Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!

καλοριζικο και το νουμερο 6!!!!!!!!!!!!και ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!!!!!

χθες πηγαμε σουπερ μαρκετ και γυρισα με ενα πονοκεφαλο...χαλια ημουνα...αφου το βραδυ με επιασε μια ζαλη και μια ταση για εμετο...και φυσικα ημουν ματιασμενη :?

ο ταλιμπανακος ειναι καλυτερα σημερα!!!!!!!!Βεβαια η γκρινια γκρινια!

αυτα κοριτσακακια..πολλα φιλακια σε ολες!\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλοριζικο το 6,ευχομαι να εχουμε λιγοτερα αρρωστα μωρακια και περισσοτερο υπνο σε ολους!!!!!και καλο χειμωνα,σημερα εδω εχουμε 10 βαθμους κοζαναρα αθανατη με το ψοφοκρυο σου χαλια μαυρα,αντε να περιμενουμε και κανενα χιονι οπου ναναι

ευακι μου χρονια πολλα να τα εκατοστισετε και οι δυο πολυχρονοι ευτυχισμενοι και αγαπημενοι [smilie=occasion13.gif] πολλα φιλιαααααααα!!!

πολλα φιλια και σε ολες τις μανουλες θα μπω μετα παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας! 8-)

ευακι χρονια σας πολλα πολλα...παντα ευτυχισμενοι και γεροι να ειστε! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion5.gif]

κατερινιω 10 βαθμους :o ξεκινησαν τα κρυα!

εμεις καλα ειμαστε....μονο εγω φταρνιζομαι και τρεχει η μυτη μου.... :cry: οχι που θα την γλιτωνα :lol:

φιλιααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δε μου το λεγατε νωριτερα και εγραψα ενα κατεβατο στο 5!!!!!!!!!!

γκρουσακι χρονια σας πολλα!να στε γεροι και ευτυχισμενοι!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες,

Καλορίζικο το 6!!!!!!

ΠΑΛΙ τα ίδιααααααα!!!!!!! Έγραψα ένα ολόκληρο κατεβατό και με πέταξε ΠΑΛΙ έξω! Αμάν πια, κάθε φορά να γράφω δυο φορές τα ίδια.

Ευάκι μου να τα εκατοστήσετε με τον αντρούλη σου και να χαίρεστε την οικογένειά σας!

Βικάκι δύσκολη η επάνοδος στην δουλειά ε? Θα επανέλθεις σιγά σιγά καλή μου...

Αγγελική μου η πεθερά μου έκανε δώρα στον αρραβώνα (για τα μάτια του κόσμου) και τα παπούτσια του γάμου. Τίποτα άλλο, αλλά το χειρότερο είναι ότι δεν κάνει τίποτα για το εγγόνι της (που είναι το πρώτο και το μοναδικό προς το παρόν) εκτός από το κρεβατάκι της κι ένα κωνσταντινάτο ΤΙΠΟΤΑ άλλο ( την εκδικήθηκα όμως την παλιοτσιγγούνα γιατί την έβαλα και πήρε ακριβό κρεβατάκι). Οι γονείς μου μονίμως ξεπαραδιάζονται κι αυτή η σπαγγοραμμένη τίποτα!

Δήμητρα όλα καλά στον παιδίατρο σήμερα?

Εμείς πάλι λαχταρήσαμε με την Μαρία αλλά νομίζω ότι τέλος καλό...όλα καλά (θα δείξει). Είχε πάλι λίγο αιματάκι στα κακάκια της εχθές και κάναμε την μάγιερ που βγήκε οριακά θετική (ήταν πολύ ισχνό αλλά υπήρχε), παρόλο που η παιδίατρος μας καθησύχασε εμείς συμβουλευτήκαμε και παιδογαστρεντερολόγο. Μας είπε λοιπόν ότι κακώς κάναμε τη μάγιερ γιατί είναι ΜΗ αξιολογίσιμη σ'αυτή την ηλικία και ακόμη περισσότερο που σε μας ήταν οριακή δηλαδή σχεδόν μηδενική.Εξέτασε την μικρή και μας είπε ότι το παιδί είναι υγιέστατο αλλά μας έβαλε να κάνουμε και μια άλλη εξέταση κοπράνων που ευτυχώς ήταν μέσα στα φυσιολογικά. Περιμένουμε μόνο να πάρουμε και τα αποτελέσματα από τα ηωσινόφυλα την Δευτέρα.

