Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΟΣ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ....ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΑΛΟΙΩΣΕΩΝ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ Κ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΟΙΚΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα.Εύχομαι αυτό το μήνα να έχουμε πάρα πολλές καλές ανακοινώσεις!!!!

Μuriam μην ανησυχείς καθόλου όλα θα πάνε καλά.Το πέρασα και εγώ πριν από 6 χρόνια .Σήμερα είναι όλα μια χαρά και έχω και έναν μικρό μπομπιράκο και προσπαθώ τώρα για το δεύτερο.Για ότι θέλεις είμαι εδώ, να σου δώσω ότι πληροφορία θέλεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι αυτόν τον μήνα....... να συμπληρώσω...... έχουμε πολλές Εορτές.....

Πολλούς Αγίους στο πλευρό μας.............

Και κυρίως......... τη ΜΑΝΑ όλων μας............

Την Παναγιά μας!!!!!!!!!!!

Ας μας βοηθήσουνε όλοι........... να φουσκώσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!!! :D:D ευχομαι αυτος ο μηνας να'ναι διαφορετικος γεματος ευχαριστες ανακοινωσεις!!!!εδω θα'μαστε να τα λεμε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδωωωωωω ειμαι κι εγωωωωωωω...μα που θα πηγαινα? :lol: Σε ετοιμότητα λοιπόν αν ερθει η βλαμενη στις 5/11 να της αλλαξω τα φωτα γιατι τον Νοεμβριο ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! :ymparty:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...... ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΛΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 17η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ, ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ, ΣΧΕΔΟΝ 20, ΑΛΛΑ ΤΡΑΓΙΚΗ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ, 3220. ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ; ΜΕ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ;

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μέρα και από εμένα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

Εύχομαι ο Νοέμβριος να αποδειχθεί πιο γόνιμος από τον προηγούμενο, άν και είχαμε αρκετές εγκυμοσύνες μέσα στον Οκτώβριο...

Κορίτσια προχωράμε ακάθεκτες, δεν μασάμε και είμαστε πάντα ετοιμοπόλεμες. Η ακατανόμαστη δεν θα περάσει [smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif]

Αναστασία μου, γιατί βιάστηκες τόσο πολύ;;;;; Σκωτσέζικο ντούς κάνεις στο εαυτό σου βρε κοπέλα μου!!!!

Μύριαμ, τα είπαμε, δεν έχεις τίποτα. Τα πέρασα και η βιοψία δεν έδειξε τίποτα. Μην φοβάσαι, προχώρα με ψυχραιμία και χωρίς άγχος.

Χ+Μ λυπάμαι πολύ που κινδυνεύει να διακοπεί η προσπάθειά σου. Μην απελπίζεσαι όμως. Είναι πολλές οι κοπέλες που δεν τα κατάφεραν με την πρώτη εξωσωματική και χρειάστηκε δεύτερη, ή τρίτη, ή περισσότερες. Μια κολλητή μου έκανε το γιό της με την 6η εξωσωματική και με μια ωοθήκη. Ασφαλώς και απεύχομαι να βρεθείς σε αυτή τη θέση, αλλά είναι ανάγκη να αντλήσεις κουράγιο από αυτές τις ιστορίες και να μην τα παρατήσεις. Σου εύχομαι καλή δύναμη και καλή συνέχεια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μέρα και από εμένα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

Εύχομαι ο Νοέμβριος να αποδειχθεί πιο γόνιμος από τον προηγούμενο, άν και είχαμε αρκετές εγκυμοσύνες μέσα στον Οκτώβριο...

Κορίτσια προχωράμε ακάθεκτες, δεν μασάμε και είμαστε πάντα ετοιμοπόλεμες. Η ακατανόμαστη δεν θα περάσει [smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif]

Αναστασία μου, γιατί βιάστηκες τόσο πολύ;;;;; Σκωτσέζικο ντούς κάνεις στο εαυτό σου βρε κοπέλα μου!!!!

Μύριαμ, τα είπαμε, δεν έχεις τίποτα. Τα πέρασα και η βιοψία δεν έδειξε τίποτα. Μην φοβάσαι, προχώρα με ψυχραιμία και χωρίς άγχος.

Χ+Μ λυπάμαι πολύ που κινδυνεύει να διακοπεί η προσπάθειά σου. Μην απελπίζεσαι όμως. Είναι πολλές οι κοπέλες που δεν τα κατάφεραν με την πρώτη εξωσωματική και χρειάστηκε δεύτερη, ή τρίτη, ή περισσότερες. Μια κολλητή μου έκανε το γιό της με την 6η εξωσωματική και με μια ωοθήκη. Ασφαλώς και απεύχομαι να βρεθείς σε αυτή τη θέση, αλλά είναι ανάγκη να αντλήσεις κουράγιο από αυτές τις ιστορίες και να μην τα παρατήσεις. Σου εύχομαι καλή δύναμη και καλή συνέχεια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Η πλακα με εμενα marikaki μου ειναι πως το ξερω οτι ειναι νωρις οταν το κανω αλλα που να βαλω μυαλο!!!! :mrgreen: Θα επαναλαβω σε 2 ημερες λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki27 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΛΥΝΔΡΟΜΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΝΧΟΣ ΜΕ ΤΙΝ ΒΙΟΨΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ...Κ ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ!!!!!!!!!ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ ΒΙΟΨΙΑ Κ ΕΧΩ ΤΡΕΞΙΜΟ Κ ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΓΩ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ 5ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ Κ ΣΤΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ.ΛΙΤΣΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ Κ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ...ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ!!!!!!!!ΜΑΝΤΙ Κ PIPITSAZOYZOYNA ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariahar ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ.Τeddy-dion ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ?ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

