Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΝΟ 5!!!!!!!!!!!

Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!!!!!!

ΕΤΣΙ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΙΚΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΛΑ!!!

ΣΚΕΨΕΙΣ-ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ-ΕΥΧΕΣ-ΟΝΕΙΡΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΕΣ Κ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ Κ ΣΤΙΣ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια!!

Να μαι κι εγω

είχα μπει την Τετάρτη που μας περασε να γραψω μονο οτι δεν θα ερχομουν στην συναντηση αν κανατε γιατι ετυχαν πολλα...ενα απο αυτα ηταν και οτι τρακαρα το αυτοκινητο...φυσικα ειμαι καλα και φυσικα εφταιγα εγω αφου στα χρονικα δεν εχει αναφερθει να φταιει το κιτρινο σιδερο, ο στυλος που "προστατευει" τους καδους απορριματων... :lol: ήμουν αλλου γι' αλλου το μυαλο μου...εχουν γινει πολλα αυτη τη βδομαδα και ολα δυσαρεστα ως συνηθως...αφού ενός κακού μίρια έπονται...και το στουκαρα

Εσείς βρεθήκατε τελικά? Προσπάθησα να διαβάσω όλα αυτα που γράψατε την εβδομάδα που μας πέρασε αφού έχω να μπω απο το προηγούμενο σκ και δεν τα καταφερα...είχατε γράψει πολλά και δεν την πάλεψα!

Εύχομαι να είστε όλες καλά και να περνάτε όμορφα!!

Βικάκυ μου να τα εκατοστήσεις και του χρόνου να γιορτάσεις την ενηλικιωσή σου!!!!! :P ΕΊΔΕΣ?? κι εγω σε καταλαβαίνω....χιχι :lol: φιλια πολλα και καλα να περασετε αποψε ο,τι κι αν κανετε! Σε πήρα πριν μιαμιση ωρα αλλα δεν το ακουγες μαλλον...θα ξαναπροσπαθησω να στα πω και τηλεφωνικώς....

Βικουλινι μου χτες δεν μπορεσες ε? Θα τα πουμε αργοτερα εμεις

Αδερφούλα?? Όλα οκ με την μικρή?? καθαρίσατε???? :lol:

Στάμμυ μου καλή διασκέδαση αύριο, και να είναι πολύ επιτυχημενο το παρτυ σας. Δυστυχως δεν θα ερθουμε γιατι θα ξεκινησουμε αργα απο το χωριό για πίσω, μετά τις 22.00 οπότε ...

Αντριαννάκι όλα καλά??? Το πήραμε?????εύχομαι να περασες και πολυ ευκολα μαλιστα!!! άντε καλές βόλτες σοφερινάκι μου!!!

Τόνια είστε καλύτερα? Το εύχομαι! Περαστικούλια!!!

Σας αφήνω γιατί ο Νικόλας τα έκανε πάλι...αμα΄ν σημερα 3η φορα μαλλον το εντερακι μας αρρωστησε...θα δειξει...

Συγνώμη που χάνομαι αλλα δεν την παλευω και πολυ τις καθημερινες...δεν φτανει το ρημαδι το 24ωρο και τα ντεπον...

Φιλακια καλα να περνατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ ολες.....

καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!11

κατερινα μοου σε ευχαριστω το ειχα αφησει στο αμαξι κ δεν το ακουγα...ελπιζω να ναι κ το τελευταιο κακο συμβαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον περασα παρα πολυ ωραια στα γενεθλια μου αν κ λιγο αρρωστουλα λειπουμε ολη μερααααααααααα γυρισαμε για μια ωρα το απογευμα να αλλαξουμε κ μετα ξαναφυγαμεεεεε ειχαμε bbq παρτυ στη μαμα μου....

νιωθωωωωωω πτωμα αυριο εχω να ειμαι κ φορευτικη επιτροπη κ εχω κ βαπτιση με περιμνει τρελη ημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε μανουλίτσες?

Εμεις καλά είμαστε, αυριο θα πάμε την βόλτα μας στην εξοχή!

Βικάκι μου χρονια σου πολλά, να εισαι πάντα γερή και ευτυχισμένη!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ??