Να φανταστείτε ήμουν τοοοοοόσο χάλια εχθές που αναγκάστηκα και πήρα αγχολυτικό χάπι και δεν με έπιασε κιόλας!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα πράγματα που μου γράψατε στην ομάδα,

Αυτά τα νέα μας,

Φιλάκια πολλά σε όλες και στα ζουζουνάκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το 6!!!!!!!!!!!!!

Θα συμφωνήσω και εγώ με λίγότερα αρρωστούλικα μωρά ή μάλλον με καθόλου αν γίνεται...

Εμάς η μπεμπούλα μας προχθές μας έκανε ένα 39,7 και ευτυχώς κράτησε μόνο ένα βράδυ... κατά τρόμαξα έτσι ξαφνικά που το παιδάκι ανέβασε τόσο πυρετό .. Τέλος πάντως όλα καλά τώρα!!

Σας αφήνω να πάω να κάνω καμιά δουλειά γιατί καθημερινές το σπίτι το αφήνω στην τύχη του ...Ίσως μπω αργότερα..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera ki apo mena!kaloriziko to 6!!!euxomai na mhn arrwsthsei kanena mwraki kai na xoume mono xaroumena nea edw mesa!!!!xxxxxxx

kruo shmera...alla ton blepw kala ton mikroulh mou kai leme na ton pame kamia bolta sto parko!o 8eos boh8os!xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου!!

κοιμαται κ μπηκα να δω τι κανετε! εχουμε παιδιατρο σε μια ωρα κ εχω λιγο αγχος να σας πω την αληθεια γιατι πρωτη φορα θα παμε σε αυτην!!

Πασχλιτσα μου μην στεναχωριεσαι αγαπη μου που τσακωθηκατε...λιγο πολυ σε ολες συμβαινει αυτο..εγω να δεις με τοση κουραση που εχω κατι ηρωικους τσακωμους που ριχνουμε συνεχεια! καταλαβαινουν μωρε κ αυτοι την κουραση μας κ δεν παρεξηγουν! οσο για το θεμα του υπνου που λες...το εχω ψαξει κ εγω παρα πολυ κ ολα τα βιβλια ελληνικα ξενα λενε λιγο πολυ το ιδιο πραγμα κ ολοι λενε οτι εχει αποτελεσμα αυτο με το να αφηνεις το μωρο να κλαιει αλλα οπως λες κ εσυ ουτε 2 λεπτα δεν μπορω.μια κοπελα σε ενα φορουμ δεν αντεχε λεει αλλο κ το εκανε οταν εγινε 12 μηνων κ εκλαιγε αυτη στο ενα δωματιο με τον αντρα της κ στο αλλο ο γιος της αλλα οχι απλα 3 ωρες αλλα οοοοολη νυχτα....δεν ξερω πως κ γιατι το αντεξανε ολο αυτο...τεσπα κ καποια στιγμη λεειι το μωρο κουρασμενο απο τα ουρλιαχτα κ το κλαμα κοιμηθηκε κ το πρωι που ξυπνησε δεν ειχε καθολου φωνη,ηταν βραχνιασμενο το καημενο κ το κανανε αυτο αλλες 2 νυχτες αλλα οχι με τοσο πολυ κλαμα κ τελικα λεει οντως το εκοψε! ουτε να το σκεφτω δεν μπορω να τον αφησω ετσι λες κ τον εγκαταλειπω..καλυτερα να μην κοιμαμαι εγω που θα παει ολα καποια στιγμη αλλαζουν..

