Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Και ναι,τα ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!! είναι γεγονός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλορίζικο κοριτσάκια!!!!!!!!!Και εις άλλα με υγεία :D:D:D[smilie=wav.gif]:-bd:-bd:-bd \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο.

Λοιπον το τεχνικό πρόβλημα που έχω, από ότι κατάλαβα το έχουν όλα τα κοριτσάκια. Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω με admin να μας δώσει μια λύση, οκ? Είναι εξαιρετικά δύσκολο να μπαίνω στο θέμα για να βλέπω τα καινούργια ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κάτι βρήκα μόνη μου.

Όταν θέλετε να απαντήσετε (όχι την επιλογή της γρήγορης απάντησης, αλλά πατάτε το κουμπάκι κάτω αριστερά που λεει "απαντηση", έχει κάτω-κάτω επιλογές. Τσεκάρετε την επιλογή "Να ενημερωθώ μόλις υπάρξει απάντηση σε αυτή την δημοσίευση". Για κάντε ένα τεστ, να δούμε δουλεύει? Νομίζω πως αυτή είναι η λύση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια την κανω :(:(:( θα ελθουν κατι φιλοι για καφε σε καμια ωρα και παω να ετοιμασω τιποτα :!:ευτυχως δεν τους πτοησε ο πυρετος γιατι θελω παρεα μωρε :roll::roll: θα μπω αργοτερα,το βραδυ αν μπορεσω :roll::roll: φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ λες;Το τσέκαρα.Άντε να δούμε :)

Γεια σου,Χαρουλίτα!

Κι εγώ περιμένω να ξυπνήσει το μικρό μου να πάμε καμια βόλτα.

Φιλάκια κι από μένααααααααααα :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Ειμαστε και εμεις μπεμπακια Σεπτεμβριου.Ελπιζω να σας γνωρισω σιγα σιγα και να τα λεμε.Φιλακια!

Γεια σου τζιτζικακι καλοσορισες!!!!!!!

να χερεσαι το μπεμπακι σου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΡΩ ΚΑΛΕ ΛΙΓΟ ΕΛΕΙΨΑ...

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΕ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΙΝΑ.

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΓΑΛΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΖΑΛΙΣΕΙ!!Α ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ "ΕΓΩΩΩΩ" ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΕΧΕΙ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ!ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΝΑ ΜΑΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑΤΙΑΝΑ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ.

Α!ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟ ΙΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ ΟΝΟΜΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΠΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΧΑΧΑΧΧΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΙΑΧ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΙΣΟΡΟΠΕΙ "ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ ΠΑΓΩΝΑ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ""ΜΠΛΙΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσιαααααααα σας εγραψα τελευταια φορα χθες στισ 1 το βραδυ και τωρα διαβαζα 6 σελιδες 4 απο το παλιο το φορουμ και δυο στο καινουργιο και το μαμυ ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ αργοοοοοοοοοοοοο :evil::evil: μιση ωρα διαβαζα

καλοριζικο το καινουργιο φορουμ :D

καλοσορισανε τα καινουργια κοριτσακια και να χαιροντε τα παιδακια τους

κοριτσια το παιδι μου εχει κολιση μαζι μου δεν θελέι κανεναν αλλον μονο να ειναι μαζι μου εστω και μονο να με βλεπει! το πρωι εκανα δουλειες οσο ημουνα στην κουζινα και με εβλεπε ηταν μια χαρα με το που εφευγα χαλαγε τον κοσμο και τα δακρια ποταμι :?

σημερα το πρωι πηγαμε εκκλησια και μετα στην θεια μου για καφε ητανε το μνημοσυνο τις γιαγιας μου το μεσημερι πηγαμε στην πεθερα για φαγητο φαγαμε την σουβλα μας το απογευμα στους νονους για καφε και μαζευτικαμε πριν λιγο :!::!:

:!: αχ μαγκι μου υπομονη με τον γαμο τι να κανεις

φουφουκα ολα καλα?

χαρουλιτα περαστικα στον αντρουλη

βικακι τι εχεις παλι κοριτσακι και δεν εισαι καλα?

λιπων κοριτσια παω να ετιμασω πατατουλες να τις ψησουμε στο τζακι και να κανω μπανιο το νινι θα τα πουμε ποιο αργα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑΤΙΑΝΑ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ.

Nαι, ναι έπιασε, είδες!! Τώρα δν θα χάνουμε ουτε λέξη!!

