Μετάβαση σε περιεχόμενο

πονοκεφαλος και εγκυμοσυνη!!


flora12

Recommended Posts

καλησπερα κουκλες και καλη χρονια σε ολες!!μια ερωτησουλα!!!πονοκεφαλος κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ειναι κατι κακο??τον τελευταιο μηνα με ταρζει το κεφαλι μου στον πονο!!πειτε καμια γνωμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Φλωρα! Με το καλο το μωρακι σου! Σε ποιον μηνα εισαι??? Παντως κι εγω απο τον 4ο μηνα και για 1,5 μηνα ειχα σχεδον καθημερινα πονοκεφαλο με τρελαινε και μενα ολο αυτο. Ειναι τωρα κανα 2 βδομαδες δεν εχω καθημερινα αλλα αραια και που. Οταν ομως με πιανει δεν φευγει ευκολα. Ψαξτο λιγο. Ω μη γενοιτο για αυξημενη αρτηριακη πιεση. Ο πονοκεφαλος καποιες φορες σχετιζεται και με προβληματα που δημιουργουνται στα ματια. Εγω κατεληξα οτι ειναι ορμονικο το προβλημα και απο πραγματα που διαβασα. Καποιες γυναικες τις "χτυπαει" εκει, στο κεφαλι. Ευχομαι να σου περασει γρηγορα και να μην ταλαιπωρεισαι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλα μου!και εσυ με το καλο το μωρακι σου!!ειμαι στον 8ο τωρα!!βασικα εχω παρατηρησει την πιεση μου οτι στους πρωτους μηνες ηταν 11.5 με 7 σχεδον καθε μερα και τωρα εχω σχεδον συνεχεια 14 με 7, με 8!!ο γιατρος μου , μου ειπε οτι ολα οκ!!

τωρα που εχω ραντεβου στις 18 του μηνα θα δουμε τι θα μου πει!!σε ευχαριστω παντως για την απαντηση σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...