Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Βασούλα. Πρωινή - πρωινή εε;; Τι να κάνεις;; Καλέ έχεις τόσο μικρή αδερφούλα;; Τι καλό :D:D . Σαν να έχεις 2 μωράκια!!!!!! Γουτσου γούτσου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω είμαι 25 οι γονείς μου είναι χωρισμενοι εδω και αρκετα χρόνια και ξαναέφτιαξαν τις ζωές τους απο τον γαμο τους έχω έναν αδερφο 21χρ.η μαμα μου ξαναπαντρευτηκε και εχω αλλη μια 15χρ και ο μπαμπας μου που εκανε την μικρη 4χρ

Ειμαστε μια μεγάλη ευτιχισμενη οικογένεια.

Εχει πλακα οταν ο μικρος μου φωναζει την αδερφη μου θεια εχουν πολυ γελιο μαζι τον προσεχει πολυ και η αλλη μου η αδερφη έχει τρέλα οποτε καταλαβαινετε όταν θέλω να ηρεμησω τον δινω σε αυτην :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε πολύ μικρή.......

εννοείται ότι θα κάνει κι άλλο.....

φαντάσου να αποκτήσεις αδελφάκι κι άλλο, μικρότερο από τα παιδιά σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα δεν νομιζω να κάνει δεν θέλει έτσι λέει προς το παρών θα δούμε έγω πάντως θέλω πολύ.Ειναι περίεργο και πολύ όμορφο να έχεις παιδια και αδερφια κοντα στην ηλικία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετοιμος και ο τρίτος μπα έμενα δεν νομίζω να με πιανουν πινω 4 σιγουρα την ημερα αλλα όταν δεν δουλευω 2 με το ζόρι οσο για τον ύπνο και εγω σαν πουλάκι κοιμάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εμενα δε με πιάνουν. Αφου να φανταστείτε μπορώ να πιω καφε και να πέσω για ύπνο :lol::lol::lol: . Εγω πίνω μέχρι 2 τη μέρα, όταν είμαι στη δουλειά και μπορεί και καθόλου τα ΣΚ που είμαι σπίτι. Φτιάχνω ενα και μπορεί να πιώ μόνο 1 γουλιά :shock::shock::shock: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά θα λέγα ότι δεν είμαι εξαρτημένη. Δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση να ξυπνήσω το πρωί και να ζητήσω απεγνωσμένα καφέ για να ανοίξει το μάτι.....ας είναι καλά τα παιδάκια μου γι αυτό που το φροντίζουν και με το παραπάνω. :lol::lol:

Στην δουλειά όμως τον θέλω τον καφέ, σαν παρέα, σαν άρωμα....με τρελλαίνει, γουστάρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο σπίτι δεν έχουμε και την πολυτέλεια να τον πιουμε με την ησυχια μας δεν ξέρω για έσας αλλα ο μικρος μου είναι παρα πολυ ζωηρός και όταν είμαι μαζί του πρέπει να ασχολουμαι συνέχεια με αυτον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ τα ίδια ρε Ασπάκι.

Βάσω μου από τέτοια πολυτέλεια ούτε στον ύπνο μου :lol::lol:

Αφήστε και σήμερα μου φαίνεται ότι έκανα μια βλακία. Ξύπνησε ο μικρός κατα τις 3 (δεν ξέρω γιατί, δεν πόναγε κάπου, απλά ξύπνησε) και τον πήρα στο κρεβάτι μου, μιας που ο Τασούλης μου κοιμόταν στον καναπέ λόγω βηχα για να μην μας ξυπνάει!!! Φοβάμαι τώρα, μη το πάρει σχοινί κορδόνι και θέλει να κοιμάται στο κρεβάτι μας όταν ξυπνάει το βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά καλέ μην συνηθίσει....όταν τα έχω άρρωστα τα έχω δίπλα μου και κοιμούνται.

Ποτε δεν το ζητάνε όταν είναι καλά, ξέρουν ότι θα κοιμηθούμε μαζί μόνο όταν είναι άρρωστα, τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Ασπάκι μου, γιατί δυνοπαθήσαμε να τον μάθουμε να κοιμάται στο κρεβατι του και οταν ξυπνάει να μένει εκει μεχρι να ξανακοιμηθεί και τώρα τρέμει η ψυχή μου μήπως ξαναπεράσουμε τα ίδια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...