Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol: καλώς καλώς!!! Χρόνια πολλά Στέφανε!!!Να τον χαίρεσαι !!!!!

Ο δικός μου ουρλιάζει τώρα γιατί θέλει να φάει το αυγό του (το οποίο βράζει ακόμα :roll: ) αντε να τον ταϊσω γιατί σε λίγο θα φάει εμένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια.. και σε εσας ευχομαι υγεια και ευτυχια...

λοιπον χτες, ηρθαν τα κοριτσια, φροσω,μαρκερ,ντομ,σοφι,....παρα παρα πολυ ωραια, τα κοριτσια τελεια.

η σοφι κουκλαρα, η κορη της ενα παρα πολυ ομορφο κοροτσακι, τυχερος ο στεφανακος μου,

η ντομ φοβερη θεααααα... εννοειται με μια τοσο δα μικρη κοιλιτσα, ο βασιλακης τελικα μοιαζει στο μπαμπα του χαχαχαχαχα.

η μαρκερ τα εχω ξανα πει, την συμπαθω παρα πολυ, τα μικρα τα ειχε κουρεψει με την ψιλη χαχαχαχα κουκλακια ομως.

η φροσω ειναι ομορφη εχει πανεμορφα εκφραστικα ματια, μου αρεσει ο τροπος που μιλαει, μπορω να καθομαι με της ωρες και να την ακουω... ο φιλιππος κυριος, ο δον ζουζουνακι αλλα ειναι καρμπον και αυτος της φροσως χαχαχαχαχα.

ο στεφανος ηθελε συνεχεια αγκαλια δεν κατεβηκε καθολου απο πανω μας,

πολυ το χαρηκα κοριτσια σας ευχαριστω που ηρθατε... αυτην τη σημαντικη στιγμη της ζωης μου, που γιορταζα το στεφανακο μου, να εχω ανθρωπους γυρω μου και να μπορω να μοιραστω τη χαρα μου. ημουν πραγματικα ευτυχισμενη, για πρωτη φορα ειχε τοσο κοσμο το σπιτι μου, ειχα ανθρωπους που ηρθαν για μας..και δεν ειμαστε μονη...ευχαριστω ειστε πραγματικες φιλες......

φωτογραφιες θα σας στειλω το βραδακι....και σε οσες εχουν skype και βιντεακι....

παω για τσιγαρο..

μαριαΖ καλως ηρθες!!!! με λενε χαρα εχω ενα αγορακι το στεφανακο μου, και μενω στην αλλη ακρη της γης μαζι με τους λυκους,....χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγώ!

Σκοντάψαμε σε γνωστές φυσιογνωμίες!

ΛΑΤΡΕΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΣΟΥ!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ!

Ωραία περάσαμε χτες με τους λύκους!

Λοιπόν βλέπω νέα μέλη και δε με έχετε ενημερώσει!

Μαρία Ζ καλωσήρθες!Πότε ήρθες;Πού μένεις;Αγόρι ή κορίτσι έχεις;Πότε γεννήθηκε;Πόσο χρονών είσαι;Δεν είμαι αδιάκριτη έτσι;

Τι λέγατε όσο απουσίαζα;Δε πιστεύω να με θάβατε;

Σόφη ευχαριστώ για το δωράκι!Καλά το πιο ήσυχο παιδί η Λυδία ήταν!Κυρία!

Θα είδε φαίνεται και τα μαντραχαλάκια και θα έπαθε σοκ!Αντρολίβαδο σωστό!

Μαρκερ φοβερη, Στελιος Νικος δεν παίζονται.Ειδικά ο Στέλιος είχε πάθει σοκ με τον παπαγάλο της Χαράς και όλο άνοιγε το στόμα του έκπληκτος κι έλεγε κοίτα, κοίτα!

Ο Φίλιππος πολύ καλούλης!Εβλεπε τον δικό μου και έτρεχε...αυτός ο τσογλαναρας δεν ήξερε πώς να τον ακουμπήσει χωρίς να του βγάλει το μάτι.

Ο Δον μια χαρα παιδάκι είναι, μη σας πω ο πιο ησυχος από όλους!

Καλά οι Οκτωβριανές είμαστε φοβερές τύπισσες έτσι;!Οχι να παινευτω το γκρουπάκι μας αλλά είμαστε άπαιχτες ρε παιδί μου.

Η Χαρά είχε φτιαξει ένα καρο μεζεδάκια.Εγώ είχα θρονιαστεί για λίγο στο μπουφέ, καθότι έγκυος :D, μμμμ νόστιμα τα άτιμα!Και η τούρτα με τον μίκυ φοβερή!

