Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ


Recommended Posts

ΑΝ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΖΕΣΤΑ(ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΚΑΕΙΣ)ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ!!ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ.ΑΛΛΙΩΣ ΒΑΛΕ ΤΑ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ.

ΕΓΩ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑΝ ΛΙΓΗ ΥΓΡΑΣΙΑ,ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ.ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΖΕΣΤΑ(ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΚΑΕΙΣ)ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ!!ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ.ΑΛΛΙΩΣ ΒΑΛΕ ΤΑ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ.

ΕΓΩ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑΝ ΛΙΓΗ ΥΓΡΑΣΙΑ,ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ.ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΖΕΣΤΑ(ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΚΑΕΙΣ)ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ!!ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ.ΑΛΛΙΩΣ ΒΑΛΕ ΤΑ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ.

ΕΓΩ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑΝ ΛΙΓΗ ΥΓΡΑΣΙΑ,ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ.ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν τα στεγνώνω κορίτσια. Κατ'ευθείαν από τον αποστειρωτή τα παίρνω. Εννοείται ότι αν τα αφήσεις για ώρα έξω στην ατμόσφαιρα, δεν έχει αξία η αποστείρωση... Έτσι νομίζω τουλάχιστον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν τα στεγνώνω κορίτσια. Κατ'ευθείαν από τον αποστειρωτή τα παίρνω. Εννοείται ότι αν τα αφήσεις για ώρα έξω στην ατμόσφαιρα, δεν έχει αξία η αποστείρωση... Έτσι νομίζω τουλάχιστον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν τα στεγνώνω κορίτσια. Κατ'ευθείαν από τον αποστειρωτή τα παίρνω. Εννοείται ότι αν τα αφήσεις για ώρα έξω στην ατμόσφαιρα, δεν έχει αξία η αποστείρωση... Έτσι νομίζω τουλάχιστον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν τα στεγνώνω κορίτσια. Κατ'ευθείαν από τον αποστειρωτή τα παίρνω. Εννοείται ότι αν τα αφήσεις για ώρα έξω στην ατμόσφαιρα, δεν έχει αξία η αποστείρωση... Έτσι νομίζω τουλάχιστον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως ειναι Σαντυ,για τους πρωτους 6 μηνες κατευθειαν το μπιμπερο απο τον αποστειρωτη μετα απο τον 6ο οποια θελει να αποστειρωνει μπορει να τα αφηνει εξω να στεγνωνουν σε πανακι ή σε χαρτι κουζινας αλλα δεν θα ειναι αποστειρωμενα τελειως,αλλα και μετα τον 6ο δεν εχει και νοημα η τελεια αποστειρωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως ειναι Σαντυ,για τους πρωτους 6 μηνες κατευθειαν το μπιμπερο απο τον αποστειρωτη μετα απο τον 6ο οποια θελει να αποστειρωνει μπορει να τα αφηνει εξω να στεγνωνουν σε πανακι ή σε χαρτι κουζινας αλλα δεν θα ειναι αποστειρωμενα τελειως,αλλα και μετα τον 6ο δεν εχει και νοημα η τελεια αποστειρωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως ειναι Σαντυ,για τους πρωτους 6 μηνες κατευθειαν το μπιμπερο απο τον αποστειρωτη μετα απο τον 6ο οποια θελει να αποστειρωνει μπορει να τα αφηνει εξω να στεγνωνουν σε πανακι ή σε χαρτι κουζινας αλλα δεν θα ειναι αποστειρωμενα τελειως,αλλα και μετα τον 6ο δεν εχει και νοημα η τελεια αποστειρωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως ειναι Σαντυ,για τους πρωτους 6 μηνες κατευθειαν το μπιμπερο απο τον αποστειρωτη μετα απο τον 6ο οποια θελει να αποστειρωνει μπορει να τα αφηνει εξω να στεγνωνουν σε πανακι ή σε χαρτι κουζινας αλλα δεν θα ειναι αποστειρωμενα τελειως,αλλα και μετα τον 6ο δεν εχει και νοημα η τελεια αποστειρωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου μιλά με τον γυναικολόγο σου για να επισκεφτείς οδοντίατρο! Μετά το πρώτο τρίμηνο δεν έχεις πρόβλημα για σφραγίσματα κτλ και η τοπική αναισθησία είναι τοπική όπως το λέει και η λέξη! Είχα ρωτήσει οδοντίατρο σε πιθανή εγκυμοσυνη και κάποιο θέμα στα δοντια και μου είπε αυτό επακριβώς!
    • Εύχομαι στις επόμενες μέρες να δεις το θετικο σου❤️ πρέπει να επανέλθω δεν θα αφήσω τον εαυτό μου να πέσει 💪
    • Κι εγώ όταν ήμουν έγκυος τα πρώτα συμπτώματα ήταν πολύ πρησμένο στήθος που πόναγε απίστευτα και πονάκια στην κοιλιά όπως αυτά της περιόδου. Επειδή αυτά τα έχω πάντα και σαν συμπτώματα περιόδου (όχι τόσο έντονα όμως όσον αφορά το στήθος), στην αρχή πίστευα πως απλά είναι να μου έρθει η περίοδος. Όπως λες κι εσύ όμως, αυτό συνέβαινε 2-3 μέρες πριν έρθει η περίοδος. Όταν είδα ότι είχε φτάσει μια βδομάδα με αυτά τα συμπτώματα και η περίοδος άφαντη, τότε σκέφτηκα πως πρέπει να κάνω ενα τεστ! Χρονικά κι εμένα έγινε ακριβώς το ίδιο, τα συμπτώματα ξεκίνησαν 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία, και άλλη 1 εβδομάδα μετά, δηλαδή στην αναμενόμενη περίοδο, έκανα το τεστ. Καλή επιτυχία σου εύχομαι, να κάνεις ένα τεστακι ή μια χοριακη και περιμένουμε νέα σου! ❤️
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να μεταφέρεις! Κι εγώ με 4ΑΑ έχω τον μπεμπουλη μου🥰 είμαι σίγουρη για την επιτυχία❤️
    • Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;; Πώς είναι τα μπεμπέκια σας;; Εγώ έχω φουσκώσει αρκετά με αποτέλεσμα να μη κλείνουν παντελόνια και μπουφάν και ο μπόμπιρας μου εδώ κ δύο εβδομάδες είναι δραστήριος μέσα στην κοιλιά μου! Ξεκίνησα να τον νιώθω στις 16 εβδομάδες αρκετά νωρίς για πρώτη κύηση κ σήμερα που είμαι 18+1 τον νιώθω πλέον κ σε όρθια θέση. Πήγαμε στον γιατρό κ είναι μεγάλο μωρό με βάση τις μέρες της εξωσωματικής...στην ανάπτυξή του ήταν μπροστά 4 μέρες και τώρα φαίνεται 7 μέρες μπροστά. Επιβεβαιώνει την εμβρυολογο που 5 ημερών βλαστοκύστη μας είπε ότι εξελίσσεται δυναμικά κ μπορεί να έχει φτάσει και 6ης ημέρας τη μέρα της εμβρυομεταφοράς. Πάντως βρε κορίτσια τι όμορφα ανθρωπακια κουβαλάμε μέσα μας!!! Μου φαίνεται απίστευτο που τον νιώθω...🤰 Επίσης, έκλεισα για ραντεβού για τη β-επιπεδου σε ένα μήνα! Εσείς σε τι φάση είστε;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...