ΜΜΜ ΕΞΟΧΗ ΑΚΟΥΩ...ΠΟΥ ΚΑΛΑ??? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ (ΚΡΕΣΤΕΝΑ, Ν. ΗΛΕΙΑΣ) ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ! ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΕΔΩ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΟ ΠΡΩΪ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΚΕΡΑΣΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ..ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΑΓΑΖΙ...

ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ? ΕΙΧΑΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΕΧΑ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ ΑΝ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΘΩ...ΧΙΧΙ :lol:

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού είσαι καλά αυτό έχει σημασία Κατερίνα.

χρονια πολλά & χαρούμενα στην εορτάζουσα!

εμείς δεν ανεβήκαμε Αιγάλεω & Εύβοια για ψήφο....

καλό βραδυ & καλή ψήφο σε όσες πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ....ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ .ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΙΧΕ ΒΟΛΕΥΤΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΒΓΕΙ.ΠΑΩ ΣΑΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ Κ ΕΙΧΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΡΕΛΗ ΑΓΩΝΙΑ!!!!ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ.ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΚΑΛΑ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟΝ ΟΡΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΥΤΣΙΜΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!!!!!ΕΣΤΡΩΧΝΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ 3 ΜΑΙΕΣ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΑ,ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ Κ ΠΛΑΚΑ !!!!!!!!!!!ΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ!!!

ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ!!!!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΕΙΧΑ ΧΑΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΥΧΟΤΑΝ ΜΑ ΜΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΟ ΦΡΥΔΑΚΙ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!!!!!!!

ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ Κ ΕΔΩΣΕΣ ΝΟΗΜΑ !!!!!!!!!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ !!!!!!!!!!

ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!Σ' ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ...Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμμυ να χαιρεστε την πριγκηπισσα σας να τη καμαρωσετε οπως επιθυμειτε..........

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΙΚΑΚΙ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ??ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ??Η ΤΟΥΡΤΑ ΣΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ???ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ?????????????

ΑΧΧΧΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΝΧΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ.ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΑ!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΦΥΓΑΤΕ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΚ ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ?????????ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ!!!!!!!!!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσακια μου!

Στάμμυ μου να χαίρεστε την Ευαγγελία Νεκταρία και να την καμαρώνετε πάντα, να είναι πάντα γερή και να σας κάνει να δακρύζετε μόνο από ευτυχία και γλυκές συγκινήσεις!!! Πολύ ωραία αυτά που έγραψες πριν...μπορώ να σου πω με συγκίνησες γιατί κάπως έτσι νιώθω κι εγώ με τον Νικόλα, με προκληση τοκετού κι εγώ και όταν τα διάβαζα μου θύμισες τα δικά μου....Anyway....καλή επιτυχία σε 2 ωρίτσες θα γίνεται χαμός εκεί ε??? Καλά να περάσετε!!!!Κράτα μου κανένα κομματάκι τουρτίτσα.... :lol:

Έρη μου δεν σε πρόλαβα χτες...μπήκα στο blog σου και τα έπαιξα βραδιάτικα...αχ τι μου εκανες με αυτη τη σοκολατένια λάβα...μόλις βρω χρόνο μες τη βδομάδα θα πάω να το κάνω κι εγώ....

Τζενάκι μου ναι σημασία έχει το ότι είμαι καλά και δεν τράκαρα με κανένα άλλο αμάξι ή κανέναν περαστικό...πώς περνάτε?? Καλέ ναί πού να τρέχεις με δυο μικρά παιδιά σε δυο διαφορετικές πόλεις και απο την άλλη άκρη??

Βικάκυ μου ξεκουράστηκες χτες?? Τί έγινε σήμερα? Σε άφησαν τελικά να φύγεις?? Είμαι σίγουρη ότι ο Χαράκης θα έκανε καλά την δουλειά του :lol::lol: η βάπτιση?? Όμορφα??

Ασπασάκι μου σε έχασα...συγνώμη για προχτές δεν προλαβα ουτε να σε παρω, αλλα γίναν όλα άνω κάτω...θα τα πουμε σύντομα κι απο κοντα ελπίζω...

Βικουλίνι μου πολύ χάρηκα που σε άκουσα χτες κι ελπίζω να φτιάξουν γρήγορα τα προγράμματά σας και τα μικρά να βρουν τον ρυθμό τους για να ηρεμήσεις κι εσύ λίγο να ξεκουραστείς...