κ μην στεναχωριεσαι που φωναζεις καποιες στιγμες στο παιδι,βεβαια καλο ειναι να μαθεις να το ελεγχεις αλλα ειναι η κουραση κ τα νευρα βρε αγαπη...δεν ειμαστε υπερανθρωποι πια! ολα απο τα χερια μας περνανε! μην μου στεναχωριεσαι θα ερχονται καλες αλλα κ κακες ημερες!

θελω να σας πω οτι μπαινω στην ομαδα βλεπω φωτο αλλα δεν προλαβαινω να σχολιασω! Νασια εισαι κουκλαρα κ η κορη σου ειναι πανεμορφη!! ενα κουκλι!!! σου μοιαζει κιολας!

παω να ντυθω μην ξυπνησει για να παμε γιατρο..θα σας πω νεοτερα...

φιλια πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλες!

Καλοριζικο το 6!!!

Κι οπως λετε χωρις αρρωστιες!

Εμεις χθες παθαμε ενα πανικο...

Επαιζε ο Μιχαλης με τον μικρο ετρεχε ο μεγαλος και απο πισω ο μικρος με την περπατουρα και στουκερνει στο τραπεζι και χτυπαει το κεφαλι του που κανονικα ειναι πολυ πιο χαμηλο και να σου μια τρυπιτσα στο κεφαλι......

Εκλαιγε ο καημενος αλλα ευτυχως ετρεξε λιγο αιμα και σταματησε.

Ε παμε να παρουμε το τραπεζι με τον αντρα μου να το παμε στην αποθηκη και του δινω το γυαλι που εχει πανω.

Σε δευτερολεπτα ακουω ενα μπαμ κι ερχεται ο αντρας μου με αιμα στο χερι..

Τι εγινε λεω;

Λεει εκει που κρατουσα το τζαμι ξαφνικα εξεραγη και εσπασε σε χιλια κομματια!!!

Τον ρωταω το χτυπησες πουθενα και λεει οχι στα ξαφνικα εξεραγη και εγινε χιλια κομματια :shock::shock:

Και σαν να μην εφτανε αυτο κανω τον Μιχαλη μπανιο και οπως ηταν σκυμενος οπως βγηκε απο την μπανιερα δινει μια και χτυπαει το κεφαλι του στο νιπτηρα και ειχαμε παλι κλαματα!

Λεω νατο τριτωσε το κακο.

Μα ολα μαζι;

Κατα τα αλλα ο μικρος παλι δεν καλοκοιμηθηκε με αυτο το δοντι και παλι δωσαμε ντεπον να ηρεμησει.

Αντε να τρυπησει ολο να ηρεμησει ο καημενος!

Αυτα κοριτσια μου.

Σας αφηνω να παω να μαγειρεψω!

Φιλακια σε ολες!

Α για το τσατ σας ειπαν κι οι αλλες msn τα λεμε εμεις,για ανοιξτε λογαριαμους!!!

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μπηκα στα γρηγορα να σου πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.Με τονωσες πραγματικα...σ'ευχαριστω που με σκεφτηκες,σου στελνω γλυκα φιλια.περιμενουμε νεα απο τη νεα παιδιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gurisame ap to parko kai htan jwfios!koimatai agkalia me ton mpampa tou!oute kan efage meshmeriano!alla den peirazei...8a faei o,ti wra 3upnhsei!apla 8a prepei na faei to gala tou kata tis 1:30....poios kratietai mexri tote?!?xaxa!

xrusa mou euxomai na tritwse to kako!aman pia!ti gkantemia htan auth shmera!kai to 8eiko...pws anatinaxthke to tzami!??!3ematiasteite oikogeneiakws giati to xreiazeste!telos kalo ola kala sas euxomai!xaxa

koritsakia to 3erw oti sas einai duskolo alla balte ta na koimh8oun sta dwmatia tous!pai3te mazi tous ekei mesa mexri na koimh8oun...kai otan klaine na phgainete na ta pairnete agkalitsa kai na ta koimizete ekei pali!mporei na xreiastei na shkw8eite kai 100 fores mesa se mia nuxta alla kapoia stigmh 8a ta kataferete.kai etsi de 8a xreiastei na klaei mono tou(giati auto deeen antexetai me tiiipota!) alla kai oute na plhgw8ei argotera otan 8a arxisei na katalabainei kai 8a nai pio duskolo na to kataferete!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες...Καλοριζικο το 6 αντε και καλο χειμωνα..