Ο δικός μου θέλει μαθήματα κοινωνικοποίησης, δεν συμπεριφέρεται σωστα το τσογλανακι, οχι οτι είναι επιθετικός αλλα δεν ξερει οτι με το δάχτυλο μπορει να βγαλει κανα ματι.Νομιζω οτι οι διδυμομανες ειναι πιο εμπειρες σε αυτο το θεμα.

Γιαυτο ειναι καλο να κανουν παρεα τα παιδακια μεταξυ τους για να μαθουν οτι δεν ειναι το ιδιο με εναν ενηλικα.Χτες το διαπίστωσα με προβληματισμό.Θα μου πειτε μικρα ειναι ακομα.Αλλα δε θελω να μου βγει σκατοπαιδο.

Κορίτσια πώς τα περάσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ντομ θεα, χτες γινοταν χαμως και δεν σας χαρηκα και πολυ, κοριτσια να ξανα συναντηθουμε, εσας μια χαρα ηταν, δεν ειδες τον στεφανο ειχε γινει αυτοκολητακι του μπαμπα του...πρεπει να το σταματηση αυτο, οταν βλεπει κοσμο να κολλαει πανω μας... βεβαια εδω στους λυκους λιγο δυσκολο να δει κοσμο, μονο λυκους και καρακαξες στο απεναντι δεντρο... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

και ο βασιλακης ηταν μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Χαρά που μένεις και λες για λύκους?

Ντομ ευχαριστώ για το καλωσόρισμα είμαι πολύ φρεσκια κανα δυο μέρες μετράω (καλά ίσως τρεις τέσσερις) μένω στη Νέα Μάκρη, έχω ένα κορίτσι (6 χρονών) και το αγοράκι μου που είναι γεννημένο 6 Οκτώβρη 09 !

Εγώ είμαι 29 χρονών (πολύ σύντομα 30 :cry: ) και όχι βρε δεν είσαι αδιάκριτη ένα σωρό ερωτήσεις έμειναν (τι νούμερο παπούτσι φοράω, ποσα κιλά είμαι, ποιο το εκκαθαριστικό εφορίας για το 2010, το Ε9 μου κι ένα σωρό άλλα :lol::lol::lol::lol::lol: )

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και πάλι :D Πολύ χαίρομαι που περάσατε ωραία και γιορτάσατε όλοι μαζί τον Στεφανάκο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγκίνησες βρε Χαρουλίνι!!!

Εύχομαι πάντα να έχετε ανθρώπους που αγαπάτε και σας αγαπούν!!!

Αλλά γιατί είχες κλειστό τον υπολογισ΄τη;

ήθελα να σε καλέσω στο σκάιπ και να σας έλβεπα όλες!!!

Φρόσω;

Ο Φίλιππος βρήκε το μάστορά του;

χαχαχα!!!

Ρε Σωσώ... για το χρόνο καταλάβαμε κι εμείς...

άλλωστε εσύ είσαι παρθενοπιπίτσα... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δεν παει αλλο...αλλη 1 μπλουζα κατεληξε στα σκουπιδια..κοκκινιστο το φασολακι βλεπετε..μιλαμε μολις το ειδε αρχισε να κλαιει...4 ωρες νηστικη..λεω θα πεινασει...τι σκατα..

εφαγε 2 μπουκιες μονη της και μετα της κραταγα τα χερια και της το εβαζα...ε μα δε γινεται..

συνολο 6 μπουκιες..

τα νευρα μου....αντε μη πω και τιποτε αλλο και μας βλεπει η προνοια και ερθουν να το μαζεψουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώκω γιατί δεν δοκιμάζεις να την απασχολήσεις με κάτι που της αρέσει εκείνη την ώρα. Για παράδειγμα εγώ πολλές φορές βάζω παιδικά τραγουδάκια που τρελαίνεται ο μικρός, για να φάει. Επίσης πριν απο λίγο καιρό δεν ήθελε τα φαγητά κομματιαστά αλλά λιωμένα, μόνο έτσι μπορούσε να τα ευχαριστηθεί (δεν ξέρω γιατί). Δεν προσπαθείς έτσι κανέναν αντιπερισπασμό να δεις τι θα γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!αντε να μας μπει με το καλο μηπως ειναι καλυτερος απο τον προηγουμενο...για τον χρονο λεω κ εγω!!!!!!!

εμεις κλασσικα μυξα πολλη,καθε 5 λεπτα σκουπιζω με χαρτι κ καθε μιση ωρα ορος κ τραβηγμα...κ ουρλίαχτο βεβαια..κ εννοειται οτι το βραδυ ηταν εφιαλτης!!!