Αδερφούλα που είσαι????

Αντριαννάκι πού είσαι?? Περιμένω νέα!!!

Τόνια, Ιωαννάκι, Ρία και σε όλα τα κοριτσάκια πολλά πολλά φιλιά και καλή εβδομάδα σε όλες...δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να ξαναμπώ το βραδάκι γιατί θα ταξιδέψουμε άγρια νύχτα...όπως μ' ενημέρωσε ο καλός μου.... :roll: θα ξεκινήσουμε κατα τις 23.30 οπότε καλές 2 τα ξημερώματα σπίτι μας...αχ πότε θα κάνω μπανιο λουσιμο φτιαξιμο μαλλιου και προετοιμασια για το πρωϊ που δουλευω στις 7?>???????αχ Παναγία μου!!! :roll::(

Καλό απόγευμα σε όλες ! ! ! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Τι κανετε??

Σταμμυ μου να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!! Χρονια της πολλα!!! Να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη στην ζωουλα της!! Να περασετε τελεια στο παρτυ σας!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Βικακι μου πρεπει να περασατε τελεια χτες!! Περαστικα σου κιολας!

Αντριανακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Το ξερα οτι θα τα περασεις ευκολα! Και με την οδηγηση μια χαρα θα τα πας! Ποτε δινεις ξανα??

Αδερφουλα μου θα τα πουμε αργοτερα εμεις πιστευω ε?? Φιλακια πολλα!!!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!! :-*:-*:-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια μολις μαζευτηκαμε πωπω δεν τη παλευω αλλο νιωθω πτωμα απο τις 5.30 ειμαι στο ποδι....

το πρωι το αγορι μου κυριος πηγαμε κατσαμε λιγο ο χαρης ειχε κατσει στην καρεκλα εδινε χαρτακια ολοι το χαζευανε μετα του λεω χαρακη δεν μπορω αλλο βαρεθηκα κ τι εκανε το αστερι μου πηγε στη δικαστηκο κ τις λεει κυρια κακαλα(δασκαλα)δεν μπορει ο χαρης θελει να φυγει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ερ :lol::lol::lol: εριξα τρελο γελιο κ τις εξηγησα οτι δεν μπορω να κατσω αλλο κ φυγαμε

η βαπτιση τελεια το μωρο ενα αγγελουδι ολα υπεροχα !!!!!!!!!!!

τι νεα εσεις??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Να ζήσεις Ευαγγελία [smilie=love5.gif] και χρονια πολλα, [smilie=occasion5.gif] μεγάλη να γίνεις με ασπρα μαλιά, :D παντου να σκορπίζεις της γνώσης το φως,, :YMHUG: και ολοι να λενε να μία σοφός!!! @};-

Να χαιρεσαι το κοριτακι σου Στάμυ μου,

σας διάβασα κορίτσια, εμείς μόλις γυρίσαμε, καλά περάσαμε, ξεράθηκε τώρα ο μικρος..

Εχω κόσμο σπίτι.. Φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααα

χρονια πολλα σταμμυ πολυχρονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσουδια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;; Τι ωραίο καιρό είχε το ΣΚ!!! Ελπίζω όλες να περάσατε καλά όπου και αν πήγατε!!!

Εμείς συνήλθαμε!!! Και αρρώστησε ο Δημήτρης!!! Σιγά με τη γλύτωνε!! Πολύ μίξα, μιλάμε!Ι Και βήχα και όλα τα καλά :shock::shock::shock: Το λυπαμαι τον κακομοιράκο μου, όλο αρρωστούλης είναι, δεν προλαβαίνει να συνέλθει 2 μερες και πάλι κάτω :?:?:? .