Απο το πρωι τωρα εκατσα .Εκανα δουλειες στο σπιτι.Ευτυχως ο Νικολακης ηταν καλο παιδακι .

Πεμπτη πηγαμε παιδιατρο..Ειναι 11150 και 80 ποντους..Το γιγαντακι μου μεγαλωσε αρκετα..

Μου ειπε να μην ξεκινησω ακομη αυγο και ψαρι.Αλλα ολα τα αλλα μπορουμε..Επισης μου ειπε απο κρεμες να δοκιμασω και αλλες με γαλα εφοσον οι εξετασεις του δεν δειχνουν αλλεργια και να μην τουδινω αυτες που δεν εχουν γαλα.Την χημειοπροφυλαξη θα τη συνεχισουμε μεχρι το χρονο και μετα βλεππουμε.

Χθες πηγαμε και στη μαμα μου στην χαλκιδικη και τους ειδαμε .Καλα ηταν ωραια περασαμε.

Ευακι χρονια πολλα .Να τα εκατοστησετε με τον αντρουλη σου και να στε παντα ευτυχισμενοι.

Χρυσα μου αμαν τι αλλο θα σας τυχει?Ο μικρος με το κεφαλι ειναι καλα?

Γιωτα ειδα τις φωτο σου στην ομαδα.Τελειες .

Πατσουλινι ειστε αρρωστοι ακομη?

Σοφακι τι εγινε με τον καινουριο γιατρο?

Κατερινακι ειδες ?Ολα τα μωρα τα ιδια .

Αυτα κοριτσακια απο μενα...Να μπουμε καμια μερα ολες μσν ..

Φιλακια και καλο σκ :x=((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλες μου γεια σας!!

Πασχαλιτσα μου :-* μην στεναχωριεσαι κοπελα μου για τετοια...θα ερθουνε αρκετες τετοιες μερες για ολες μας δυστυχως! σημερα απο τα νευρα μου που ολο τσιριζει φωναξα κ εγω...με κοιταξε το καημενο κ εκανε ενα παραπονο με τα χειλακια του κ ενιωσα χαλια...ειμαστε κ λιγο ευαισθητες...αστα να πανε...

Χρυσα τι εγινε ρε αγαπη?? μεχρι εκει να ειναι το κακο...τι ειναι αυτα τα πραγματα ποιος κακουργος σας ματιασε ετσι?? πηγαινε αυριο να κοινωνησεις τα αγορακια σου τα φαγανε τα καημενα..

λοιπον κοπελαρες τα νεα μας...η καινουργια γιατρος μου φανηκε αρκετα καλη κ τον εξεταζε πιο προσεκτικα κ απο τον αλλο μας γιατρο μπορω να πω,πολυ γλυκια με το παιδι αν κ πλεον ο Βασιλης μολις παει να τον εξετασει γιατρος χτυπιεται ουρλιαζει κ χαλαει τον κοσμο...σφιγγεται το στομαχι μου καθε φορα..τεσπα..το αυτακι του λεει ειναι μια χαρα κ δεν εχει τιποτα,μπορω μου ειπε αν θελω να ξεκινησω ψαρι κ σε 15 μερες κ κροκο αυγου,ειναι σε ολα του μια χαρα λεει κ να μην ανυσηχω καθολου για το βαρος γιατι ειναι λεει μεγαλο παιδι σε ολα του κ οχι μονο στα κιλα δεν ειναι παραδειγμα μου ειπε κοντοχοντρος..ειναι ψηλος με μεγαλο σκελετο κ ειναι ολα ισομετρικα επανω του..ουφ! ειναι 11,090 77 ποντους κ περιμετρο κεφαλακι 47 !

