Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα κανουμε σπερματεγχυση!!!


Recommended Posts

Αυτό ήταν λοιπόν κορίτσια και αγόρια.........μετα απο μιση ωρα κουβεντουλας με τον αντρα μου αποφασίσαμε να κανουμε σπερματεγχυση αυτο το μηνα. :D Για να δούμε θα μας χαρίσει η Παναγιτσα ενα μωράκι που τόσο επιθυμούμε?

Ηδη πάιρνω χάπια πολλαπλης ωορηξιας, θα κανω και 3 ενεσουλες να σπασουν τα αυγουλακια και νομιζω Δευτερα ή Τριτη θα κανουμε την σπερματεγχυση.Θα παω μια βολτουλα αυριο στο γιατρο να μου επιβεβαιωση την διαδικασια και μπρος μαρςςςςςςςςς!!!!!

Την θετικη σας ενεργεια!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου καλη επιτυχια!!!! Εχεις ολη μας τη θετικη ενεργεια. Και μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα!!!

Αντε με το καλο να σας ερθουνε το ή τα μπεμπουλι-α!!!!

Θα περιμενουμε νεα σου

post-12509-13873934994688_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια σου ευχομαι απο καρδιας να πραγματοποιηθει η επιθυμια σου και να πετυχει η σπερματεγχυση .Θετικες σκεψεις ολα θα πανε καλα , ο θεος μαζι σου κοριτσι μου θα τα καταφερεις αυτο να σκεφτεσαι ..Παρε τον αντρουλη σου απο το χερι και ξεκινηστε ..Σου ευχομαι τα καλυτερα , η παναγιτσα να σου δωσει το μωρακι η μωρακια γιατι οχι ? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου γλυκιά , αν και διακοπές, δεν μπόρεσα να κρατηθώ μακρυά απο το mammyland για πολύ!!!!

Μπράβο κούκλα μου!!! Καλή αρχή και πολύ σύντομα εγκυούλα :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σου στέλνω όλη μου, μα όλη μου τη θετική ενέργεια από το Γράντ Κάνυον, με πολύ αγάπη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μη φοβάσαι τίποτα, προχώρα ακάθεκτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σου εύχομαι. Πήγαινε χαλαρή (όσο γίνεται) και χωρίς άγχος και όλα θα πάνε καλά. Πριν μερικές μέρες έκανε κι η κολητή μου σπερματέγχυση και τώρα είμαστε στα κάρβουνα περιμένοντας τις μέρες να περάσουν, ελπίζοντας σε μια τεράστια χοριακούλα. Με το καλό λοιπόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αληθεια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.Το μυαλο μου εχει γινει πλαστελίνη....δεν ξερω τι να σκεφτω....τις ορμονες που θα φαω?αν θα πετυχει?αν ο γιατρος εχει χαμπαρι απο αυτα? Μηπως τελικα δεν εξαντλησαμε ολα τα περιθωρεια που επρεπε?......δεν ξερω δεν ξερω....εχουμε το προβληματακι στην κινητικοτητα αλλα και η βιοχημικη που επαθα κατι λεει....γινετε συλληψη απλα δεν εκατσε....μηπως να το καθυστερουσαμε λιγο ακομα, να προσπαθουσαμε μονοι μας? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλή επιτυχία anastasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εννοείται ότι έχεις την θετική ενέργεια απο όλες μας!γιατί πίστεψέ με,ξέρουμε πόσο πολύ την χρειάζεσαι!!!!!!!!!!!!εύχομα να πάνε όλα καλά και σε λίγο καιρό να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!!!!! :x:ymparty:(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia μου με το καλό σου εύχομαι!!! Θα έχεις τη σκέψη μου όλες αυτές τις μέρες, μιας και θα συμπορευτούμε αυτό το μήνα...... Περιμένουμε όλες τα ευχάριστα νέα σου!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα την σπερματεγχυση σε ποσες ημερες σου λενε να κανεις χοριακη? Και θα μου δωσει και τιποτα χαπια να παιρνω μετα την διαδικασια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αναστασια μου Συνηθως μετα απο 12 εως 15 μερες σο λενε για χοριακη. Και μπορει να σου δωσουν καποια φαρμακα για υποστηριξη. Προγεστερονη (ulrogestan) και καμια βιταμινη.

Εγώ θελω να σου πω κατι επειδη σε βλεπω οτι εισαι πολυ αγχωμενη. Τα φαρμακα που δινουν για την σπερματεγχυση ειναι ελαχιστα. Δεν πρεπει να φοβασαι οτι θα επιβαρυνεις τον οργανισμο σου. Και γενικοτερα δεν ειναι τιποτα σαν διαδικασια. Ουτε ποναει καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους!Τελικα δεν θα κανω αυτο το μηνα σπερματεγχυση γιατι οι ενεσεις θα κανουν 10 ημερες να ερθουν και να εγκριθουν!Δεν πειραζει μπορει και να την γλιτωσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia m kalimera!!

sou efxome oti kalitero glikia m!

na exeis pisti k aisiodoksia k na min skeftese an kai pos k giati k pote!!

pistepse to, k niwse to pragmatika k 8a ta katafereis akoma k xoris voi8eies!!

na xerese k na zeis tin ka8imerinothta sou k na eise siguri gia ola!

exe pisth k min fovase tpt

filakia

xxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo mena!!!!anastasia moy mporei na einai kai shmadiako ayto poy synebei!!!!!!!!!!!oso mporeis xalarvse kai ola tha erthoun!!!!!!ante gia na paroyme kai emeis seira!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

vango και εγω αυτο σκεφτηκα!!! :D ολα για καποιο σκοπο γινονται!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...