Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΚΑΤΙ...


Recommended Posts

μαμα 1 χρονο κ κατι κ ειναι σα να ζω ξανα τη πρωτη εβδομαδα που ηρθε στο σπιτι...χιλιαδες ερωτηματικα,ανασφαλειες,φοβοι

αλλαζει ο μικρος μου..γινεται παιδακι,νευριαζει,απαιτει κ εγω μενω ωρες,ωρες να στεκομαι σα τη χαζη μη ξεροντας τι να κανω :roll:

τοτε ειναι που χαλαει η εικονα της "τελειας" μαμας που φανταζομουν πως θα γινω

αλλα μπαααα...δε το βλεπω,αλλωστε πως ειναι μια τελεια μανα?ακομη δε το βρηκα..

βρεθηκα ξανα να μη ξερω πως κ τι..αν ειμαι επαρκης..αδειαζω τα παιχνιδια στο σαλονι για να παιξουμε αλλα ουτε να τα φτυσει,παιρνω παραμυθακια να διαβασω αλλα τρωει τις σελιδες :shock:

βαζω τραγουδια κ χορευω σα καραγκιοζακος αλλα δε βρισκω ανταποκριση..τον παιρνω αγκαλια για χαδια κ τεντωνετε για να κατεβει κατω..παιρνω τα χερια του να κανουμε παλαμακια κ κοιταζει πως θα πιασει το τηλεκοντρολ...ουφ τιποτα νομιζω δεν εχω καταφερει..ουτε μαμα δε λεει ακομη :-s

σκεφτομαι...μακαρι απλα να θελει χρονο κ να μη φταιω εγω με κατι που κανω η δε κανω..

αυτα απο μια μαμα 1 χρονο κ κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σε παρηγορει... ακριβως τα ιδια κανει κι ο δικος μου!!!!! Δεν ειναι θεμα μαμας αλλα θεμα ανακαλυψης! Οι μικροι μας εξερευνητες μας βαριουντε γιατι θελουν να ανακαλυψουν τον κοσμο! Και ναι ειμαστε καλες μαμαδες γιατι θελουν να ανακαλυψουν τον κοσμο γιατι εχουν την ασφαλεια οτι μπορουν να το κανουν γιατι εχουν εμας... απο πισω τους!!! ;) Αυτα απο μια ομοιοπαθης μαμα ενος χρονου... και κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ :D !!!!ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ....ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ?ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ...ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ...ΟΟΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ..ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ..ΚΑΙ ΜΑΜΑ ΘΑ ΠΕΙ Κ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΑ ΣΕ ΦΙΛΗΣΕΙ(ΕΚΕΙ ΘΑ ΛΙΩΣΕΙΣ ΣΤΑΝΤΑΡ :x ) ...ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΞΕΡΕΥΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ...ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ....ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΠΙΓΜΗ!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...