το μονο κακο που με στεναχωρησε ειναι οτι επεμενε αρκετα για τον θηλασμο οτι ενω ειναι υπερ κ αν μπορω λεει να τον θηλασω να το κανω κ 2 χρονια ακομα...(ναι καλα!!χαχαχαχα) οτι πρεπει λεει να τον αφησω να κλαιει για να μαθει να τρωει πιο αραια τα γευματα του,δεν ειναι σωστο μου λεει αυτο που κανεις ουτε για το παιδι να ειναι 9 μηνων κ να ειναι συνεχεια στηθος αλλα ουτε κ για σενα...μην δημιουργεις μου λεει τετοια εξαρτηση στο παιδι δεν κανει κ ειναι κ αγορι λεει κ αυτο ειναι ενας λογος παραπανω...αυτα μου τα ειχε πει κ ο αλλος μας γιατρος κ προβληματιστηκα λιγο μπορω να πω αλλα τι στο καλο να κανω πια??

πειτε μου βρε κοριτσια οσες θηλαζετε πως πινουνε? δηλαδη ανα ποσες ωρες κ ποσες φορες την ημερα?

μου ειπε επισης για τον θηλασμο οτι καλο θα ητανε να του το περιορισω σε 3-4 γευματα την ημερα κ 3 γευματα στερεες...της λεω μα τι να κανω που αυτο το ρυθμο εχει το παιδι να τον αφησω να κλαιει επειδη θελει γαλα? κ μου λεει ναι αναγκαστικα αυτο θα κανεις...δεν μου φαινονται κ πολυ σωστα ολα αυτα...μου εχουν σπασει τα νευρα οι γιατροι με τον θηλασμο πια...αμαν! μετα μου ειπε οτι το 3ο γευμα δεν το τρωει επιδη τον βαζω τοσο πολυ στηθος κ δεν ειναι σωστο γιατι το γαλα μου λεει δεν επαρκει ουτε σε σιδηρο ουτε σε βιταμινη D ...με στεναχωρησε ρε γαμωτο..να κανεις οτι καλυτερο μπορεις για το παιδι σου κ να μην ακους ενα μπραβο απο πουθενα???

σας ζαλισα ρε κοριτσια αλλα στεναχωρηθηκα λιγο με την γιατρο κ μου φανηκε τοσο καλη στην αντιμετωπιση της ως προς το παιδι...

Βικακυ που εισαι αγαπη? εισαι καλα?? πως ειναι ο Αντόνιο??

ελειπες εχτες απο τσατ κ εσυ κ η αλλη η κλοτα κ ειχαμε μεινει οι 2 μας με την τρελη...αργα το βραδυ βρηκαμε κ την αλλη κλοτα την μπλλλλλλ κ τις παρατησα μονες τους κ πηγα για υπνο!

φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες,σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!να ειστε ολες καλα!!!!!!!!!υγεια κι ευτυχια και να κοιμομαστε λιγο παραπανω οι αυπνες!!!!!!!! ;)

σημερα βγηκαμε με φιλους και το γιορτασαμε,περασαμε ωραια και τωρα χαλαρωνω!!!!! :)

καλοριζικο το 6!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

κοριτσια,εχετε κανενα κολπο για τωρα που σηκωνονται ορθια στην κουνια?????φοβαμαι μην κανει καμια βουτια κι εχουμε αλλα..... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 6!!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ!!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ.ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ,ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΧΘΕΣ,ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ..ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 8460,ΕΒΑΛΕ 460ΓΡ.ΚΑΙ 70 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΕΒΑΛΕ 3ΠΟΝΤΟΥΣ.ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ,Ε?

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ..ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ,ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ..ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ..ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΑΝ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΧΕ ΠΕΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΦΕΡΟΥΝ,ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ,ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΕΞΕΡΤΗΘΕΙ ΛΙΓΟ,ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ.ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ..

GROUSAKI MOYΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ,ΝΑ'ΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ..ΤΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΑΤΕ..ΖΗΛΕΥΩ...

LEMON ΤΙ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ?ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ..ΘΗΜΙΑΣΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ..ΚΑΛΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΝ ΕΣΠΑΓΕ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ?ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΄΄ΜΙΚΡΟ΄΄ ΤΟ ΚΑΚΟ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ..

