Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΤΙΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.........


Recommended Posts

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.5/9 ΞΕΚΙΝΗΣΕ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΕ 12/9 Κ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 19/9 Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ?ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΛΟΓΩ ΑΝΧΟΥΣ Η ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΚΡΥΩΜΑΤΟΣ.ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 2/10 ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΑΚΑΡΠΟΣ ΠΗΓΕ.Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam μου νομιζω πως δεν ειναι ανησυχητικο αλλα πρεπει να πας στο γιατρο σου βα σε δει κανονικα! Ειναι παρα πολυ κοντινο το διαστημα για να ειναι κανονικη περιοδος, ειναι μονο 12 μερες η διαφορα. Εγω το ειχα παθει πριν 2 χρονια ετσι τετοια εποχη και οταν πηγα στο γιατρο μου ειπε πως δεν ηταν κανονικη περιοδος. Δηλαδη δεν ειχα κανει ωορηξια. Ηταν μια ανωμαλία στον κυκλο μου που εγινε απο τις πολυκυστικες. (δεν ειχα θεμα απο πριν αλλα εκεινη την περιοδο πηγε να γινει)Και μου εδωσε μια θεραπεια και μου σταματησε το αιμα και μαλιστα δεν ξαναειδε προβλημα στις ωοθηκες μου απο εκει και μετα.

Γιατι να ταλαιπωριεσαι βρε κοριτσι μου και να εξασθενεις τον οργανισμο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩ 78 ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ Η ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Filenada mou to epa8a k egw ton Ioulio k i deuteri "periodos" mou eixe er8ei meta apo mia evdomada apo ti prwti. Ton epomeno mina $Augousto loipon mou ir8e stis 28 meres apo ti prwti.ara metra apo ti prwti k esu metra gia sigoura. k emena logo twn polukustikwn itan i anwmalia! min apelpizesai ola kala 8a einai!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΛΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΤΙ ΩΡΕΣ ΝΑ ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΧΩ ΡΕΠΟ Κ ΕΧΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ 1 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΝΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ 2ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΠΗΡΑ Κ ΤΗΛ.ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΝ Α[ΠΑΝΤΗΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΝΧΟΣ.Κ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...