Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΝΩ?


Recommended Posts

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΚΥΚΛΟΥΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΑΠΕΤΥΧΕ (ΠΑΡ'ΟΛΟ

ΠΟΥ ΕΙΧΑ 4 ΣΤΑ 4 ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΩΑΡΙΑ) ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΩΡΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ) ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ ΓΙΑΝΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΟ

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΝΝΗ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ?

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΠΩΣ Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...

ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ Ο ΑΓ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ!!!! Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΣ Κ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ!!!! ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ Κ ΠΑΝΕ ΑΝΑΨΕ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ!!!! Η ΠΙΣΤΗ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΔΕΙΞΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

βασικά ηρέμησε και πες μας τι θέμα έχετε και έχετε κάνει 4 προσπάθειες. Είναι κάτι απλό ή κάτι πιο δύσκολο?

Όσο για τον Αγ. Στυλιανό να πας στην εκκλησία και να ανάψεις λαμπάδα, μια για σενα μια για τον άντρα σου και μια για τον Άγιο και να δεις που θα ρθει το μωράκι γιατί θα σε βοηθήσει ο Άγιος Στυλιανός.

Εγώ πιστεύω πολύ, δεν είμαι τακτική στην εκκλησία αλλά όταν το έχω ανάγκη πηγαίνω. Μην το αφήσεις ρει πήγαινε αφού το είδες και στον ύπνο σου.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΡΜΟΝΩΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΣΥΛΛΑΒΩ ΑΦΟΥ ΑΥΤΗ Η ΟΡΜΟΝΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΩΟΘΥΛΑΚΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ

ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΚΥΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΩΟΘΗΚΗ ΑΥΤΗ ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ

ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ

ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ( ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ )

ΕΙΧΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΡΝΗΤΙΚΗ

ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑΝ ΗΤΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΕΣ ΚΥΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΘΑΡΥΝΤΙΚΟ ΟΤΙ ΥΠΗΡΞΑΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα..... μην εισαι έτσι μια χαρα αφου είχες δυο εγκυμοσυνες ειναι πολυ θετικό αυτο....

Σίγουρα να πας στην εκκλησια και ξέρεις κάτι ... για να μην το χεις στο μυαλο σου και πάντα ο φύλακας άγγελος μας μας βοηθάει. Σκέψου θετικά κια μέχρι τα Χριστούγεννα θα χεις φουσκωμενη κοιλίτσα..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοίτα μόνο το θέμα του γιατρού, αν δεν σε εμπέει πια κοίτα και κάποιον άλλο ίσως να ναι καλύτερα.. Τί λες?

Εγώ έχω καθυστέρησει 3 μέρες και σκέφτομαι τι να κάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...