Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά μιλάμε εγαρφα ενα κατεβατό και με πεταξε..

αντε πάλι σωθηκατε.

Βικυ ο Κωστας εχει καταροή και βηχαλάκι. μου έπαιξε μια που%*# η παιδίατρος το πρωί και τα εχω ππάρει στο κρανιο μαζι της. την πηρα χθες και μου ειπε να τον παω στο ΙΚΑ το πρωι να τον δει, εγώ ηξερα οτι εχουν απεργια και της το ειπα και μου ειπε ότι αυτη θα ειναι εκει και να τον παω. Ε και τον πηγα και φυσικά απεργούσε.. Απιστευτο?

Τωρα μου εδωσε η Αφρο το τηλ του παιδιάτρου της να τον πάω σε αυτον. θα την πάρω το απόγευμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά σιγά θα την κάνω γιατί θα πλακώσει κόσμος εδώ στο γραφείο....

Θέλω να πιστεύω ότι θα πάρω σήμερα φορτιστή για να μπορώ να μπω και από το σπίτι....οπότε τα λέμε βραδάκι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ειναι ηλιθεια γυναικα???δεν τη πηρες να τη ξεχεσεις???μα τι κοσμος υπαρχει ρε φιλε.....

κ μενα ειναι πολυ καλη αλλα ειναι περαμα δεν ξερω αν σε βολευει...να μου το φιλησεις!!!!!!!

ασπακι τα λεμε το βραδυ καλη δουλιτσα!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ :cry: ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΩ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι πως μου λειψε παλιοτσαπερδονα................ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βικακυ ανασουλες παμε μαζι κανουν καλο μετρα απο μεσα σου μεχρι το 20 κ ανασα παλι βοηθαει

δεν θελω να σε ακουω ετσι :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα στην πλάκα θα κανονίσουμε κανένα καφεδάκι στα village, να χαρούνε και τα μικρά.

Άντε να γνωριστούμε ρε κορίτσια.....δηλαδή εγώ να σας γνωρίσω, εσείς έχετε ξανασυναντηθεί, εεεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλοριζικο κ το νεο ποστ με πολυ πολυ κουτσομπολιο!!!χιχιχιχιχι :lol::lol::lol::lol::lol: εμεις ξυπνησαμε πριν καμια ωριτσα ολοι οικογενειακος,!!!!!!!!!!!!ε ναι σημερα πεταει η ομαδα :D:D:D:D:D εχω βαλει στα μικρα κ ακουνε τραγουδια κ χορευουνε ενω ο μικρος ειναι ετοιμος να αναποδογυρισει τη στρατα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!!τωρα λεω να μαζεψω λιγο ,να φτιαξω κανα φαγητο γιατι το μεσσημερι εχω να παω για κουρεματα!!!!

ελευθερια μου περαστικα σας\!!!!!!! ρε ποσο μαλ..κω μπορει να ειναι η γυναικα??????ολοι απεργουνε εκτος απο αυτην?????? :shock::shock::shock: ελεος!!!!

μπραβο βρε ελενη μου πως τα καταφερες ετσι ...με τον παιδικο σου ερωτα ε???

λενακι ηπιε το γαλα κορη σου???

βικυ μου σημερα για ψωνια ε???ωραια!!!!!!τελικα εσυ θα εχεις τον μικρο σου ε??εμ θα ξεπαγιασει στη μαμα σου!!χιχιχιχι :lol::lol::lol:

ασπακι μου να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!να τα εκατοστησει!!!!!κ εμενα η δικια μου περιμενει πως και πως τον απριλιο για να σβησει τα κερακια της λεει1!!!

ανδριανα μου υπομονη !!!!!!θα του περασει του μικρου ειναι καποια φαση!!!αλλα ψαξτο λιγο .... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ τετοια να μας λες μακαρι ρε φιλενδα αυτο θα ηταν τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.................