πρεπει να της δινω αεριους....να σας πω...θυμιστε μου τι ειχαν πει στην τβ για τα σιροπια γτ δεν το ειχα δει....

νανουκα οποτε εγω που θελω να τις κοψω με την αγγελικη που κοιμαται την ωρα που βγαινουν οι βρυκολακες δικαιολογουμαι......οσο για το γαλα..σε 5 λεπτα πινει 300μλ.κ μετα επαναφορτιζεται κ ξυπναει!!!!

τζουλια 16 ωρες υπνος κ παραπονιεσαι???εισαι τρελη καλε????αλλαζουμε???

χαρα κριμα που δεν ημουν εκει...παντως ειμαι κ εγω φιλη σου,ετσι???

ρε σωσω σορυ κιολας...μηπως να μαγειρεψεις κατι αλλο ρε παιδι μου?μηπως κατι που ετρωγε παλιοτερα πχ κρεατακι βραστο με λαχανικα κ να το αλεσεις?δε θα παθει τπτ να φαει αλεσμενο..εμας τρωει τα δικα μας κανονικα αλλα οταν της φτιαξω καμια ψαροσουπα η κοτοσουπα τα αλεθω ακομα...

η απλα κανε υπομονη κ δινε της αυτα που θελει..κρεμουλες,ισως κανα τραχανα η καμια χυλοπιττα...αφου μαρη ολη μερα μαγειρευεις,....φτιαξε κατι αλλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψω...μη σε πω και σενα τιποτα.... :shock::shock::shock:

αν διαβασες τισ προηγουμενες σελιδες που δεν τις διαβασες γραφω οτι της τα αλεσα εντελως χθες..σημερα δεν της εβαλα ουτε κρεας...μηπως ειναι αυτο..

με το που ακουμπαω το κουταλακι στο στομα,δρακουλιαζει βγαζει φουσκαλες..συφιλιαζει ..πως να το πω..

κατισα το φιαρ φακτορ οταν τουε ακουμπανε σαυρες και κατσαριδες..που το θυμηθηκα η ρουφιανα..

για το σιροπιοα ακουγεται οτι δεν εχουν και πολυ νοημα να τα παιρνεις.οτι δε κανουν δουλεια..

νομιζω αυτο..δε ξερω ας πουν και τα κορτισια αν εχουν κατι αλλο..

300 μλ;;αληθεια λες;;σε 2 μπιμπερο,ε;εκτος και αν παιρνεται την μανικα.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαραραραραραραραραααα χρονια πολλα στον μαναρακι σου και απο εδω.

ρε συ σωσω δωστης κανα κομματι πιτσα να δεις πως θα το φαει.

και η δικια μου σκατα τα παει με το φαγητο αλλα χθες το απογευμα που ειχαμε παει σε κατι φιλους με τρια παιδια (6-4-3 ετων ) μια χαρα εφαγε μια ολοκληρη κρεπα με κιμα, μπεσαμελ κασερι και καλαμποκι.

μια αλλη πιατελα με σπιτικα πιτσακια ηταν κοντα της και εσκιβε απο πανω με ανοιχτο το στομα και δαγκωνε οποιο εφτανε το σκατο.αλλα το μεσημεριανο της......

σημερα παντως που ειχαμε φασολακια δεν μπορω να πω εφαγε καλα.

απλα πλεον δεν την δενω σε καροτσι-καρεκλακι για να φαει

καθεται στην εκπαιδευτικη καρεκλιτσα της, σηκωνεται, παιζει και τρωει συγχρονως.αλλιως .... 5-6 μπουκιες μονο.

βεβαια η μανα μου με βριζει γιατι σε 2 βδομαδες που γυρναω στην δουλεια λεει ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΜΑΘΕΣ?????????

χεχεχχεχεεχεχεχε

κατι θα βρει να κανει. ειναι η μονη που ψιλοακουει το ξωτικο.

σωσω οχι μανικα. αυτο που εχουν στις μπυραριες για την βαρελισια μπυρα.

καθεται απο κατω με ανοιχτο το στομα και γκλουκ γκλουκ το κατεβαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα σωσω τωρα το ειδα το μηνυμα..οχι ρε ,ξεκολλα....τα διαβασα τα προηγουμενα αλλα δεν το θυμαμαι...σορυ!!!

κ εμενα δεν εφαγε το φαγακι που της εφτιαξα αλλα οπως λεει η αλεκα αν της δωσω να φαει κανα σουβλακι θα το γονατισει...θελει βρωμικο παιδι μου,πως το λενε...

