Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΝΙΑ:ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ?

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΕ ΧΩΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ?

THANKS!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι χρονιζετε???? λοιπον εδω στα χανια ειναι ωραια στο νετρινο, δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα!!!Εχω τυχει στο bowling στο Βλητε που επισης ηταν πολυ ωραια αλλα ηταν καλοκαιρι και ο παιδοτοπος εκει ειναι εξωτερικος!!! Επισης στο ονειρο στην Νεα Χωρα ειναι πολυ ομορφα και οι ιδιοκτητες ειναι πολυ συννενοησιμοι!!! Σκεψου ομως και το ενδεχομενο να πατε σε μια ταβερνα για φαγητο και να φερεις εναν κλοουν να ψυχαγωγησει τα παιδια, εγω μαλλον αυτο θα εκανα!!! Στην βαπτιση του Νικολα ειχα εναν φοβερο κλοουν αν θες βρισκω τα τηλεφωνα του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ Γιωργία (τριτοξαδέρφη!) ;)

δε χρονίζουμε ακόμα, στις 2 Δεκέμβρη αλλά το σκέφτομαι ήδη! Στο όνειρο έχω πάει πολλές φορές σε άλλα γεννέθλια αλλά τα μεσημέρια κλείνει στις 2 νομίζω και εγώ θα ήθελα να τα κάνω μεσημέρι...στο νετρίνο δεν έχω πάει, θα το κοιτάξω...αλλιώς για ταβέρνα ναι, αλλά ποιά και πού...?

Αν χρειαστώ πάντως κλόουν θα σου πω να μου δώσεις το τηλ.του.

Άντε να τα ξαναπούμε και από κοντά κάποια στιγμή!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε το μαμμυ ενωνει οικογενειες!!!! χαχαχα!!!

δεν μου ρχετε κατι σε ταβερνα αυτην την στιγμη αλλα θα ρωτησω τον κωστα τον τριτοξαδερφο σου και θα σου πω!!! Να κανονησουμε οποτε θες αλλα να ρθειτε σπιτι αυτην την φορα!!! φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...