ANYWAY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ,ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΝΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ,ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΕΘΕΡΙΚΑ,ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ,ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ...ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...ΟΥΦ,ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ...ΑΝΥWAY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑΝΑΚΙΑ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας! :mrgreen:

ξεπατωθηκα σημερα...εκανα ολο το σπιτι...ενα σωρο δουλειες και ειχα και τα παιδια...μια τρελα! :? απο το πρωι εκατσα στις 9 και μιση το βραδυ :shock: τουλαχιστον ειναι καθαρο το σπιτι...μεχρι αυριο το πρωι που θα γινει παλι χαλια :(

σοφακι θα σου προτεινα να δινεις στηθος και μετα να του δινεις το φαγακι του...εγω ετσι κανω...ειδικα το μεσημερι....λιγο απο ολα που λεμε!!! :P:lol: προσωπικα θεωρω λαθος να αφησεις το μικρο να κλαιει...εδω δεν το κανεις το βραδυ που θελεις να κοιμηθεις θα το κανεις την μερα;;; [-x[-x[-x τωρα απο φαει δεν ξερω τι σου τρωει...απλα προσπαθησε να τρωει σιγουρα μοσχαρι και φρουτα!

εμενα θηλαζει 6 φορες σιγουρα κατα την διαρκεια της μερας και σιγουρα 3 φορες το βραδυ...και τρωει περιπου 2 γευματα στερεων τροφων...πριν μου ετρωγε 3 αλλα τις τελευταιες μερες μου κανει νουμερα!

λεμονακι τι γκαντεμια ειναι αυτη!κανε κανα αγιασμο...σας ματιασανε!

χρυσα περαστικα στην νυφουλα μου...δωσε της πολλα φιλια! :-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x

λενακι εγω δεν μπορω να το κανω αυτο γιατι θα μου ξυπναει και τον μεγαλο....και το πιο συμαντικο ειναι οτι δεν εχω τις αντοχες για κατι τετοιο @-)

ολια ελπιζω να τα πατε καλα με τις νεες κρεμες!

ντιμι καλες δουλειες!!!!!!!!

ευακι φιλιαααααααααααα!!!!!!!!!

ΒΥΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας

εμεις ολοι καλα ο δημητρακης επιτελους μπουσουλαει κανονικα και αλωνιζει ολο το σπιτι και σηκωνεται ορθιος και οπου βρει και γενικως θελει πολλη προσοχη τα ξερετε,ευακι μου δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα που σηκωνονται απο δω και περα αυτα θα εχουμε απλα χρειαζεται προσοχη και συνεχεια να εισαι απο πισω,κατα τα αλλα ησυχια αρισαμε και τις συγκεντρωσεις με τους αλλος υποψηφιους αρχιζει ο αγωνας και γενικως τρεχουμε λιγο,αυριο μας εχουν τραπεζι οι κουμπαροι μας που βαφτισανε τον δημητρη,και την τριτη γιορταζει το μικρο μου αλλα δεν κανω τιποτα ενα γλυκο μονο να ρθειτε να σας κερασω

σοφακι μου μην περιμενεις να ακουσεις απο παιδιατρο καλα λογια για τον θηλασμο και απορω πως δεν σου ειπε να τον σταματησεις,παντως θα σημφωνησω να τον αφηνεις να πειναει καλα και μετα να τον θηλαζεις ωστε να τρωει περισσοτερο και να χορταινει για να μην ειναι συνεχεια στο βυζι,παλι αρχισες για το βαρος τα ιδια αφου ειναι ψηλος τι αγχωνεσαι και εξαλλου οταν αρχισει να περπαταει δεν θα βαζει μετα,9 μηνες κλεινει ο ζουζουνος ε,να τον χαιρεσαι κοπελα μου να ειναι γερος να του δωσεις ενα φιλακι απο μενα

εγω εχω εδω και καιρο λογαριασμο στο msn το email μου ειναι dougali1@hotmail.com οποια θελει να μου κανει προσκληση να τσαταρω και εγω μαζι σας,περιμενω