τα μπιμπερο μας ειναι πλεον της avent που χωρανε 330μλ...τα αλλα τα εχουμε πλεον βαλει στο ντουλαπι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γμτ μου μην χ.....ω τιποτα με την κωλ.....σελιδα

τσαμπα τσαμπα τσαμπα τοσα πραγματα που εγραψα

βαριεμαι να τα ξαναγραφω

αρχικα επιτροχαδιν

στηςχαρας μια χαρα

γνωριστηκαμε και με σοφι και φροσω

ολα τα παιδακια μια χαρουλα ηταν

της σοφης δεν ακουστηκε καθολου

τα δικα μου κλασικα διαβολακια - αλλα πλεον δεν χαμπαριαζω ζημια να μην κανουν και τα αφηνω να παιξουν οσο θελουν

της φροσως ο δον μια χαρα ηρεμο παιδακι επαιζε πολυ καλα με τα αλλα παιδακια

ο φιλ αγκαλιτσα στην αρχη και μετα κατω με τα παιχνιδακια του πολυ καλο παιδακι

ο βασιλακης αφηστε την ντομ να λειι οτι θελει μια χαρα το παιδακι

απλα θελει να χιξει την χαρα του και κανει ατσουπμαλες κινησεις - αλλα της ειπα να μην αγχωνεται τα αλλα παιδακια δεν ειναι χαζα να κατσουν να τους βγαλει το ματι οπως λεει :lol: τουλαχιστον τα δικα μου το πολυ πολυ να του εκαναν το ιδιο για παιχνιδι :lol::lol:

ο στεφανακος να δειτε θα εξεληχθει σε πολυ ζιζανιο οπως τον κοβω - μωλις περπατησει να δειτε ποιος τον κυνηγαει

οσο για το κομματι :lol:

ετσι κακουργες να δειτε που μου λεγατε εμενα να μην αγχωνομαι με το φαι :lol: και εμενα το κανουν αυτο σωσω μου απο τον 4ο μηνα :lol:

γεια σου κομματι γεια σου :lol:

χωρις πλακα τωρα ομως ειναι τρλλο αγχος να μην σου τρωει το παιδι καθολου

εμενα 2 μερες σωσω ειναι με 2 κουταλιες φρουτοκρεμμα - 100γρ με το ζορι φαι - 1/2 γιαυορτι και φυσικα το γαλα τους -

ειναι να μην τα παιρνεις κρανιο καθημερινα με αυτο το πραγμα

αντε να δουμε κοριτσαρες μου

μαρια μου περαστηκα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα μαρκερ σε καταλαβαινω εστω και λιγο τωρα...

τλειες φωτο...τι να πω...

εμενα μονο το μεσημεριανο δε τρωει...ως τωρα τουλαχιστον..

και της φορα και πολυ ωραια ρουχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέτυχα φωτογραφία;Δεν το πιστεύω!Γιατί τις ανεβάζετε στις 2.00 και στις 2.30 τις βγάζετε!Γαϊδάρες!

Αλέκα το ξέχασα :oops::oops::oops:

Να τη χαίρεστε!Πώς τον κοιτάει τον αδερφό της όμως!Γυναίκες παιδί μου!Ευαισθητες!

Τι παιδια αγαπημένα είναι αυτά!Τι κουκλάκια!Αχ!Ετσι θα ηθελα κι εγώ να ειναι στο μέλλον τα μαναράκια μου...πρώτα ο Θεός!

Νανούκα!Χρόνια Πολλά!Τον υπολογιστή της Χαράς τον πήρε το ματι μου στην κρεβατοκαμαρα που αφηνα τα πραγματα μας.Καλέ...γινόταν πανικός κι εσυ ηθελες να παρελασουμε και στο σκαιπ;Βρε την τρελοσαλονικια!

Καλυψω περαστικά!Εμαθα οτι ησασταν αρρωστες και γιαυτο δεν ηρθατε!Το αεριους μου το χε δωσει κι εμενα η παιδιατρος επειδη ο δικος μου δεν δεχεται τιποτα απο τη μυτη για να ξεβουλωσει, κι ετσι του δινα αυτο.Κατι εκανε πιστευω!Η Φροσω και η Αλεκα θυμαμαι μου ειχαν πει οτι ειναι περισσοτερο για αλλεργιες.Αλλα απο ολοτελα...

