Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ (ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ!!!) ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΥΓΙΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ....ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ,ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :oops: !!! (ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ :roll: !!!).ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΑ Ή ΟΧΙ? ΦΟΒΟΜΑΙ ΜΗΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ...ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ.....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΥΣΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rhnio,kalispera kai kali epituxia stin triti kai euxomai olopsixa teleutaia sou prospatheia!!!!

epeidi exo kanei kai go 3 exosomatikes apo oso thimamai den prepei na ertheis se epafi 3 meres prin tin oolipsia kai emvriometafora,gia prin den uparxei provlima!!!!mpravo sou pantos pou exeis oreksi,ego distixos oute xadi den eixa oreksi!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RHNIO δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημά.

Απ'ότι θυμάμαι ο γιατρός μου έλεγε λίγες μέρες πρίν απο την λήψη να έρθω σε επαφή για να ανανεωθεί το σπέρμα!! Και εγώ πάντα τον στραβοκοιτούσα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχεις πρόβλημα- και εμεις όπως τα κοριτσια που σου απαντησαν το ιδιο καναμε- ερχομασταν σε επαφη 3 μερες πριν την ωοληψια/σπερμοδοσία, για να ανανεωθει το σπέρμα.

οποτε μη φοβασαι- ολα καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρινιώ μην αγχώνεσαι, δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος όυτε πρόβλημα ΄που ήρθατε σε επαφή. ίσα ίσα που μπορώ να σου πω ότι σας κάνει και καλό για ψυχολογικούς λόγους . εγώ έχω κάνει 5 εξωσωματικές και ποτε δεν μας είπαν κάτι τέτοιο. όπως και στα άλλα κορίτσια 3 μέρες πριν την ωοληψία μας έλεγαν να έρθουμε σε επαφη για να ανανεωθεί το σπέρμα και μετά παύση, άλλα όσο διαρκούσε η προετοιμασία κανένα πρόβλημα.

σου εύχομαι΄ολόψυχα καλή επιτυχία!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι ακριβώς όπως τα λένε τα κοριτσάκια, κανένα πρόβλημα. Πριν την ωοληψία 3-4 μέρες ας είναι η αποχή ..ούτε περισσότερο ούτε λιγότερο...καλή μας επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...