πασχαλια μου φαση ειναι θα περασει,μην απογοητευεσαι και προπαντως μην κατηγορεις τον ευατο σου,μπορει να τον ενοχλουν και τα δοντακια του και να μην μπορει να ηρεμησει το παιδι κανε υπομονη,αυοτ για το κλαμα συνηθως αποδιδει αλλα που να αντεξεις να το ακους να κλαιει ειναι δυσκολο

χρυσα μου τι παθετε παλι ρε κοριτσι μου;ποιος σας ματιασε;παλι καλα που δεν εγινε κανενα κακο,συμφωνω με την σοφια πηγαινε κοινωνησε τα αυριο να τα φυλαει η Παναγιτσα τα παιδακια σου

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολλες μακιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!τι κανετε;

εγω σημερα ειχα παλι μια κουραστικη μερα.ημουν πρωινη στη δουλεια κ ειχα βαλει το ξυπνητηρι 6.30 η ωρα.ο αντωνακης χθες παλι με δυσκολεψε για να κοιμηθει,με τα πολλα κοιμηθηκε 12 τη νυχτα.κ ξυπνησε 5.30 για γαλα κ φυσικα μετα εμεινα ξυπνια εφοσον ηταν να σηκωθω 6.30.μιλαμε ηθελα να χτυπηθω απο τα νευρα μου.κ ειχαμε κ τραπεζι σημερα στους γονεις μου κ πηγαμε κ εκει.ειχαν ερθει να παρουν το πρωι το μωρο απο τη πεθερα μου που τον κρατγε κ πηγαμε κ φαγαμε κ γυρισαμε σπιτι 8 η ωρα.ξαπλωσα κ εκει λιγακι οταν κοιμηθηκε κατα τις 4 αλλα ισα που κοιμηθηκα το πολυ ενα τεταρτακι.

πολυ δυσκολα τα πραγματα,δε ξερω,εχω απογοητευτει παρα πολυ κ λεω δηλαδη ετσι θα ειναι απο εδω κ περα;κ μαλιστα καποιοι μου λενε οτι θα ειναι κ χειροτερα.. :-s [smilie=banghead.gif] αλλα εγω πιστευω αν μεγαλωσει λιγο ακομα ισως φτιαξει ενα στανταρ προγραμμα το βραδυ,αλλωστε αυτο με σκοτωνει πιο πολυ.

πασχαλια μου οταν διαβασα τη δημοσιευση σου ελεγα για αλλη μια φορα οτι βλεπω τον εαυτο μου.ετσι κανει κ ο δικος μου αντρας,μιλαμε μου σπαει τα νευρα.κ δε θυμαμαι τι αλλα ελεγες αλλα ακριβως τα ιδια εχω περασει αφου ελεγα δε το πιστευω δηλαδη..παντως κ εγω του φωναζω κ νιωθω τρομερς τυψεις αλλα εκεινη την ωρα δεν ελεγχω τον εαυτο μου.παντως σε καμια περιπτωση δε μπορω να τον αφηνω να κλαιει.μου ματωνει η καρδια μου κ δε το συζητω καθολου κ ας δουλευω κ 12ωρο την αλλη μερα.δε ξερω τι ειναι καλο κ τι οχι αλλα θα μεγαλωσει που θα παει κ θααλλαξει.

σοφακι μου απο μια μερια εχει δικιο η γιατρος σχετικα με την εξαρτηση,εμενα η κουμπαρα μου εχει ενα αγορακι σχεδον 2 χρονων κ τον θηλαζει ακομα πρωι κ βραδυ.θελει εδω κ καιρο να το σταματησει αλλα δε μπορει γιατι αυτο τωρα καταλαβαινει κ αν δε βυζαξει δε κοιμαται.εν τω μεταξυ το αλλο μεγα λαθος κατα τη γνωμη μου παντα,δεν τον εβαλε ποτε στη κουνια κ τον μαθανε να κοιμαται μαζι τους.δε ξερω κ εγω τον λαχταρω παρα πολυ,μου αρεσει να κοιμαμαι μαζι του αλλα δε γινεται δυστυχως.δε κανει κιλας πιστευω να αναπνεει κ τα χνωτα μας,εμεις κ οι δυο καπνιζουμε ας πουμε κ δεν ειναι κ υγιες αυτο.αλλα φυσικα ο καθενας κανει οτι θελει.

