Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσακια μου γεια σας ειμαι λιγο σχετικη κ λιγο ασχετη με την ενοτητα σας ............

ημουν μανουλα του Μαιου 2010 αλλα τελικα εγινα του Μαρτιου 2010 λιγο νωριτερα.

Σας ευχομαι σε ολες μ εναν πονο να αγκαλιασετε τα μωρακια σας απολαυστε την εγκυμοσυνη σας με τις καουρες ,με τα πρηξιματα ,με τα παραπανω κιλα ,με τις αναγουλες, με ολα ευχαριστηθειτε την καθε ημερα που περναει με το μικρο σπορακι μεσα σας ,ειναι ενα ομορφο μονοπατι που προχωρατε συνεχεια κ θα δειτε οταν θα αγκαλιασετε το μωρακι σας θα σας φαινονται ολα τοοοοσο μα τοσο μακρινα ,βασικα δν θα εχετε χρονο να σκεφτειτε αυτα που περασαν αλλα αυτα που ερχονται με το μωρακι σας στην αγκαλια .

Μη φοβοσαστε τον τοκετο απολαυστε τον κ αυτον οταν ερθει ζηστε τον κ θα δειτε οτι ειστε ευλογημενες ,κ οτι ειμαστε τυχερες τελικα γιατι τοοοοσααα συναισθηματα μονο εμεις μπορουμε να τα νιωσουμε .

Σας χαιρομαι !!

φιλια ! καλη εγκυμοσυνη σε οοοοοοοοοοολλες τις μελλουσες μανουλες !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!Τέλειες οι φωτό!!!ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ YESSSSSSSS!!!! Το χαμόγελο μου έχει φτάσει πίσω απο τ'αυτιά!! :D Θέλω πολύ ν'αρχίσω να ψωνίζω ρουχαλάκια,παιχνιδάκια αλλα λέω να περιμένω κ το Β-επιπέδου στις 11 Ιανουαρίου κ μετά βούρ στα μαγαζιά!!Όλα τα λεφτά για τον πασσά μου!! :lol: Eιρηνούλα μου υπομονή κ εσύ λίγες μερούλες ακόμα κ θα μάθεις σε τι πρόσωπο πρέπει ν'απευθύνεσαι!!! Κ ΦΥΣΙΚΑ ΓΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΣΟΥ!!Όταν το δείς να κάνει σαν δελφινάκι μές τη κοιλίτσα σου θα πετάς κιόλας απο χαρά!! Γιωργάκη μου καλέ κ στα δικά σου τώρα όσο αφορά το φύλλο!!Να έρθει η Παρασκευή να το δείς κ να πάρεις τη "δόση" σου κ να σε συμπληρώσω στη λιστούλα μας...τι λές;;ρόζ ή γαλάζιο θα σε βάλω;;;Α!daddy σήμερα φεύγω απο το 1ο τρίμηνο κ εγώ! ΓΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΈΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!

@ngel να χαίρεσαι το παιδάκι σου κ να είναι γερό κ καλότυχο πάντα!!!Σ'ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια σου!Μακάρι να πάνε όλα κατευχήν σε όλες τις μέλλουσες μανούλες κ να χαρούμε κ εμείς όταν έρθει η ώρα τα αγγελούδια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμαθα οτι 1 στα 5 παιδια που γεννιουνται ειναι αγορακι.....ηδη εχουμε της Elenakos κ το δικο μου που θα το σιγουρεψω σε 2 βδομαδες με στη Β επιπεδου οποτε μαλλον σας τρωμε τις υπολοιπες στατιστικα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: χα χα χα ........

