Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΑΣΩ Ή ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ


Recommended Posts

Γεια σε όλες κορίτσια.. :) Έχω χαθεί το τελευταίο διάστημα, η ψυχολογία μου ήταν περίεργη, δεν είχα όρεξη να ασχοληθώ με τίποτα. Τώρα είμαι πολύ καλύτερα.. Ακούω διάφορα και έχω προβληματιστεί για τη γέννα.. Με τη γυναικολόγο μου θα το συζητήσω την Πέμπτη που έχω ραντεβού, δεν είχαμε ανοίξει ακόμη αυτή τη κουβέντα! Άλλοι μου λένε να κοιτάξω στο ΙΑΣΩ και άλλοι στο νοσοκομείο.. Το θέμα μου είναι το εξής. Μου είπαν ότι στο ΙΑΣΩ οι τιμές κυμαίνονται γύρω στα 1800,0 με 2000,0euro και είναι εξοπλισμένοι σε περίπτωση που υπάρξει κάποιο πρόβλημα στη γέννα, δεν χρειάζεται να σε μεταφέρουν σε νοσοκομείο αλλά σκέφτομαι τα χρήματα σ'αυτή τη περίπτωση. Για το νοσοκομείο το θέμα μου είναι ότι δν μπορείς να έχεις το γιατρό σου και κάποιες κοπέλες μου λένε ότι έμειναν ευχαριστημένες και άλλες όχι. Δεν ξέρω τι να κάνω.. Επίσης θέλω να κρατήσω τα βλαστοκύταρρα και κοστίζουν. Κάποια άλλη κοπέλα που να έχει γεννήσει στο ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ή στο ΙΑΣΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ?? Α.. ξέχασα να πω, μιας και λείπω απο τη παρέα αρκετό καιρό, καλή λοχεία σε όσες γέννησαν και καλή εγκυμοσύνη σε όσες έμαθαν ότι εγκυμονούν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...