Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

Η Μαρία έχει εξελιχθεί σε μεγάλο ταρζάν, ούτε ξέρω πόσες θερμίδες καίω με το να την κυνηγάω...άστα!

Όσο για χούγια...τί να σου λέω, δεν την προλαβαίνουμε πιά!

Ωραία τα κανελόνια αλλά μπελαλίδικο φαγητό, περίμενα πόση ώρα να κρυώσει ο κιμάς και μετά να τα γεμίσω για να μην σπάσουν και πάλι έσπασαν τα βλαμένα!!!!!! :evil:

Εγώ βάζω στα χέρια Johnson's baby soothing naturals, κάνει θαύματα (κι εγώ έχω πολύ ευαίσθητο δέρμα, είμαι και ασπρουλιάρα - βαμβακοκαλλιέργεια με λέει ο άντρας μου ) αλλά άμα είμαι συνεχώς μέσα στα νερά...γάντια δεν βάζω γιατί δεν μπορώ να κάνω τίποτα.

Σήμερα έχει γενέθλια και ο γαμπρούλης μου ο Μάκης :ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] Να τον χαίρεστε συμπεθερούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έτσι..μας κρατάνε σε φόρμα τα μικρά μας! Φροντίζουν για την καθημερινή μας γυμναστική :lol: Εγώ πάντως από τότε που περπάτησε είμαι πολύ πιο ξεκούραστη γιατί πάει όπου θέλει μόνη της. Για κανα μήνα πριν, έπρεπε να της κρατάω το χεράκι να πηγαίνουμε μαζί... Ενώ τώρα απλά την προσέχω γιατι όλο σκαρφαλώνει σε καναπέδες και τραπεζάκια.

Χρόνια πολλά Μάκη!!! Να σας ζήσει Πασχαλάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερή είσαι...εγώ ακόμα την ακολουθώ γιατί πάει λίγο σαν την βάρκα στα κύματα και φοβάμαι μην πέσει πουθενά και χτυπήσει. Τραβάει καρεδάκια, τραπεζομάντηλα και ότι άλλο βρεθεί στον δρόμο της. Δεν θέλω όμως να μαζέψω τίποτα για να μάθει να μην πειράζει τίποτα, αν πηγαίνω κάπου δεν μπορώ να τους λέω μαζέψτε τα όλα γιατί η Μαρία θα τα σπάσει...

Πάντως την προτιμώ έτσι ζωηρή, δεν θα ήθελα να βαριέται να κουνηθεί!

Πότε έρχεστε Ελλάδα? Αλήθεια από πού είσαι? Πώς βρεθήκατε στην Νορβηγία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι έχω μαζέψει οτιδήποτε είναι σε ακτίνα δράσης της Μαρκέλλας. Το ντεκόρ του σπιτιού είναι πλέον παιχνίδια :lol: Έχουμε και κάτι όμορφα ξύλινα και τα έχω πάνω στα χαμηλά τραπεζάκια. Μια χαρά είναι... Τραπεζομάντηλα, καρεδάκια, βαζάκια κτλ...σε κανά δυο χρόνια πάλι.

Κι εγώ την καμαρώνω που είναι ζωηρούλα παρόλο που με κουράζει απίστευτα. Ζωή να έχουν τα παιδάκια μας να είναι έτσι πάντα γεμάτα ζωντάνια!

Φέτος θα κάνουμε Χριστούγεννα στα πεθερικά και θα έρθουμε Ελλάδα στις 28 για πρωτοχρονιά. Είμαι από Πάτρα και Νορβηγία ήρθα για εράσμους όταν έκανα το μεταπτυιακό μου και ...ξέμεινα :lol:

Πού θα κάνετε εσείς γιορτές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρέ τα γλυκάκια μου, γερά να'ναι κι ας είναι και ζωηρά!

