Μετάβαση σε περιεχόμενο

πονοκεφαλος στον 8ο μηνα


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια !

μπήκα στον 8ο μήνα και εδώ και λιγες μερούλες εχω πότε εντονο πότε χαλαρό πονοκέφαλο...

συνέβη σε καποια αλλη κοπέλα αυτό ή να υποψιαστώ κρύωμα ; :oops:

(που δεν το νομίζω γιατί ολη μερα σπιτι ειμαι και προσέχω)

ευχαριστώ κορίτσια ! φιλάκια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΟΝΟΕΦΑΛΟ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ 4ο ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ 8ο ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΕ!!ΗΤΑΝ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα ! και ευχαριστώ για την απάντηση σου!

απ οτι ειδα θηλάζεις ακόμη, γιατί εχω κατι στο μυαλό μου να σε ρωτήσω σχετικό με πονοκέφαλο και εκκριση γαλακτος :

πριν μεινω εγκυος ειχα υπερπρολακτιναιμία (<απο αγχος) και συνδέεται με εντονους πονοκεφάλους, οποτε σκεφτόμουν μηπως τωρα που προετοιμάζεται ο μαστός για εκκριση γαλακτος ανεβηκε φυσιολογικά η προλακτίνη μου και ετσι μου προκαλούνται οι πονοκέφαλοι...

παντως εχω αποφύγει οποιοδήποτε παυσίπονο προς το παρόν, μεχρι να διαπιστώσω αν ειναι λογω ορμονών οι πονοκέφαλοι...

εσύ που ειχες πονοκεφαλους, πως πηγε ο θηλασμός (απο την πρώτη μερα) ; μηπως ειχες πχ υπερβολική εκκριση γαλακτος ή παρατήρησες κατι σχετικό ;;

προς το παρόν μου ειναι απλά ενοχλητικοί, οχι ανυποφοροι...

σε ευχαριστώ πολύ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...