Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ HOME TEST


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ SOS!!!!!!!!!!!!!

ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ HOME TEST ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 6 ΜΕΡΕΣ ( ΠΡΑΓΜΑ ΣΥΝΗΘΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ) ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΘΕΤΙΚΟ !!ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΤΙΚΟ, ΜΕΤΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 06 ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΑΛΙ ΘΕΤΙΚΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!!

ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ?? ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ Η ΤΣΑΜΠΑ Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ?????

ΤΩΡΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 13.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!

ΤΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ??????????? ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΟΥΣΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρία μου...

Τα έχω χρησιμοποιήσει τα συγκεκριμένα τέστ (ωορρηξίας) και θεωρώ ότι είναι αξιόπιστα...

Και να ξέρεις ότι λάθος θετικό σπάνια βγαίνει.

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο μενα!!!!!!!!!!!!!

δεν τα ξερω αυτα τα τεστ ,παντως εγω οταν εκανα 2 τεστ predictor μου βγηκανε θετικα,και οταν εκανα χοριακη ημουν εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!εκανες 3 τεστ και βγηκαν θετικα δεν υπαρχει περιπτωση να εχει δειξει λαθος αποτελεσμα!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!αντε να μας πεις της μοναδες της χοριακης!!!!!!!περιμενουμε νεα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου κ αλλες κοπελες τα εχουν χρησημοποιηση απο δω μεσα κ απο οτι εχω διαβασει ειναι αξιοπιστα...μπορεις να ξεκινησεις το παρτυ!!!!!!ναι εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συνχαρητηριαααααααα [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=lurk.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=happy3.gif][smilie=sign4.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=angel13.gif][smilie=toothy4.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 2135,50 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ 5ΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!

τώρα ειδα το ποστ σου, και δεν πρόλαβα να σου γράψω για τα συγκεκριμενα τεστ (τα ειχα δοκιμάσει και εγώ και η αδελφή μου) γιατί διάβασα και τα ευχάριστα σου νέα μαζι !

[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Τα χρησιμοποιώ και εγώ αυτά τα τεστ αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να δω θετικό σηματάκι. :-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια!!!!!!!!! σου εύχομαι μια καλη, ανώδυνη και ευχάριστη εγκυμοσύνη!!!

άντε να στείλεις και λίγη εγκυόσκονη και σε μας τις υπόλοιπες!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ, !!!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ!!ΕΧΩ ΧΑΖΕΨΕΙ!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη που θα σου το πω....αλλα εισαι ολιγον τι ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!Μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια.Και εγω τα χρησιμοποιω και ειναι αξιοπιστα!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MADI ΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ 5 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΧΑΜΕΝΟΣ!!!ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΝΟΙΩΘΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΧΑΜΕΝΟΣ!!!ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΤΕ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ !!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...