Εμένα βέβαια η Μαρία μ'έχει σκάσει εδώ και μία εβδομάδα δεν τρώει καθόλου το φαγητό της :( τρώει κανονικά την φρουτόκρεμα, τα γιαουρτάκια, την φαρίν λακτέ και πίνει το γάλα της αλλά αρνείται πεισματικά να φάει οτιδήποτε έχει σχέση με μοσχάρι, κοτόπουλο και ψάρι...προτιμάει να κάθεται νηστική!!!!! Στην αρχή την λυπήθηκα και της έδινα να τρώει αυτά που ήθελε αλλά το έκανε σύστημα τώρα και χτυπιέται σαν το ψάρι κάθε φορά που θα καταλάβει τί έχει το πιάτο της. Έχω απελπιστεί, δεν ξέρω τί να κάνω, δεν γίνεται να τρέφεται μόνο με αηδίες, αλλά έχω δοκιμάσει όλα τα κόλπα και δεν έπιασε κανένα! Ρώτησα και την παιδίατρο μας γιατί φοβήθηκα για καμία λοίμωξη απ'αυτές που τις καταλαβαίνεις μόνο όταν το κόβεται η όρεξη του παιδιού αλλά μου είπε ότι σε τέτοια περίπτωση το παιδί δεν τρώει τίποτα, ούτε γάλα, ούτε κρέμα, ούτε φρούτα...απλώς η μικρή έχει χούγια και δοκιμάζει τις αντοχές μας...

Erasmus ε? Πωπω τί μου θύμησες...έκανα την πρακτική μου μέσα στο ΤΕΙ στο γραφείο της καθηγήτριας που ήταν υπεύθυνη και για τα erasmus και ετοίμαζα όλα τα χαρτιά των παιδιών που έφευγαν. Κάποιες φορές είχα μιλήσει και στο τηλέφωνο με καθηγητές από αντίστοιχα πανεπιστήμια της Φινλανδίας και θυμάμαι που σκεφτόμουν πόσο ΠΑΡΑ πολύ μακριά είναι αυτές οι χώρες. Γενικά τις σκανδιναβικές χώρες τις έχω συνδέσει με τα Χριστούγεννα και τον Άγιο Βασίλη (υποθέτω λόγω του χιονιού που θα έχετε σχεδόν όλο τον χρόνο!) Έχει όντως χιόνια για τόσο μεγάλο διάστημα? Όνειρο...

Ο άντρας σου είναι Νορβηγός?

Εμείς Χριστούγεννα θα κάνουμε στην πεθερά :evil: γιατί γιορτάζει κι αυτή και ο κουνιάδος :ymdevil: (Χρυσούλα - Χρήστος), Πρωτοχρονιά (στις 31 Δεκεμβρίου δηλαδή) τους κάλεσα όλους να έρθουν στο σπίτι μου (ο κουνιάδος :ymtongue: πάλι δεν θα έρθει όπως μας το χάλασε και πέρυσι που ήμουν λεχώνα) και ανήμερα θα πάμε στους γονείς μου. Εντελώς οικογενειακά δηλαδή!

Αααααααχχχχχ θυμάμαι κάτι παλιότερα Χριστούγεννα που πηγαίναμε 3 φορές την εβδομάδα στα μπουζούκια στην Θεσ/νίκη...Τώρα τα οικονομικά μας είναι για μέχρι το απέναντι μπαράκι και πολύ σου λέω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της τα αλέθεις ακόμα? Δε δοκιμάζεις να της δώσεις σε κομματάκια? Μπορεί να το δει και ως κάτι καινούριο και να φάει. Μπορεί να μη τα θέλει πια αλεσμένα. Δοκίμασε και βλέπεις...

Καλά κι εμένα μου φαίνονταν πολύ μακρυά αυτές οι χώρες παλιά... Τώρα πια επειδή ταξιδεύουμε συχνά, οι αποστάσεις στην Ευρώπη μου φαίνονται πολύ μικρές. 6 το πρωί φεύγω από δω, 1 η ώρα είμαι Αθήνα - τίποτα δεν είναι... Πιο πολύ ταλαιπωρία είναι το Πάτρα-Αθήνα :-p

Ο άντρας είναι Νορβηγός. Μένουμε στο Τροντχαιμ που είναι στην ακτη και είναι κάπως πιο ήπιο το κλίμα. Φέτος βέβαια έχουμε συνεχόμενα χιόνια από τέλος Οκτώβρη :shock: Συνήθως το πολύ χιόνι έρχεται τέλος Δεκέβρη-αρχή Γενάρη και κρατάει μέχρι Μάρτη...Φέτος όμως...άστα να πάνε.