Elenakos πρεπει να ζητησουμε φοτο απο ολα τα κοριτσακια που θα ερθουν με το καλο στον κοσμο για να διαλεξουμε τη μελλοντικη μας νυφη :D:D:D:D:D:D:D ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απολύτως!!Ετοιμάστε τις όμορφες τσουπρίτσες μας παρακαλώ μόλις γεννηθούν να έρθουν να διαλέξουν τα αγοράκια μας!! :lol::lol: Ωρε γλέντια!!!Νυφοπάζαρο!! :lol::lol:

Σε ποιά εβδομάδα θα κάνεις το Β-επιπέδου;;Άρχισες να ψωνίζεις ή αναμένεις ακόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μπαινω στην 21η Elenakos μου...Αχ αντε να περνανε οι μερες να παω..στις 15 Νοεμβριου.ΝΟ ΜΟΝΕΥ οποτε ακομα ψωνια μονο στα ονειρα κ στο ιντερνετ.Αλλα μετα τις γοιρτες σιγουρα θα αρχισω κ μαλιστα πρεπει πρωτα να βαψω το δωματιακι του ;);););)

Εσυ ψωνισες τιποτα :?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες χαζουλινι που ολα πηγαν τελεια???αχ αχ!!!

αγοραρος ετσι!!!!να το χαιρεσε πολυ χαρηκα με τα νεα σου σιγα σιγα η λιστα περνει χρωμα!!!!!!

ειχα δικιο τελικα???δεν ηταν φανταστικη εμπειρια???σου εδωσε dvd????

τωρα οσο αφορα τα τριμηνα ειναι μπερδεμα εσυ κ ο γιωργος εχετε ακομη για να τα κλεισετε κανα δυο βδομαδες εγω τωρα στις 14 βδομαδες το εκλεισα το πρωτο οι γιατροι το μετραν αλλιως..

πητ σου αλλαξε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.αν κ μου σπανε τα νευρα καποιοι π.χ πεθερος που μου λεει συνεχεια εγω δεν θελω χοντρη νυφη :evil::evil::evil::evil::evil: Ευτυχως τον εχει βαλει ο αντρας μου μερικες φορες στη θεση του αλλα αυτος τα ιδια...καμια μερα θα τα παρω κ δεν ξερω ποσο ασχημα θα μιλησω :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜRS BOOM μου κ εμείς απο ψώνια ακόμα γιόκ..κ γιατί είμαι λίγο προληπτική ακόμα που είναι νωρίς αλλα κ γιατί το ταμείο είναι μείον!Με τη μετακόμιση που θα κάνουμε κ κάτι πράγματα που χρειαζόμαστε καινούρια για το σπίτι δε μας περισσεύουν..Σε κανα 2 μηνο όμως που θα έχουμε ξεμπερδέψει δε θα αφήσω κατάστημα μπεμπέ που να μην ψωνίσω!

Σουλίτσα μου είχες πολύ δίκιο!!Η πιο όμορφη στιγμή της εγκυμοσύνης τουλάχιστον μέχρι να κλωτσήσει πιστεύω!!DVD δε δίνουν στο νοσοκομείο που το έκανα αλλα τα έχω όλα μές το μυαλό μου διαρκώς κ είναι σα να τα βλέπω σε DVD! 8 φωτογραφίες μου εδωσε κ ούτε στο ψυγείο μου δε μπορώ να τις βάλω να καμαρώνω γιατί δε θέλουμε να μάθουν η πεθερά μου κ το υπόλοιπο σόι που μένουν στην ίδια πολυκατοικία οτι είμαι έγκυος!Φαρμακόγλωσσοι όλοι τους.. Τεσπά,αρκεί που είναι καλά το μικρό μου.. Κ εσύ ΜRS BOOM μου πές το πεθερό σου αυτό που λέει η happy!Koίτα εκεί μισογύνης ..σόρυ αλλα εξοργίζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου δε μου άλλαξε ΠΗΤ αλλα δε πειράζει μπορεί απο μόνο του να θέλει να με δεί νωρίτερα! :lol::lol: Όσο για το πρώτο τρίμηνο ο γιατρός μου λέει οτι αλλάζω στις 12 κ μήνα που είναι κ η ΠΗΤ μου αλλα προτιμώ σήμερα όπως λέει το τικεράκι μου για να ξε-αγχώνομαι περισσότερο! :D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos γιατι δεν το λες στα πεθερικα σου;Τοσο γλωσσαδες ειναι;Οσο για τα παχακια μου happyπου ειτε τα εχω ειτε οχι ο πεθερος μου ειναι κομπλεξικος σε αυτο το θεμα αν κ καλος σε αλλα θεματα, οταν ομως η πεθερα μου ειναι τοσο καλη γυναικα που την κανει οτι θελει λογικο απο μεριας του να νομιζει οτι θα κανει κ σε ολους τους αλλους οτι θελει, πεφτει ομως εξω....δεν ξερει τι παει να πει νησιωτισα ;););););) καλη καλη αλλα αμα βγαλω νυχια κ κυριως του χρονου που θα χω κ το μωρο δεν το συζηταω θα τους παρει κ θα τους σηκωσει ολους....γιατι εχουν παρει κατι υποπτα μυνηματα τα αυτια μου που δεν μου αρεσαν καθολου...Πιστευεται οτι θα μπλεχτουν οι γονεις κ απο τις 2 μεριες :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos την ιδια απορια εχω κ εγω...που ειναι αυτες οι φιγουρες;;;;παταω προβολη περισσοτέρων εικονιδίων αλλα δεν ανοιγουν...κανω κατι λαθος;;;ειναι καπου αλλου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! Elenakos τελεια! Αγορακι! Μια χαρα! Και το κυριοτερο ειναι οτι χαιρει ακρας υγειας ολα θα πανε τελεια :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Θελω κι εγω να ρθει η δευτερα να το δω... και να εχει φυγει το αιματωμα. Αντε να περναει ο καιρος και ολα να βαινουν καλως ... Ποιος ειναι ο επομενος για αυχενικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera afro mou..Ti kanete? :P