ΣΤΑΜΥ μου, σου έγραψα και πμ στα λέω και από εδώ. Χιλια συγνώμη που δεν καταφέραμε να έρθουμε, αλλά έτσι όπως ήταν ο μικρός μόνο ταλαιπωρία θα ήταν :cry::cry: . Ασε που μπορεί να κολλάγαμε και τα άλλα παιδάκια!!!! Θα έρθουμε όμως επίσκεψη σίγουρα!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!. [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] Θα στο φέρουμε το δωράκι σου!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου, άντε βρε κούκλα μου, άλλο κακό να μην σας βρεί!!!! Ελπίζω να χαλάρωσες λίγο εκει που πήγατε!!! Περαστικά και στον Νικολάκι. Τι στο καλό περονόσπορος έπεσε;;;;

ΒΙΚΑΚΙ μου, πως πήγε η εφορευτική;; Τελειώσατε νωρίς;;; Βγήκε Δήμαρχος ή την άλλη Κυριακή θα είσαι πάλι εκεί;;;; Ο Χαράκης τι κάνει;;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πως πας με τα μικρά;; Ηρεμήσατε καθόλου;; Η κουκλάρα σου σταμάτησε να κλέει;;; Με τα φάρμακα του μικρού είδες διαφορά;;

Την καλημέρα μου σε όλες κοριτσάκια. Πάω να ξεκινήσω γιατί μπήκε μια νέα εβδομάδα με πολύ τρέξιμο!!!!

Καλή εβδομάδα σε όλες. Και φυσικά πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τα χεράκια του μικρού μου ειναι μελανιασμένα απο τα εμβόλια! Κάναμε 2 την Παρασκευή...

Το καυμενούλι μου..

Κατα τα άλλα τιποτα νεότερο,..

Εσείς?

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΣΤΑΜΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΕ ΟΛΟΥΣ , ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΣΤΑ...ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΤΟΥ...ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΟΛΗ ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΦΙΛΟΙ Κ ΓΝΩΣΤΟΙ Κ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ 5 ΤΟΙΧΟΥΣ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΗΛΑΩ... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε ξανακάνει 2 μαζί... είναι κάποια που γίνονται και δεν επηρεάζει το ένα το άλλο...

αλλο μου την έδωσε.. που επέμενε η γιατρός να μην στείλω παιδικό του χρόνου, γιατι θα αρρωσταίνει λέει και αν έρθει και δευτερο παιδάκι θα κουβαλάει αρρώστιες και τέτοια..

Τα νευρα μου... θέλω να τον στείλω παιδικό του χρόνου.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΗΛΑΩ... :cry::cry::cry:

Καλημέρα Βικουλίνι! Να το συζητάς βρε συ με τον αντρα σου να πηγαίνεις και εσυ μια βολτίτσα.. ολο μέσα μέσα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manoulitses!!!ti kanete?

ekana tin auxeniki simera...ola einai mia xara..5,7 ekatosta to beboni...eixe araksei omws kai parolo pou mou pieze ligo tin koilia den elege na anoiksei ta podia tou gia na doume kai tin einai...opote mallon stis 20 pou tha paw sto dr!ta aima tha vgei se liges meres alla oi metriseis teleies...auta ta neakia!!!

stamy poluxroni i korakla sas!!!geri k tuxeri gia mia zwi!!!

bikaki egrapse pali o xaroulis e!!!!xaxa!!

katerinaki mou euxomai na eisai kala k na ksereis pws se skeftomai...

bikoulini mou kai giati den milas?eidika sti sugkekrimeni fasi?aaa...tha se malwsw!!pws ta pas kata ta alla?

flwrianaki pws eiste?oi arrwsties perasane?ante kai fouskokoilitsa suntoma!!!

eleutheria oloi oi giatroi ta idia lene..alla pes tou ta xairetismata mou ta paidia den ta paraggelneis!ela tote gia na min kolliseis apo to megalo aderfaki pou paei sxoleio..xaxa!!!

jenny,aggeliki,lenaki eseis ti kanete?

filakia roufixta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο JOANAKI, αντε σε λίγες μέρες θα ξέρεις το φύλο. Τι χαρά!!!!

ΕΡΗ μου, εγώ πήγα τον Δημήτρη φέτος παιδικό ακριβώς γι'αυτό τον λόγο. Και μία άλλη φίλη μου που είχε παιδάκι στην ηλικία του Δημητρη και έμεινε έγκυος της είπε ο γιατρός να μην τον στείλει παιδικό και έτσι το παιδακι πήγε φέτος κατ'ευθείαν προνήπιο στα 4 χρόνια του.

Μήπως αν τον έγραφες από τώρα, θα μπορούσε να περάσει η μεγάλη μπόρα και μέχρι να γεννήσεις θα έχει περασει ο καιρός ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...