Να σου ζήσει η πεθερούλα κι κουνιάδος βρε :mrgreen:

Καλά μόνο εμείς είμαστε εδώ σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά σήμερα έχω απελπιστεί... από τις 12 το πρωί που έφαγε τα φρούτα της δεν έχει φάει τίποτα...δεν της έδωσα τίποτα άλλο για να αναγκαστεί να φάει το φαγητό της αλλά δεν το θέλει με τίποτα, και είναι πάρα πολύ νόστιμο ρε γαμώτο!

Της τα αλέθω ακόμα τα φαγητά της, η παιδίατρος μου είπε να συνεχίσω να της τα αλέθω για λίγο καιρό ακόμα μέχρι να βγάλει μερικά δοντάκια ακόμα (έχει μόνο τρία). Ψωμάκι βέβαια τρώει σε κομματάκια όπως και μπισκοτάκια αλλά αυτά τα λιώνει εύκολα μόνη της. Πατάτες τηγανητές που της έδωσα σε πατημένα κομμάτια δεν τις ήθελε, μάλλον δεν της άρεσαν, αν και μου φαίνεται αδιανόητο που δεν της αρέσουν οι τηγανητές πατάτες. Πάντως αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση θα δοκιμάσω και αυτό που λες γιατί πραγματικά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο να κάνω.

Γιώτα τί έπαθε ο Γιώργος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

γιωτου,τι εγινε με τον ταλιμπαν?????8 ιανουαριου ειναι!!!!θα ερθετε????? :?:

νασια μου,εμενα μονο με 2 δοντια δεν τρωει τιποτα αλεσμενο...ολα κομματακια απο 7 μηνων....κανε μια δοκιμη να δεις.... ;)

μαγδα,κι εγω εχω τρελα με τα κοντα νυφικα!!!!μολις περασω φωτο θα σας βαλω στην ομαδα!!!!! :D μονο την αντιδραση του παπα σκεφτομαι γιατι ειναι λιγο περιεργος.... :? μια φορα την ειχε πει σε μια νονα που φοραγε παντελονα.... :shock:

πασχαλακι,χρονια πολλα στον μακουλινο!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!!!!!!!!!1

καναμε τα γενεθλια μας, ηταν πολυ ομορφα και ζεστα και ημασταν λιγοι και καλοι!

θα σας βαλω φωτο απο το"παρτακι"μας με την πρωτη ευκαιρια!

Σοφακι του πηραμε και μεις το αλογακι...απλα τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!πραγματικα και πολυ ομορφο για να μεινει αργοτερα για το δωματιο του!ο χαζομπαμπας του του π[ηρε και ενα αυτοκινητακι που ειναι χαμηλο για να πηγαινει μονος του!εχει πολυ πλακα εχει τιμονι κανονικα στριβουν οι ροδες και ολο εκει θελει να ναι!!!!!!!!!!

ποσο ευτυχισμενη ειμαι Θεε μου........Σ'ευχαριστω για το πολυτομοτερο δωρο της ζωης μου!

συγκινηθηκα η χαζη.

φιλακια πολλα!καλο βραδυ!

Νασια μου και μεις αλεσμεν ατα τρωμε ακομα ολα οταν εχει κομματακια το φαι του ερχεται να κανει εμετο κι ας εχει 8 δοντια δεν θελει να μασησει.πρεπει ομως σιγα σιγα και γω να του το αλλαξω να μαθει ν α μασαει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι το βρίσκω σούπερ το κοντό νυφικό!!!!! Μακάρι να μην σας το χαλάσει ο παπάς αν και το θεωρώ τραβηγμένο να κάνει σκηνικό στην νύφη για το νυφικό...τί μπορεί να κάνει δηλαδή??? Είναι ικανός να σταματήσει το μυστήριο?

