Μετάβαση σε περιεχόμενο

B' Επιπέδου στην Κρήτη;;;


Recommended Posts

Γεια σας!

Ειμαι έγκυος, 17.5 εβδομαδες, και θα ήθελα τα φώτα των συμφορουμιτών αναφορικά με την Β' επιπέδου στην Κρήτη. Ποιοι θεωρούνται οι καλύτεροι γι αυτήν την εξέταση; Ξέρω οτι τη Β' επιπέδου την κάνουν αρκετοί γυναικολόγοι, αλλά θα ήθελα να πάω σε κάποιον που να εξειδικεύεται στην εξέταση αυτή.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy cezar.eimai i stelitsa apo krhth,hrakleio,B epipedoy exo kleisi na kano sto mitera hrakleio me ton k. georgali,einai para poli kalos.aposo ksero einai to idos poy exei spoydasei kai to gnorizei para poli kala.pare til sto mhtera hrakleioy ,na soy poyn plirofories,ta thl, einai,2810.396.700. filakia :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ απάντηση σου stelitsa!

Έχω ακούσει καλά λόγια για τον κ. Μουσουράκη, επίσης στο Μητέρα. Ξέρεις εσύ ή κάποια άλλη κοπέλα κάτι γι' εκείνον. Επίσης μου έχουν πει για έναν κ. Μαλαθράκη. Τον ξέρει καμία;

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα κ απο μενα

Ειμαι κ γω απο Ηρακλειο Κρητης .Εκανα την Β επιπεδου στον Μαλαθρακη κ στις δυο μου εγκυμοσυνες .Ειναι πολυ καλος κ εχει ειδικευτει σε εξετασεις αυτου του ειδους.Αν σ'ενδιαφερει μπορω να σου στειλω με πμ τα στοιχεια του .

Με το καλο το μωρακι σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Κι εγώ όλους τους μεγάλους υπέρηχους (αυχενική διαφάνεια, β' επιπέδου και το τρίτο που δε θυμάμαι πώς το λένε.. :oops: ) τους έκανα στο ΜΗΤΕΡΑ Ηρακλείου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, ευχαριστώ για τις απαντήσεις! mama eva, μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία του Μαλαράκη με πμ;

Μια άλλη ερώτηση: Στην Β' επιπέδου, σου υπολογίζουν πιθανότητες για Down και τέτοια με βάση τα ευρήματα;

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου εχω στειλει πμ με τα στοιχεια , αν χρειαστεις κατι αλλο πες μου

για την αλλη σου ερωτηση δεν ξερω να σου πω με σιγουρια ..Νομιζω απο την εξεταση Παπ Α παιρνεις μια ιδεα αλλα καλυτερα να ρωτησεις τον γυναικολογο σου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο μενα!!! εγω εκανα αυχενικη-β επιπεδου και doppler στο Μουσουρακη στο Μητερα. Ειναι πολυ καλος και απ'τη μου ειπε μια κυρια που γνωρισα εκει την μερα της αυχενικης ειναι πολυ καλος και προσπαθουσε λεει καιρο να κλεισει ραντεβου μαζι του και δεν εβρησκε...παντως σε οποιες τον εχω αναφερει τον γνωριζουν εστω και αν γεννανε στο ασκληπιο. στην β' επιπεδου μου εχει πει ο γιατρος μου οτι ελεγχουν παλι τα ιδια πραγματα με την αυχενικη αλλα επειδη τωρα πια τα οργανακια του μωρου ειναι πιο μεγαλα μπορουν να ελεγξουν καλυτερα!!!! και για συνδρομο down.

ολα καλα θα πανε μην αγχονεσαι!!!! καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο εμένα όπως σου είπαν το κορίτσια για τους 2 γιατρούς αυτοί θεωρούνται κορυφή στη Β επιπέδου και για λήψη τροφοβλάστης ή αμνιο είναι ο Δρανδάκης. Και οι 3 βρίσκονται στο Μητέρα αλλά καλό είναι να κλείσεις άμεσα ραντεβού γιατί γίνεται χαμός απο την αναμονή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...