ηλιαννα μου καλημερα ναι τον αφησα για να κανω τα ψωνια να ξεμπερδευουμε γρηγορα κ θα τον παρω το απογευμα,καλα κ εμενα πως κ πως περιμενει εχει κανει κ παραγγελια τη τουρτα του :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ηλιάνα, τι ωραία εικόνα να χορευουν τα νινάκια!

Βικυ η παιδίατρος της Αφροδίτης μένει στην γειτονιά μου, ξέρεις εκεί κοντά στην πολυαγαπημένη σου πεθερούλα :P οπότε θα την πάρω το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ εγω περιμενω να ερθει παρασκυη και κυριως σαββατοκυριακο μηπως τα αφησω λιγο στη μαμα μου!!!!!!!να ξελαμπικαρουμε λιγο!!!!!!!!!!τρελα βρε παιδι μου τρεεεεεεεεεελα :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ελευθερια μου ειναι πολυ ωραια !!! :P:P:P:P ετσι να χορευουν μονιμως και να μην κλαινε κ γκρινιαζουν γινεται???χιχιχιχι :lol::lol::lol::lol::lol: πολλα ζηταω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριιιζικοοοοοοο!!!!!!!ακου εκει κουτσομπολιτσες...μα γιατι??ποιος εχει αυτη την εντυπωση για μας??? :lol::lol:8-)

αγαπημενηηηη για το πρωτο σου ποστ εδω παρε μια αγκαλιτσα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: κ γω χαιρομαι που σας εχω γνωρισει ολες σας!!ειμαστε πολυ ομορφη παρεουλα!!! :D

βικυ σημερα που τον πηρα απ'το σχολειο, μου ειπε η δασκαλα πως ηταν καλυτερα σημερα!!!μολις μπηκαμε στο αυτοκινητο κ τον ρωτησα πως περασε,μου λεει ''δεν μπορω συνεχεια να πηγαινω σχολειο,με ποναει το κεφαλι μου πολυ πολυ και κουραζομαι''!!!! :o:o κ τωρα ειναι εξω στην αυλη κ χοροπηδαει!!! :lol::lol:

θα στρωσει!!ελπιζω!!μπα αμα ειχε καποιο προβλημα με παιδακι θα μου το ελεγε!!αφου καθε τοσο ερχεται κ μου λεει ''πωωπωω αυτος μαμα ολο μιλαει,δεν μπορω αλλο να τον ακουω...πωωπωωω μαμα ο αλλος ολο τρεχει μεσα στην ταξη κ νευριαζω..''!!! :lol::lol: θα του μιλησω παλι μετα μπας κ ειναι τιποτα αλλο!!ειδωμεεεννν!!! :D

ελενη αμα ποτε αξιωθω κ ερθω αθηνα,γιατι απο περσι το λεω,θελω πολυ να γνωριστουμε!να παμε ολες μαζι καπου να τα πουμε!!!αχ το σκεφτομαι κ χαμογελαω σαν χαζουλα!!ωραια θα περασουμε!!το ποτε θα γινει αυτο,ειναι αλλη ιστορια!!! :roll:

ααα ξεχασα να σας πω!τελικα αυτη απ'τον συλλογο που σας ελεγα,που δεν μου μιλαγε....μαλλον λαθος εκανα κοριτσια κ παλι... :oops::oops::oops: 2 φορες απο τοτε μου εχει κανει χωρο στον δρομο να περασω,γιατι ξερει οτι τωρα πηρα το διπλωμα κ με χαιρεταει κ μεσ τη χαρα κ χτες κ σημερα που ημασταν ολες μαζεμενες στο σχολειο,μου μιλουσε,με ρωτησε ποσο ειναι τα παιδια,πηρε αγκαλιτσα τον θανασακη κ του εκανε αστεια!ουφ..την αδικησα τη γυναικα....παλι εχω ενοχες... :oops::oops::cry: αμεσως να βιαστω να βγαλω πορισμα εγω η εξυπνη...γκρρρ...κατι τετοιες ωρες μου τη σπαει ο εαυτος μου!! :roll:

φλωριαννακι τι κανεις?????ειδες ποσα γραφουν?????δεν προλαβαινω βρε παιδια!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...