Όταν παντρεύτηκε μια κολλητή μου, ο παπάς σταμάτησε το μυστήριο και έκραζε την νύφη επειδή πάτησε τον γαμπρό...μετά η φιλενάδα μου λιποθύμησε...από πάνω της τσακώθηκαν ο παπάς με τον πατέρα της νύφης γιατί ο παπάς έλεγε ότι μπορεί η κοπέλα να είναι έγκυος γι'αυτό λιποθύμησε, ο πατέρας της προσβλήθηκε...πολύ γέλιο!!! =))=)) Είχαν και τα μεγάφωνα και ακούγονταν μέχρι έξω... Ο συγκεκριμένος παπάς είναι λίγο ότι να'ναι! Σε άλλο μυστήριο νευρίασε και πέταξε στο κόσμο το Ευαγγέλιο...

Πασχαλάκι μου ωραία περάσατε στο πάρτι ε? Ο Μάκης το έσβησε το κεράκι? Συμπλήρωσαν κιόλας ένα χρόνο ζωής...είναι όντως πολύ συγκινητικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια δε χρειάζονται δόντια, με τα ουλάκια τους μασάνε. Δε θα της δώσεις και μπριζόλα :lol: Έτσι κι αλλιώς τα μπροστινά θα βγάλει, δεν έχουν σχέση με το μάσημα...Κάνε της κομματάκια και δωσ της τα ή δίνε της να δαγκώνει μόνη της.

Εύα πόσο κοντό είναι το νυφικό? Δε νομίζω μωρέ να έχεις πρόβλημα εκτός αν είναι πολύ ξ#κ@λο :-p:lol:

Πασχαλάκι μου και του χρόνου και η ευτυχία σου να πολλαπλασιάζεται!

Πες ρε Γιώτα τι έγινε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name="Νάσια*"μετά η φιλενάδα μου λιποθύμησε...από πάνω της τσακώθηκαν ο παπάς με τον πατέρα της νύφης γιατί ο παπάς έλεγε ότι μπορεί η κοπέλα να είναι έγκυος γι'αυτό λιποθύμησε' date=' ο πατέρας της προσβλήθηκε...πολύ γέλιο!!! =))=))

Χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol:

Σα σκηνή από ελληνική ταινία ακούγεται :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου,δε σταματαει το μυστηριο..(ελπιζω δηλαδη....)απλα μπορει να πει καμμια κακια ξερεις....μονο μη μου χαλασει τη διαθεση....εχω δει πολλες νυφες με κοντο νυφικο αλλα δεν ξερω αν εχει δει και αυτος!!!!χαχαχαχαχα!!!!!! :lol::lol::lol: καλα,εγινε τετοιο σκηνικο????τι παπας ειναι αυτος????? :lol::lol::lol::shock::shock::shock::P:P:P

μαγδουλα μου,δεν ειναι ξεκ@@@@λο!!!!! :lol::lol::lol::lol: για μενα τουλαχιστον....για τους αλλους δεν ξερω!!!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ τσαούσης παπάς...όποιος παντρεύεται ή βαφτίζει σ'αυτή την εκκλησία παρακαλάει να μην πετύχει αυτόν τον παπά, γιουσούφ τον φωνάζουμε (είναι κοντός και μικροκαμωμένος - όσο μπόι τον λείπει τόση φωνή έχει) από το "ο Χριστός ξανασταυρώνεται" το γιουσουφάκι, αν θυμάσαι γιατί είσαι και μικρή, κι εγώ σαν όνειρο το θυμάμαι, ήμουν πολύ μικρή.