Stis 9/11 i touristria mas k meta egw stis 11/11..Den 3erw an exei alli kopela pio nwris..

Elenakos mou AGORARO? YIOUPPPIIIIII :lol: :lol:...TELEIA!!!!!!!! Eides pou ola pigane mia xara k esi agxwnosouna? Poia milaei :P..Ws tis 11 tou minos pou 8a paw 8a pe8anw apo tin agwnia mou k simera kleinw k 2 evdomades pou 'xw na to dw :cry::cry: ..

Ipomoni!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Διαβασα τις σελιδες που γράψατε... κοριτσια μην δινετε σημασια στα πεθερικά..πραγματικά δεν το αξίζουν..ο αντρας μου μια μερα που ειπε οταν παντρευτηκαμε... τωρα ειμαστε οι 2 μας οικογένεια.. τωρα που ηρθε και το μπεμπέ ειμαστε οι 3 μας και εξ απο την πορτα ειναι ολοι οι αλλοι...σιγουρα τους σκεφτομαστε σαν γονεις κλπ αλλα δεν τους ακουμε ...ειδικα τα πικρόχωλα σχολια τους..

Εμεις ξέρετε , τραβηξαμε πολυ αγχος με το μπεμπέ εξαιτιας των πεθερικών μου.... μας πιεζαν πολυ...οταν τελικα εμεινα εγκυος μετα απο 1 χρονο και κάτι..η απαντηση τους οταν το ανακοινωσαμε ξερετε ποια ηταν ? " ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..ειχαμε βαρεθει να μας ρωτανε αν εχουμε τιποτα"

Τους μισησα περισοτερο εκεινη την ημερα..γιατι καταλαβα οτι δεν αξιζαν τοσο αγχος που μας προκάλεσαν μονο και μονο για να χουν να δειχνονται... ειπα μεσα μου ΟΥΣΤ! :evil::evil:

Κι εσεις οσες εχετε προβλημα ετσι να πειτε ... δεν ειμαι κακιά αλλα δε θα με κανουν αυτοί να λυπάμε το κάθετι και να αγχωνομαι για την δικη τους ελεινη εικόνα!!!

Και αφου βγαλαμε πρωι πρωι τις κακιες μας να πω οτι εγω εχω αυχενικη την τρίτη όπως ειπε και η αντρια..δε ξερω αν εχουθμε καμια νωριτερα!!!

