Μετάβαση σε περιεχόμενο

προβληματακι


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια...εχω μπει στο μηνα μου κ περιμενω τη μπουμπου!!εδω κ 2-3 μερες εχω ενα προβληματακι...εχω φαγουρα απο κατω...τι μπορει να εχει γινει το εχει παθει καποια αλλη?δεν εχω μιλησει καθολου με το γιατρο ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα τηλ του γιατρου σου,... μηπως και ειναι καμια μολυνσουλα να την προλαβεις!!! περαστικα και καλη ελευθερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evaki mh fovase apla an einai molynsoyla prepei na pareis agwgh ki egv eixa stis meres poy eisai prin gennhsw to mpemph moy.to mwraki einai pia megalo mhn anhsyxeis.elpizw pantws na mhn einai tipota!!!!me to kalo kai me enan pono!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι με το καλό το μωρο σου & μ´ενα πόνο! Καλητερα πάρε τον γιατρό σου μήπως είναι καμμιά μολυνση. Το μωρο δεν το πειράζει αλλά δεν πρέπει να γεννήσεις ξέρω αν έχεις. Και εγώ μια βδομάδα πριν γεννησω βρήκα ότι είχα ουρολοιμωξη και πήρα αντιβιωση για να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα πειράξει το ΜΩΡΟ κατα την γέννα. Μπορεί και να μην είναι τπτ, αλλά ένα τηλεφωνακι καντο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...