Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ


Recommended Posts

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΠΩΣ ΥΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΜΑΣΔΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΜΕΣΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ . ΟΠΩΣ ΤΑΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ .

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ ΣΕ ΜΠΟΥΚΩΝΟΥΝ ΜΕ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΤΙΚΑ.

ΕΧΕΙΧ ΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι όπως τα λές είναι ... δυστυχώς....

Εγω για να ξεκινήσω εξωσωματική μου είπε γιατρός και έκανα διαιτα και έχασα 20 κιλά!

γιατί το παραπάνω λίπος μπλοκάρει την απορόφηση των ορμονών και γενικά εμποδίζει τη σύλληψη.

Βέβαια υπάρχουν κοπέλες που έπιασαν μωράκι φυσιολογικότατα με παραπάνω κιλά και πήγαν και όλα μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΘΕΣΑΝ ΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 15 ΚΙΛΑ

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΜΟΥ

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΧΩΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΛΑΙΤΣΑ! ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΕ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΟΥΤΕ ΒΑΡΟΣ ΠΗΡΑ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ Κ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΩΑΡΙΑ ΕΒΓΑΛΑ. ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ, ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ, ΔΥΟ ΝΙΝΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι....... δυστυχώς....... για εμάς που έχουμε περίσσια κιλά....... τα πράγματα είναι αρκετά πιο δύσκολα για σύλληψη.........

Ειδικά εάν τα κιλά αυτά "έχουν εγκατασταθεί" τα τελευταία 4-5 χρόνια στην περιοχή της κοιλιάς και πέριξ..... (βλέπε Πιπίτσα!!!!!)

Τί να κάνουμε......

Υπομονή και δίαιτα...... κι άσκηση..... αυτή κι αν βοηθάει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ

ΕΙΜΑΙ 75 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΥΨΟΣ 1,61

ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΕΔΩΣΕ (3 ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ)

ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ "ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ " ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ :lol::lol: ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά...... θα μας τρελάνεις εσύ κοριτσάκι.....

Μία χαρούλα είσαι καλέ......

Δλδ. εγώ που είμαι 1,58..... και κουβαλάω..... 94,8 κιλάκια......

Τί να πω..... η έρμη???????????

Που μοιάζω με μηλαράκι????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΔΕΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως ειμαι 95 κιλα και 1.70 υψος και επιασα μωρακι δυσκολα αλλα το επιασα με τη βοηθεια του θεου..

Ειχα ρωτησει κι εγω την γιατρο μου και μου ειχε πει οτι δυσκολευεσαι οταν το παχος σου δημιουργει ορμονικά προβληματα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ

ΕΙΜΑΙ 75 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΥΨΟΣ 1,61

ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΕΔΩΣΕ (3 ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ)

ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ "ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ " ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ :lol::lol: ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ...

Κοπελιααααααααααααααααα θα μας ζουρλάνεις

Μια χαρά είσαι - που τα είδες τα πολλά παραπάνω κιλά?????

Εγω όταν λέω έκανα δίαιτα και έχασα 20 κιλά για να κάνω εξωσωματική εννοώ οτι με ύψος 1.63 ξεκίνησα απο τα 93 για να φτάσω στα 73 κιλά.

όταν λέμε οτι το παραπάνω βάρος δημιουεγεί ορμονικά προβλήματα εννούμε το πολύυυυυυυ παραπάνω βάρος - όχι τα 5 - 6 κιλάκια....

Μια χαρά είσαι λοιπόν.

Βουρρρρρρρρ στο ψητό και μη μασάς για τα κιλά

Μάνες θέλουμε να γίνουμε όχι μοντέλα

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως κοριτσια την κορη μου με πολλααααααααα παραπανω κιλα απο σας την επιασα αμεσως,στον πρωτο μηνα προσπαθειων!ενω τωρα παλι στα ιδια κιλα και δεν λεει να ερθει το δευτερο!αρα ολα ειναι σχετικα!!!!επισης η συνυφαδα μου με υψος 1,75 και 124 κιλα ειναι εγκυος με εξωσωματικη και περιμενουμε μεσα στον οκτωβρη το πρωτο μας ανηψακι!!!!!!μην απογοητευεστε και μην στεναχωριεστε!!!!!κανετε χειροτερο κακο απο τα παραπανησια σας κιλα ετσι!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...