Μην χαλιέσαι με τίποτα κοριτσάκι μου...η μέρα είναι δική σας και της κοράκλας σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θυμαμαι νασια μου!!!! :lol::lol::lol::lol: εχω διαβασει το βιβλιο!!!!! :D:D:D

κοιτα,εγω απο μικρη ηθελα να φορεσω κοντο νυφικο...οποτε οτι και να πει.... 8-)8-)8-)8-) οι περισσοτερες νυφες φορανε νυφικα με ολο το βυζι απ εξω και δεν μιλαει...τωρα τι να πω?????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε αφού βλέπει βυζί ας δεί και λίγο μπούτι, καλό θα του κάνει μετά από τόση νηστεία στην σαρακοστή! Μη σου πώ ότι θα γυαλίσει και το μάτι του! :lol::lol:

Από Καζαντζάκη δοκίμασα να διαβάσω την Ασκητική =))=)) στην πρώτη παράγραφο τα παράτησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες τι κανετε?Εμεις ευτυχως με τα εισπνεομενα ειμαστε καλυτερα αλλα εχει αρκετη ξηροδερμια που πιστευω οτι ειναι απο αυτα...Σημερα επιτελους ψωνισα για μενα και ενιωσα λιγο καλυτερα..Πηρα τρια φορεματα που φοριουνται και καλα και για καθε μερα...

Χρυσουλινι ,Πασχαλακι και Μαγδουλα χρονια πολλα στα ζουζουνια σας..Να ναι παντα γερα και να τα χαιρεστε..

Νασια αφου ερχεσαι Θεσσαλονικη να κανονισουμε να βρεθουμε για κανενα καφεδακι.Να πουμε και την Πατσυ .Να βρεθουμε επιτελους...

Ευακι μια χαρα το κοντο νυφικο ..Βαλε αυτο που αρεσει σε σενα και οχι στους αλλους....

Αυτα τα νεα μας. φιλια πολλα !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλια μου πολύ χαίρομαι που ο Νικόλας είναι καλύτερα, ταλαιπωρήθηκε το καλό μου...

Να κανονίσουμε οπωσδήποτε για καφεδάκι όταν θα είναι να ξαναέρθω, πολύ θα χαρώ να γνωριστούμε κι από κοντά.

Να πούμε και στο Πατσουλίνι και στην Δήμητρα...

Φιλάκια σε όλες

Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλό μανουλες!!

σας διαβαζα αλλα μεχρι να τα καταφερω να γραψω (ξυπνησε 2 φορες κ κοντευει μια πλεον) κλεινουν τα ματια μου τωρα..

Ευα μου μην το σκεφτεσαι καλη μου κλοτα για το οτι ειναι μινι,ακομα κ να σου πει κατι ο πατερ δεν πειραζει θα εχεις τοσο σουπερ διαθεση που σε ενα λεπτο θα το εχεις ξεχασει!! να μην εχεις κανενα αγχος εκεινη την μερα κ ολα θα πανε τελεια!!

Πασχαλιτσα μου χαιρομαι που σας αρεσε κ εμας κανει συνεχεια κ χαιρεται πολυ!!! να βαλεις φωτο ναι να σας καμαρωσουμε...

Μαγδακο μου αν κ ξαναευχηθηκα κ αλλη μερα στα ξαναλεω...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Η ΝΕΡΑΙΔΑ ΣΑΣ!!! ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΠΑΝΤΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ!!!

Ολια μου περαστικα σας καλη μου...παλι ταλαιπωρειτε το λουλουδι... :( πολυ κριμα...

εμεις αυριο δυστυχως εχουμε παιδιατρο κ θα χαλασει τον κοσμο ο μικρος παλι....δεν παλευεται ρε γμτ δεν καθεται ουτε με το στηθοσκοπιο να τον ακουσει πλεον!! τι να σας λεω...μας ακουει ολη η πολη....καταλαβαινει πολλα πλεον κ μαλλον εχει συνδιασει τον γιατρο με το εμβολιο...ευχομαι να ειναι αλλιως αυριο...

α! εχουμε καμια εβδομαδα που μπουσουλαμε κιολας!!!! πρωτα σηκωθηκε να κανει βηματακια αυτο το παιδι κ τωρα θυμηθηκε να μπουσουλησει ο σκατενιος!! ειναι λιγο καλυτερα ομως τωρα απο το θεμα της γκρινιας γιατι πηγαινει πιο ανετα τωρα να κανει μαμουνιες!!