Πολύ γκρίνια όλον αυτον τον καιρό!Τι βγαζει που λέει και το Μαρακι;Χαυλιόδοντες;

Μαράκι που είσαι αλήθεια;

Σωσώ μην αγχώνεσαι, καταλαβαίνω...αλλά είναι κι αυτά σαν κι εμας-καλα οχι εμας τις δύο-πότε έχουν όρεξη, πότε δεν έχουν.Ανθρωποι είναι.Βεβαια με προβλημάτισε που λες οτι πας να το ακουμπησεις το κουταλι και πετιέται.Μήπως πονάει στα ούλα;Μήπως να δοκιμαζες κανα μαλακο κουταλάκι;Πλαστικό ή από σιλικόνη;Η το κλασσικό δάχτυλο;

Ποιός είπε οτι βρήκε ο Φίλιππος το δασκαλο του;Αχ μη γελάτε!

Εγω με τον άντρα μου να ντρεπόμαστε φοβερά τη Φρόσω κι εκείνη να λέει:αχ!πήρα το αίμα μου πίσω!Καλά να πάθει!Ολο δαγκωνιές ρίχνει!

Α!Μάρκερ είσαι πολύ κορμάρα το ξέρεις;Και κοιλιά μηδέν η διδυμομάνα!Οι αδικίες της ζωής!

Μαρία Ζ Νέα Μάκρη μενεις;Ε η Χαρά με τους λύκους μενει κοντα σου...Λούτσα!

Ωστε είσαι 29 κι εχεις 2 παιδιά;Τι λες ρε!Μπράβο!

Βαγκ;Ισμήνη;Μαρκατ;Τζούλια;Συμπεθέρα;Που είστε καλέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια για της ευχες, και σε σας ευχομαι υγεια να χαιρεστε τα παιδακια σας.

αχ μαρακι μου και εγω ηθελα πολυ να ερθεις, και φυσικα εισαι φιλεναδιτσα μου....περαστικα σας και σας περιμενω, και εννοειται οτι θα φερεις και την τζουλια...

μαριαΖ στην λουτσα μενω....μαζι με τους λυκους και της καρακαξες...μπορεις να ρωτησεις τη σωσω που ξερει καλυτερα :D:D:D:D:D:D:D:D:D

ο στεφανος μπιμπερο τελος μονο κυπελακι και το γαλα το πινει μονος του...

αλλα να δω ποτε θα περπατιση :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά!Χρυσούλα είμαι απαράδεκτη!Εχεις και το όνομα της μάνας μου και πρώτα ο Θεός το μελλοντικό της κόρης μου.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!Να χαίρεσαι τους αντρες σου και να σε χαίρονται κι εκείνοι!

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!

Βαγκ σόρυ δεν το ήξερα!Να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Μαρία Ζ τώρα ειδα τις τελευταιες σελ. του Νο 18 και ειδα οτι ζυγιζει ο δικος σου 12 κιλά και ειναι 83 εκ.!Καλέ τι γιγαντόπαιδο ειναι αυτό!

Μαράκι εβγαλες το φρονιμητη;Πώς εισαι;πρησμενη;Θες να σου δωσει ο μακαροτσινης μουντισαλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε!Δεν τις μικρυνες καθόλου;Ασε δε το βιντεο 33Μβ!Ανοιξα το μειλ κι επαθε βλάβη το πισι :lol:

Στο σκαιπ να καταλαβεις δεν εχει εμφανιστει ακομα η μπαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω νεα

κι εμεις θα χρειαστουμε χειρουργειο

με το που γινει καλα ο μπομπιρας Στελιος αμεσως παμε να χειρουργησουμε το πουλακι μας

γεμιζει υγρο και θα μας τα καψει τα αποτετοια μας :(

σημερα θα παμε να τον δει παλι ο παιδιατρος και να μιλησει με τπν παιδοχειρουργο να δουμε που θα την κανουμε και ποτε

το μονο που δεν ηθελα ηταν η ολικη ρε γμτ μου αλλα δεν γινεται αλλιως

ντομ ντομ καλη μου

ευχαριστω για τα κολακευτικα σπυ σχολια

αλλα με εχεις δει γυμνη;

κοιλια δεν εχω οντως αλλα ειμαι φουλ τη ραγαδα κοριτσια

αφηστε εχω αφησει την τριχα καγκελο μπας και παω να κανω αποτριχωση και ειμαι ας μην πω πως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exei kanonistei to pote;;;δε πειραζει ρε..κλσικη επμβαση,ε;;

χαρα ελπιζω να τις παρουμε..εκανα σπιτικη λεμονοπιτα...αι ν ΔΟΥΜΕ

ΤΖΟΥΛΙ που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...