Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΡΩΜΑ ?


Recommended Posts

ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΡΩΜΑ?

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΕΝΤΟΝΕΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ.ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ!ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΜΗΠΩΣ ΠΛΕΝΩ ΜΕ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ..ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισυ μου προσφατα ειδα στο σουπερ μαρκετ ενα νεο απορυπαντικο που λεγεται planet αν δεν κανω λαθος και ειναι οικολογικο. Δεν εχει εντονη μυρωδια. Δεν το δοκιμαζεις στην επομενη επισκεψη σου στο σουπερ μαρκετ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισυ μου προσφατα ειδα στο σουπερ μαρκετ ενα νεο απορυπαντικο που λεγεται planet αν δεν κανω λαθος και ειναι οικολογικο. Δεν εχει εντονη μυρωδια. Δεν το δοκιμαζεις στην επομενη επισκεψη σου στο σουπερ μαρκετ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax sisy μου ,να σου ζησει!!!!!Ειναι κουκλι !!!!!! Λοιπον υπαρχουν απορρυπαντικα για μωρα ομως δεν ξερω αν τεθει θεμα διαφημισεις.Θα πω μαρκες αλλα ας μου συγχωρεθει αν δεν επιτρεπεται!

λοιπον η palmolive και η proderm εχει απορρυπαντικα πιατων,ρουχων ,πλυντηριου ρουχων και πιατων ειδικα για την βρεφικη ηλικια.

Mετα η L΄ arbre vert ,η οποια ειναι η μοναδικη εταιρεια με υπογραφη του Ευρωπαϊκου φορεα Πιστοποιησης ecolobal.Ειναι η επικρατεστερη μαρκα οικολογικων υποαλλεργικων προϊόντων οικιακου καθαρισμου απο φυτικα συστατικα και διαθετει μια πλουσια γκαμα προϊόντων για το πλυσιμο των πιατων,των ρουχων,και των καθαριστικων σπιτιου.Μπορεις να τα βρεις σε μεγαλες αλυσιδες σουπερ μαρκετ και σε καταστηματα με οικολογικα προϊοντα ,η ιστοσελιδα ειναι www.arbrevert.gr.

τωρα κατι αλλο δενμου ερχεται ,αν θυμηθω θα ξαναεπανελθω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax sisy μου ,να σου ζησει!!!!!Ειναι κουκλι !!!!!! Λοιπον υπαρχουν απορρυπαντικα για μωρα ομως δεν ξερω αν τεθει θεμα διαφημισεις.Θα πω μαρκες αλλα ας μου συγχωρεθει αν δεν επιτρεπεται!

λοιπον η palmolive και η proderm εχει απορρυπαντικα πιατων,ρουχων ,πλυντηριου ρουχων και πιατων ειδικα για την βρεφικη ηλικια.

Mετα η L΄ arbre vert ,η οποια ειναι η μοναδικη εταιρεια με υπογραφη του Ευρωπαϊκου φορεα Πιστοποιησης ecolobal.Ειναι η επικρατεστερη μαρκα οικολογικων υποαλλεργικων προϊόντων οικιακου καθαρισμου απο φυτικα συστατικα και διαθετει μια πλουσια γκαμα προϊόντων για το πλυσιμο των πιατων,των ρουχων,και των καθαριστικων σπιτιου.Μπορεις να τα βρεις σε μεγαλες αλυσιδες σουπερ μαρκετ και σε καταστηματα με οικολογικα προϊοντα ,η ιστοσελιδα ειναι www.arbrevert.gr.

τωρα κατι αλλο δενμου ερχεται ,αν θυμηθω θα ξαναεπανελθω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...