εχω κ αλλα να πω...(φαντασου να μην νυσταζα ποσα θα εγραφα =)) αλλα δεν μπορω αλλο....

καληνυχτες πολλες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

Καλε λογοδιαρροια σας επιασε; :lol::lol::lol:

Χρονια πολλα στα μωρακια που χαν γενεθλεια!!!

Να ναι ολα γερα κα καλοτυχα!!

Περαστικα και στα αρρωστα μωρακια.

Εμεις τα ιδια εδω.

Πηγαμε προχτες στον νονο του Διονυση να δωσουμε τα γλυκα και χθες εμασταν πεθερα παλι.

Ο μικρος μου χει ριξει δυο φορες κατω το δεντρο και γενικα εχει γινει πολυ ζιζανιο!

Αρχιζει και φτανει τα κατορθωματα του Μιχαλη 8-)

Απορω ποσο ζωηρος θα ναι αργοτερα αφου ο Μιχαλης στην ηλικια του ουτε που ακουγοταν αλλα μετα τα κανε ολα μαζεμενα!!! :D

Παντως κι εμενα δεν θελει καθολου κομματια στο φαι,ουτε τα ψιχουλα απο το ψωμι δεν θελει το σκατο,αναγουλιαζει!

να δω ποτε θα αρχισει να τρωει κανονικα.

Αλλα νεα δεν εχω τσουπρες.

Τωρα παω να ταισω αβγο τον μικρο και μερεντα τον μεγαλο! :D

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες και στα μωρακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες καλημερα

γραψατε πολλα και δεν σας προλαβαινω,χτες καναμε μελομακαρονα και κουραμπιεδες μαζι με την πεθερουλα μου και φυσικα μαζι με τα παιδια και το χαρηκαν πολυ που βοηθησαν,τα σπιτακια δεν τα ειδε καμια;τα ξαναβαζω αν θελει καποια να τα δει,ειναι πολυ ωραια ιδεα για δωρακια http://www.sintagespareas.gr/sintages/x ... imper.html,εγω θα τα κανω σιγουρα

Νασια εγω τα εχω ολα μαζεμενα απο τον πρωτο μονο στα ψηλα τραπεζια εχω διακοσμητικα και τα επιπλα μου εχουν γινει χαλια καταχτυπημενα ειναι ολα,δεν πειραζει γερα να ειναι και δεν θα σκασω κιολας,και εγω ειμαι της γνωμης να της δωσεις κομματακια ή εστω να τα πατας με το πηρουνι και εγω δεν του αλεθω πια να φανταστεις ακομα και το μοσχαρι με τα χερια μου το κοβω και τρωει μια χαρα,φτου φτου,θελω και εγω καφε στη Θεσσαλονικη κλαψ κλαψ αλλα ειναι πολυ δυσκολο να ερθω

Ευακι μου συμπεθερουλα φανταζομαι οτι θα εισαι μια ΘΕΑ με το κοντο νυφικο σου κι αν πει κατι ο παπας μην του δινεις σημασια μωρε αστον να λεει κοιτα να χαρεις αυτη τη μερα και να μην εχεις αγχος γιατι γινονται ολα πολυ γρηγορα και δεν θα προλαβεις να καταλαβεις και πολλα

Σοφακι και ο δικος μου χαλαει τον κοσμο οταν παμε παιδιατρο και ενω οι αλλοι δυο δεν εκλαιγαν καθολου ο Δημητρος ουρλιαζει ασταματητα λες και τον σφαζουν

Ολια μεγεια τα φορεματακια σου ,καλοφορετα και εγω σημερα λεω να βγω για ψωνια

Χρυσα και ο δικος μου πολυ ζημια,αλλα και οι αλλοι δυο ανακατευαν πολυ και ειμαι συνηθισμενη,τι να τα κανουμε τα ζιζανια μας εχουν τρελανει

δεν θυμαμαι κατι αλλο

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...