Το αίτημα δν ήρθε.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε κούκλες!Τατιανίτσα κι εμένα έπιασε :D Ωραία,δε θα μας ξεφεύγει τίποτα :lol::lol::lol:

Γεια σου,τζιτζικάκι!Πολύ χαίρομαι που σε γνωρίζω.Ελπίζω να τα λέμε συχνά. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως ηλθες και εσυ τζιτζικακι :!: μ'αρεσει,αυξανεστε και πληθυνεστε :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μιρια ετσι ειναι.οσο μεγαλωνουν θελουν παρεα,ανθρωπακια ειναι πια και καταλαβαινουν :):)

Παντως κοριτσια αφου λεγαμε για νονους δηλαδη θα γινω και εγω νονα :!: εμεις εχουμς παντρψει 2 ζευγαρια,Το 1ο ειναι μια απο τις κολλητες μου η οποια γεννησε 10 ημερες πριν απο μενα και ειχε γινει ο γαμος της 1 μηνα μετα το δικο μου :!: αυτης την κορουλα θα βαφτισω και χαιρομαι πολυ που θα γινω νονα :D:D βεβαια η αληθεια ειναι οτι ηλθε τοσο γρηγορα η δικια μου που επισκιασε τον ερχομο της αλλα προσπαθω να ειμαι τυπικη και να μην την αδικω την βαφτιστηρα μου :!:

Το 2ο ζευγαρι που παντρεψαμε ειναι ο αλλος κολλητος του αντρα μου,που αυτος με τη σειρα του παντρεψε τον νονο της μπεμπας :!: αλλαξο.....κουμπαριες δηλαδη :lol::lol: τοσο στη δικια μου παρεα οσο και στου ανδρα μου :o:o αλλα στην παρεα του ανδρα μου επειδη ειναι το 1ο παιδι που ερχεται κανουν σαν παλαβοι :!: τωρα στην Κορινθο θα κατεβουν και τα 2 ζευγαρια κουμπαρων για να δουμε για τη βαφτιση :!::!:

Καλως 'η κακως κοριτσια οταν γινεσαι νονος χωρις να εχεις δικα σου παιδια δινεσαι περισσοτερο :!:

Φουφουκα παντως δες το αυτο με την ανηψια μου ;);) το εχουν κανει και κατι ξαδελφια μου και τωρα που μεγαλωσαν ειναι super :!:

Γεια σου ρε Μιρια με τις βολτες σου :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΒΛΕΠΩ ΛΟΙΠΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 4 ΜΗΝΩΝ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟΣ!

ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕ ΤΟ 9 ΜΕΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ 3.10 ΟΥΤΕ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΝΑ ΧΕ ΜΕΤΑ 7.30 ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ ΕΩΣ 8.30 ΣΗΜΕΡΑ ΕΩΣ 9.30 ΑΜΑ ΚΟΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 3 ΣΟΥΠΕΡ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΛΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΤΟ ΝΑ ΨΗΝΕΙΣ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ.ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΑΡΟΥΣ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ;);) ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ LARGE ΣΤΑ ΔΩΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΟΝΑ Κ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 4 ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΑΓΑΠΗ ΟΥΤΕ ΔΩΡΑ.ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ ΤΑ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΦΕΤΟΣ ΔΙΑΛΕΞΕ ΜΙΑ ΧΑΖΟΝΤΟΥΛΑΠΑ 100 ΕΥΡΩ ΤΗΣ ΜΠΑΡΜΠΙ ΧΑΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΠΟΣΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΓΥΑΛΙΣΕ.ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΘΑ ΝΑΙ ΠΑΡΑΝΥΦΟΥΛΑ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ (ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ) ΔΗΛΑΔΗ.ΤΑΤΙΑΝΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΣΤΕΙΛΑ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!!

ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;;ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ!!!Κ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ... :(

ΤΙ ΝΕΑ;;

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,πολυ σε ταλαιπωρει,ο μικρουλης :!: εγω κοριτσια την λεω την αμαρτια μου,αν ξυπνουσε νυχτα δεν ξερω αν θα την παλευα με το θηλασμο :oops::oops::oops: παντως σημερα εχω τα χαλια μου :!: εχω παθει μαστιτιδα :(:(:(

το ματιαξαμε το θεμα με το οχυρο ρε κοριτσια :lol::lol: πυρετο ο αντρουλης μου,μαστιτιδα εγω,αστα :lol::lol: τι κανουμε οι αναπηροι :o:o:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...