ειμαι η λενα απο θεσσαλονικη

εχω ενα αγορακι 19 μηνων

μετα απο μια ατυχη εγκυμοσυνη που εληξε αδοξα τον περασμενο μαρτη προσπαθουμε για μωρακι παλι!!

βαλτε με στη λιστα σας και ελπιζω να ανακοινωθουν πολλες εγκυμοσυνες και αυτο το μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki27 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΛΥΝΔΡΟΜΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!!!!

Με συγχωρείς Χ+Μ, δεν το κατάλαβα...

Θα σου ξαναπώ όμως για τη φίλη μου, γιατί τώρα που μπήκα και εγώ στο χορό, την σκέφτομαι συχνά και την θαυμάζω για την υπομονή και επιμονή της. Μετά από 3 αποτυχημένες εξωσωματικές έχασε τη μία σάλπιγγα από εξωμήτριο. Συνέχισε με τέτοια βαθιά πίστη ότι η Παναγία θα της δώσει ένα παιδί, που συγκλονίζομαι τώρα που το θυμάμαι! Τότε δεν καταλάβαινα τον αγώνα που έδινε. Να φανταστείς ότι κάποια στιγμή της είχα πει ότι δεν προοριζόμαστε όλοι για γονείς και να εγκαταλείψει τις προσπάθειες για να βρει την ψυχική της ηρεμία. Σήμερα αντιλαμβάνομαι πόσο σκληρό ήταν αυτό που ξεστόμισα!!! Ευτυχώς δεν μου κάκιωσε, γιατί γνώριζε πως το έλεγα με κάθε ειλικρίνεια, μέσα από την καρδιά μου, και ότι το πίστευα πραγματικά. Μετά από 6 χρόνια προσπαθειών, τελικά απέκτησε τον γιόκα της στα 41 με την 6η εξωσωματική και τον βάπτισε τον περασμένο Ιούνιο στην Τήνο.

Η πίστη της και η επιμονή της ανταμοίφθηκαν! Όσο για μένα, πήρα ένα μεγάλο μάθημα από τη ζωή και σήμερα που βρίσκομαι σε ανάλογη θέση, προσπαθώ να αντλώ κουράγιο από την ιστορία της για να συνεχίσω τις προσπάθειες.

Γι'αυτό μην το βάζεις κάτω Χ+Μ.

Σίγουρα έχει ο Θεός :YMHUG::YMHUG::YMHUG: :YMHUG: :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalhmera..H8ela apla na sas euxithw kalo mhna kai makari na einai o tuxeros sas...

Mhn to vazete kato gia olous exei o theos kai na sas pw thn alithia otan akouw 2kai 3 eksosomatikes mou fenonte polu liges gia na apelpizeste (to kserw pos lew m@l@&ie$) alla epidi h gunneka tou aderfou mou, h nufh mou dld exei kanei 16 eksosomatikes kai eftixos den to evale kato giati thn 13h fora ekane thn anepsoula mou pou htan sthn katapsiksh kai perimene, kai twra se liges meres tha gennusei to deftero paidaki tous...Ipomonh kai kouragio sas euxome alla oxi apelpisia.....

Filika Evi.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariahar ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ.Τeddy-dion ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ?ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα muriam, καλησπέρα σε όλες,

προσπαθούσα για περίπου 8-9 μήνες,

ώσπου ανακαλύψαμε ότι είχα ενδομητρίωση,έκανα λαπαροσκόπηση

και το Σεπτέμβριο αδιαθέτησα για πρώτη φορά μετά από θεραπεία

με διακοπή περιόδου.αυτά...........

Φιλιά και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.....

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ "ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΕΣΥ. ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ ΗΡΕΜΗ"

ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΥΤΑ ΝΕΑ...... ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια καικαλό μήνα. Και εγώ εδώ μαζί σας για Νοέμβριο. Δεν μπαίνω πολύ αλλα σας διαβάζω, θέλω να μαθαίνω τα νέα σας, απλά έχω πολύ φορτομένο πρόγραμμα και δεν τα καταφέρνω. Δθστηχλως πολλές αρμοδιότητες στην δουλεια και απο λεφτά τρίχες. Κρίση ε???

Θα τα καταφέρουμε παιδια αυτόν τον μήνα τον άλλον τον παράλον μα θα τα καταφέρουμε ΣΙΓΟΥΡΑ!

Φιλιά :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...