Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, εγώ συρταριέρα δεν της πήρα της μπουμπούς, λόγω έλλειψης χώρου. Έκανα χώρο στη δικιά μου συρταριέρα κι έχω βάλει και πράγματα στο συρτάρι της κούνιας. Όλα έτοιμα τα άφησα πίσω. Όλα αυτά που άφησα πίσω, τα έβαλα σε σακούλες και στη θέση τους. Την κούνια την έχω στημένη εδώ και 1 μήνα και. Δεν την έστρωσα και την έχω καλυμμένη με νάυλον. Μέσα στη βδομάδα θα πάμε να πάρουμε το καρότσι 3 σε 1 να το στήσω κι αυτό! @maroo8 @ElkΛίκνο εγώ δεν πήρα κορίτσια μου! Είναι απααραίτητο λέτε;
    • Χαχα κι εγώ εν τέλει νομίζω κάπως έτσι θα είναι μόνο αντίθετα, δλδ κάτω δεξιά κεφάλι! Πάλι τώρα εκεί τον ένιωσα τον λόγγυξα! Εν τω μεταξύ κάθε μέρα τον πιάνει! Θα το πω στον γιατρό αυτό! Για να δούμε!! 
    • @Elk @maroo8 @Christi.D. @Katiana1987 Κορίτσια έκανα τη βλακεία και μαζί με τα λευκά έβαλα και ένα γαλάζιο και πήραν όλα τώρα μια πολύ ελαφριά γαλάζια απόχρωση 😅😅 δε με πειράζει όμως! Σεντονάκια και πετσέτες ήταν! Κατά τα άλλα μια χαρά είναι! Από κατάστημα Ήρα είναι, δεν ξέρω υπάρχει ακόμη αυτό; Εγώ πήρα μαζί με τη συρταριέρα και τη ξύλινη θηκούλα όπως στη δεύτερη φωτογραφία γτ έχω δει και τις γνωστές μου να το κάνουν έτσι και μου άρεσε πολύ! Και για μέσα πήρα μία πλαστική μαλακή αλλαξιέρα, δεν ξέρω αν έπρεπε να πάρω σκληρή 🤔 Κατιάνα, κορίτσι μου καλωσήρθατε!😊
    • Εμένα κάνει κωλοτούμπες ακόμα αλλά πλέον καταλαβαίνω αν "πιάνω" κεφάλι ή ποπουδάκι. Οπότε ξέρω και που περίπου είναι το κεφάλι της όταν είναι προς τα κάτω. Εμένα πάντως κορίτσια, βολεύεται διαγώνια. Κεφάλι κάτω αριστερά μέσα στη λεκάνη και τα πόδια πάνω δεξία μέσα στα πλευρά μου!!!😁
    • Ακόμα δε μου έχουν πει κάτι. Θα δούμε αυτήν την εβδομάδα που θα τους δω. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...