Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.....


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ,ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΗΧΙΑ,ΑΓΑΠΗ,Κ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ Κ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΝΙΜΗ ΜΗΝΕΣ.ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣ[ΠΑΘΕΙΕΣ ΧΑΛΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΧΟΣ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΓΙΟΡΤΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalo mina koritsakia!!den sas ksexnaw...pote!!!euxomai o agios vasilis na sas ferei ta mwrakia sas...pou toso polu laxtarate!prin ligous mines imouna stin idia thesi...auto to mina na erthete ki eseis sti dikia mou thesi!!!aisiodoksia kai oxi agxos!!!filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟ ΜΗΝΑ!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Εύχομαι να έρθουν κι άλλοι Χριστουγεννιάτικοι μπουναμάδες, μετά την aerini, την xara και την anastasia :-bd:-bd:-bd:-bd

Περνάμε λίγη αγωνία με την Αναστασία, αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά και η επόμενη χοριακή να είναι στα ύψη!!!

Εμείς μάλλον πάμε για την 3η σπερματέγχυση στα μέσα του μήνα, γιατί δεν νομίζω ότι είμαι έγκυος. Οι ενδείξεις είναι ότι δεν είμαι... οπότε προχωράμε ακάθεκτοι...

[smilie=love3.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif] [smilie=lovestory.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ...ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ Κ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΔΩΡΑΚΙ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ?ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

ΝΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΣΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ!

ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΑΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ Κ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΡΙΟ Κ Ο ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΩΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΑΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ Κ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΡΙΟ Κ Ο ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΩΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ..... ΓΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?2ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΗΚΑ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΛΙΣΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ 36,8 36,9 ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ?ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΟΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΧΟΡΙΑΚΕΣ Κ ΟΣΕΣ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΣΠΕΡΜΑΤΥΧΗΣΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΗΧΙΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια!!!!Τωρα πηρα χαμπαρι για το ποστ! :mrgreen::lol:

Δυστυχως ο Νοεμβριος δεν με χώνεψε :evil: ....αλλα ο Δεκεμβριος ειναι απο τους αγαπημενους μηνες μου.Αντε παμε ολες μαζι να αραδιασουμε μπεμπακια στη σειρα και να ειμαστε οι Φθινοπωρινες μανουλες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια πως τα πάτε με τις Χριστουγεννιάτικες προετοιμασίες;Εμείς στολίσαμε το σπιτάκι μας με άπειρα λαμπάκια.Και εννοείται πως συνεχίζουμε τις προσπάθειες για μπεμπάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia m!

k egw exw stolisei to spitaki m!

stisame k to dentraki mas k i atmosfaira einai uperoxi!

simera ekana k gw wolipsia!

AS EUXITHOUME NA DWRISEI O THEOS KAI H PANAGITSA SE OLES MAS AUTO TO POLIPOTHITO DWRO!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο girl84 :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Και ότι αναρωτιόμουν σε τι φάση βρίσκεσαι!!! Σου εύχομαι να έρθουν όλα όπως τα επιθυμείς και πριν τα Χριστούγεννα να μάθεις τα ευχάριστα... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Εμείς στολίσαμε το σπίτι απ'έξω με πολλά λευκά λαμπάκια, δύο ελαφάκια, ένα έλκηθρο και ένα φωτεινό στεφάνι. Μέχρι και γιρλάντα έλατο έβαλα στο φανάρι του κήπου. Μέσα στο σπίτι δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα. Ελπίζω αυτή την βδομάδα να στολίσω κάπως και μέσα. Φέτος δεν θέλω πολλά-πολλά στολίδια, γιατί ίσως ταξιδέψουμε για Ελλάδα πριν την Πρωτοχρονιά.

Είδομεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia m!

k egw exw stolisei to spitaki m!

stisame k to dentraki mas k i atmosfaira einai uperoxi!

simera ekana k gw wolipsia!

AS EUXITHOUME NA DWRISEI O THEOS KAI H PANAGITSA SE OLES MAS AUTO TO POLIPOTHITO DWRO!

Κι εγω στολισα χαλαρα και μακαρι η νεα χρονια να μας φερει ενα μωρακι ολους!!girl πες μας λιγο με την ωοληψια τι γινεται?πως γινεται?ποναει?

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να σου πανε κατ ευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia m!

k egw exw stolisei to spitaki m!

stisame k to dentraki mas k i atmosfaira einai uperoxi!

simera ekana k gw wolipsia!

