυ ετσι παντα αγαπημενοι να ειστε μια ζωη!!!!!

που ειστε τα υπολοιπα κοριτσακια????ακομη νανι????

αντρια καταφερατε τελικα να βγαλετε τους ιους???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! Πολυ ωραια η αλλαξιερα Σαμαρκαδε. προτοτυπη και χαρουμενη.

τωρα γυρισα και εγω απο το σχολειο και απο το σουπερ. Δεν ξερω τι να κανω σημερα, παλι με βλεπω να ξεσπασω στην κουζινα.

Εσεις τι θα κανετε σημερα;

Δειτε και τα κουπονια της μπειμπι- πλανετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δουλίτσες έχω τώρα το πρωί και θ' ακολουθήσει μια πλούσια μέρα με βόλτες!! Μεσημεράκι στο Θησείο με μια φίλη που έχω πάνω από χρόνο να δω! Γένννησε το γιο της το Σεπτέμβρη, τον λένε κι αυτόν Άρη! Το βράδυ έχουμε κανονίσει με φίλους να πάμε σε μια ταβέρνα για παϊδάκια και τραγούδι!! Σας έχω πει ότι ο άντρας μου εκτός από δικηγόρος, είναι και μουσικός? Παίζει μπουζούκι (τρίχορδο) κι έχουν μια μικρή παρέα/κομπανία που παίζουν ρεμπέτικα, παλιά λαϊκά, σμυρνέικα κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!

τι μου κανετε;;; εδω στην αρτα, εχει μια συννεφιασμενη χειμωνιατικη μερα :( ......αλλα με αποζημιωνει η μαμα με σπανακοπιτα και πιπεριες γεμιστες!!!!!

ελενα, μη στεναχωριεσαι, συμφωνω με την αφρω, μπορει να ειναι παροδικο, αφου δεν ειδε και τις μητριαιες, κανε λιγο υπομονη και θα δεις θα ειναι καλυτερα στην επομενη επισκεψη!!!!

samarcande, πολυ χαρουμενο το στρωματακι της αλλαξιερας, πολυ ομορφο!!!και το βραδι των γενεθλιων πολυ συγκινητικο και ζεστο.... :D:D:D:D:D:D:D ευχομαι παντα να ειστε ετσι ευτυχισμενοι!!!

γιωργιαννα τι καλο θα φτιαξεις σημερα;;;;;εχεις κατι κατα νου, η ο,τι προκυψει;;;

σουλα μου , εισαι πολυ τυχερη που δεν πληρωνεις στο νοσοκομειο, εδω στην αθηνα, ειναι πιο διαφορετικα τα πραγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...