ολια μου κανε τωρα τις δουλεις γιατι μετα δε θα μπορεις να κανεις τιποτα! :))

εχω βαλει κ ενα πλυντηριο τωρα κ περιμενω να τελειωσει να κοιμηθω.προβλεπω να ξυπναει αποψε,δε ξερω πως μου εχει κατσει κ δε θα το αντεξω..

χρυσα μου τι παθατε βρε φιλη μου,παντως το εχω παρατηρησει αυτο που λενε οτι τριτωσε το κακο,δε ξερω πως γινεται αλλα το εχω παθει πολλες φορες.ευτυχως ομως τελος καλο ολα καλα,αυτο μετραει φιλεναδα μου.ηθελα να ηξερα ποιος σας ματιασε οικογενειακως.

δε θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο κοριτσακια μου,με ποναει κ ολο το σωμα απο τη κουραση κ το μυαλο δε λειτουργει.αχ μακαρι να κοιμοταν μεχρι το πρωι σερι,ας με ακουσει ο καλος θεουλης. :ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες..

Εγω τον ταισα κατα τις 930 και τωρα ειναι στο κρεβατι του και παιζει..

Βικακι σε καταλαβαινω .Απο βδομαδα θα εχω και γω τα ιδια .Και δεν θελω καθολου .Ειναι δυσκολα .Εγω που δεν εχω και κανεναν.Ειπε θα ερχεται η πεθερα οταν δεν βολευουν τα ωραρια με τον Γιωργο .Βρηκα και μια γυναικα γνωστη της μαμας μου που μενει κοντα μας και μου ειπε για 5 ωρες τη μερα τρεις φορες την εβδομαδα 50ευρω.Βασικα εμας επειδη ο Γιωργος ειναι βαρδιες το πολυ κανα δυο μερες τη βδομαδα να μην βολευει .Το σκεφτομαι να την παρω γιατι και η πεθερα που λεει οτι θα ερχεται ειναι σε χωριο κανα εικοσαλεπτο μακρια.Θα δουμε.βλεποντας και κανοντας.

Χρυσουλινι τι κανει η μικρη σου?

Πασχαλιτσα ο μικρος πως παει με τον υπνο?

Σοφακι μια χαρα η γιατρος .Καλο ειναι πιστευω να μειωσεις λιγο τους θηλασμους για να τρωει πιο πολυ τις στερεες τροφες.Αυτο που ειπε και η Γιωτα να τον αφηνεις να πειναει για να τρωει πιο πολυ και να μην θελει συνεχεια.

Εμας εμαθε τωρα και κοιμαται καθε μεσημερι μαζι μας στο κρεβατι ..

Κατερινακι αρχισε να μπουσουλαει ο Δημητρακης ?Φανταζομαι ολη την ωρα απο πισω πρεπει να τρεχεις .

Αυτα κοριτσακια ..Καλη κυριακη φιλια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

λενακι μην γραφεις τετοια και ειναι ολες πονεμενες με τον υπνο,ειμαστε πολυ λιγες που κοιμομαστε

εμεις εκκλησιαστηκαμε σημερακ κοινωνησαν τα παιδακια και περιμενουμε τον δημητρακη να ξυπνησει για να παμε στους νονους του για φαγητο,να περασετε ολες καλα σημερα,τα λεμε παλι πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!

:YMHUG:

εμενα ευτυχως σημερα κοιμηθηκε σερι κ ξυπνησε 9 η ωρα.καλα ειναι δε λεω αλλα θα ηθελα λιγο ακομα να σας πω την αμαρτια μου γιατι κοιμηθηκα παλι σχεδον 2 η ωρα.ειχα βαλει ενα πλυντηριο χθες βραδυ κ μεχρι να τελειωσει κ να απλωσω αργησα αναγκαστικα.. :ymsigh:

εμεις σημερα θα φαμε στη πεθερα μου,εχει το λατρεμενο μου παστιτσακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...