Ηρεμααααα ολα καλά θα πάνε με ολες μας.. η αληθεια ειναι οτι κι εγω ανχωνομαι πουε χω να το δω πολλες μερες αλλα ειμαι σιγουρη οτ ειναι καλα τομπεμπακι μου :)

ΣΟΡΡΥ Για το τερατιο ποστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους!!!

andria ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο να περασουν οι μερες γιατι κ εγω 15 του μηνος εχω την Β επιπεδου, εκει που καθομαι πεταγομαι πανω κ μετραω τις μερες που μου απομενουν.....

Τι καλα που θα ταν να μεναμε εγκυες κ να γενναγαμε σε 1 μηνα γιατι αυτο το αγχος ωρες ωρες δεν παλευεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω απο το αγχος που εχω εβγαλα ερπη στα χειλια μου...Τα νευρα μου :(:(:(:(:(:( κ βαζω λεμονακι γιατι δεν μπορω να βαλω την κρεμα μου το απαγορεψε ο γιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια με εχει πιασει βηχας τρομερος..λετε να κανω κακό στο μωρακι? νομιζω αρρωστησα τι γκαντεμία ρε γαμώτοοοοοοοοοοοοοοοοο Τι να κάνω?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou!ti kanete?

me tis douleies kai to 1o paidaki mou den prolavainw na mpainw sunexeia!

elenaki sugxaritiria...kai gia ta kala apotelesmata alla kai gia to agoraki!!!exoune polu fasi..sto lew ek peiras afou exw to xarouli mou...!me to kalo ola..

afro mou den to pisteuw..egw eimai 24 kai 3 minwn...pantreutika prin 3 xronia 1/12 apisteuto?xaxa!pantws egw pou ekana ksexwrista to gamo k vaftisi parolo pou otan pantreutika imouna 6 minwn itane polu kalutera..kai to euxaristithika para polu!milame gia tsiftetelia me tin koilia k tetoia!xaxa!kai to mwro 6 minwn to vaftisa kai den akoustike kix..!me to kalo k to mwraki sou ki o gamos kai ola na sou pane opws ta xeis oneireutei!

touristria ki egw eixa vixa tin prigoumeni evdomada,exw to prwto paidi pou paei sxoleio k mou fernei arketa mikrovia..ti na kanw!den ekana tipota alla an thes pare til to giatro mipws se sumvoulepsei kati...

ta upoloipa koritsakia ti kanete?

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! εχω εγω πιο νωρις 8/11 ...αντε να δουμε... ανυπομονω για τη δευτερα...

Αντε να κλωτσησει να υπαρχει μια ενδοεπικοινωνια βρε αδερφε ! Γιατι τωρα δεν καταλαβαινω αν ειναι καλα κι εχω και πολλες τυψεις γιατι ολο κατι γινεται με καποιον μαλωνω και κλαιω... Ελπιζω να μην καταλαβαινει ακομα... Τζοανακι σ ευχαριστω πολυ κουκλιτσα...Κι εμενα που μου προτεινανε μετα προτιμω ξεχωριστα γιατι τα πολλα μαζι με πανικοβαλλουν :D:D:D Υπαρχει χρονολογικη συμπνοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια η επόμενη βδομαδα λοιπν ειναι βδομάδα αυχενικών!! Καλα αποτελέσματα να εχουμε όλες μας!! Ευχομαι να πανε όλα καλά μεσα απο την ακρδια μου.. τα μπεμπακια ολου του κοσμου να ειναι καλά!!!

Ηπια ενα τσαγάκι ζεστούλικο και σταμάτησα να βήχω παλι καλά!!!

Θέλω να παω για υπνο :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουριστρια μου τωρα ειδα αυτο με το βηχα... κι εγω εχω μη στεναχωριεσαι καθολου...μου ειπε ο γιατρος οτι μπορει να υποχωρησει με ζεστα αλλα ακομα και στη χειροτερη περιπτωση υπαρχουν θεραπειες και σιροπακια που μπορουν να χρησιμοποιησουν οι εγκυμονουσες... εχει κι ενα φυτικο ο κορρες σε καθε περιπτωση θα σου πει ο ντοκτορ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...