AS EUXITHOUME NA DWRISEI O THEOS KAI H PANAGITSA SE OLES MAS AUTO TO POLIPOTHITO DWRO!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..... ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 84 ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!!ΕΙΜΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΠΡΙΝ 1ΜΗΝΑ Κ ΚΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΛΙ ΑΡΩΣΤΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΤΙΝ ΒΙΟΨΙΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ,ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.Ο ΜΗΝΑΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ....ΦΙΛΑΚΙΑ !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, άντε κορίτσια πάμε να το πετύχουμε το σποράκι, πάμε με πολύ όρεξη , αισιοδοξία και αυτοπεποίθηση. Θα τα καταφέρουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια είχα πολύ καιρό να εμφανιστώ. Είμαι πάρα πολύ χάλια γιατί σήμερα μου ήρθε περιοδος. 1 χρονο προσπάθειας κλείνω και με έχει πάρει από κάτω, θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού για σαλπιγγογραφια μιας και νομιζω πως ήρθε ο καιρός. Οι ορμονικές μου καλές, το σπέρμα καλό, οι υπερηχοι, το τεστ παπ καλα, αλλα μωράκι δεν έρχεται!!!! Κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά!!!!Γιατί;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια είχα πολύ καιρό να εμφανιστώ. Είμαι πάρα πολύ χάλια γιατί σήμερα μου ήρθε περιοδος. 1 χρονο προσπάθειας κλείνω και με έχει πάρει από κάτω, θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού για σαλπιγγογραφια μιας και νομιζω πως ήρθε ο καιρός. Οι ορμονικές μου καλές, το σπέρμα καλό, οι υπερηχοι, το τεστ παπ καλα, αλλα μωράκι δεν έρχεται!!!! Κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά!!!!Γιατί;;;;;

Υπομονή κοριτσάκι, κανε ότι χρειάζετε και όλα θα γίνουν, αφού όπως λές είναι όλα καλά κανε σαλπιγγογραφία και ηρέμησε, χαλάρωσε...καλή επιτυχία :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Πάμε ο μήνας έχει μπει υπέροχααααα!
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μπράβο ο μπεμπούλης!! Λογικά τώρα θα σε βλέπει ανά βδομάδα υποθέτω! 🤗🤗🧿🧿🧸
    • Καλημέρα. Κι εγώ είχα ψάξει το θέμα της φύλαξης των βλαστοκυττάρων, μας είχαν δώσει και έντυπα απ' τον γιατρό, αλλά το είχαν αφήσει εντελώς πάνω μας. Απ' ότι θυμάμαι (γιατί έχουν περάσει κοντά τρία χρόνια) οι ιδιωτικές τράπεζες κρατάνε τα βλαστοκύτταρα για 20 χρόνια και πληρώνεις ένα σημαντικό ποσό τον χρόνο για φύλαξη. Τα βλαστοκύτταρα αυτά μπορεί να χρησιμοποιηθούν σε συγκεκριμένες ασθένειες, σπάνιες, και όπως καταλαβαίνεις αν εμφανιστούν μέσα στα 20 πρώτα χρόνια της ζωής του παιδιού. Η δημόσια τράπεζα απ' την άλλη, ουσιαστικά δέχεται δωρεές και βοηθάει όποιον έχει ανάγκη και απευθυνθεί σε αυτήν. Δηλαδή σε περίπτωση που χρειαστείτε στο μέλλον, ψάχνουν στο παγκόσμιο καταθετήριο να βρουν συμβατά με την περίπτωσή σας (παγκόσμιο, αν θυμάμαι καλά), όχι τα δικά σας. Η διαδικασία της συλλογής- φύλαξης γίνεται εξ ολοκλήρου από εσάς, που πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους, να πάρετε το κιτ λίγες μέρες πριν τον τοκετό και ο σύζυγος να τρέξει μέσα σε σύντομο διάστημα μετά τον τοκετό να το παραδώσει. Επίσης, απ' ΄ότι θυμάμαι, και στις δύο περιπτώσεις, είναι αυστηρά προσωπική η χρήση για το άτομο. Δεν μπορούν στο μέλλον να χρησιμοποιηθούν από εξ αίματος συγγενή, ούτε καν μεταξύ αδελφών. Με μια επιφύλαξη όλα αυτά, γιατί έχει περάσει καιρός από τότε που τα έψαχνα. Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω το όνομα της ιδιωτικής τράπεζας που είχαν προτείνει σε εμάς και να τους ρωτήσεις. Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν εξηγήσει αναλυτικά.
    • Κοριτσια αρνητική τελικα! 0,1 σημερα 11η μερα, δεν νομιζω μεχρι την Δευτερα να ανεβει. Ο γιατρ΄΄ος ειπε οτι βιαστηκα και να κάνω την Τριτη να δουμε. Εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ανεβει. Αν ηταν 4 θα ελεγα οτι εχει μια ελπιδα
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!χτες πρώτος καρδιοτοκογράφος για μας 🍒.. Ο μικρούλης μας μια χαρά 2500 🧿 ετοιμοπόλεμος και σε θέση που ελπίζουμε να μην αλλάξει 🤗🤗..την άλλη εβδομάδα πάλι ραντεβού 💙🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...