Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Εμεις θα στολισουμε 30 Νοεμβρίου που θα ειναι και τα γενέθλεια μου :) Φέτος δεν θα κάνω τιποτα στο σπίτι γιατι πάντα κουραζομαι και στο τελος δεν ευχαριστιέμαι και καθόλου ! :lol::lol:

Αλήθεια να ρωτησω? Εσεις εχετε φουσκώσει καθόλου? Καμμια διαφορά στην κοιλιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ειμαι τροφαντουλα ετσι κ αλλιως νομιζω ομως πως κατι εχει γινει πρεπει να φουσκωσε λιγουλακι κ ειναι κ πιο σκληρη,πλεον δεν μπορω να κοιμηθω μπρουμητα που ειναι κ η αγαπημενη μου σταση,μερικες φορες που ξεχνιεμε κ γυρναω ετσι νοιωθω μια φουσκα εκει κατω κ δεν μπορω εσενα η κοιλιτσα αλλαξε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους!!!!!!!!!!!

happy μου διανυω την 19 εβδομαδα μπηκα στον 5ο δηλαδη και ναι φουσκωσα αποτομα (τωρα ειναι μεχρι τον αφαλο μου το φουσκομα κ ειναι σκληρη )αλλα κοριτσια το χαιρομαι τοσο πολυ που μερικες φορες την τρουλωνω μπροστα να φαινεται πιο μεγαλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........ζηλεψα θα προσπαθισω να πισω τον αντρα του σπιτιου να στολισουμε και εμεις το δεντρακι μας :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ελενακι φανταζομαι θα εισαι ηδη στο γιατρο...ολα καλα θα πανε να δεις ;);););););) περιμενω νεα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν λες τροφαντουλα τι εννοεις?? Γιατι να ξερουθμε ποτε θα χρησιμοποιουμε τις λεξεις!! Τροφαντοθλα ειμαι ΕΓΩ :lol::lol::lol: Με ειδες στο fb δε με ειδες? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους!!!!!!!!!!!

happy μου διανυω την 19 εβδομαδα μπηκα στον 5ο δηλαδη και ναι φουσκωσα αποτομα (τωρα ειναι μεχρι τον αφαλο μου το φουσκομα κ ειναι σκληρη )αλλα κοριτσια το χαιρομαι τοσο πολυ που μερικες φορες την τρουλωνω μπροστα να φαινεται πιο μεγαλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........ζηλεψα θα προσπαθισω να πισω τον αντρα του σπιτιου να στολισουμε και εμεις το δεντρακι μας :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ελενακι φανταζομαι θα εισαι ηδη στο γιατρο...ολα καλα θα πανε να δεις ;);););););) περιμενω νεα καλα.

κ απο ποια εβδομαδα αρχισε να ξεπροβαλει η περηφανη κοιλιτσα σου?????αχ πολυ χαιρομε ενα μηνα υπομονη ακομη δηλαδη για μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν λες τροφαντουλα τι εννοεις?? Γιατι να ξερουθμε ποτε θα χρησιμοποιουμε τις λεξεις!! Τροφαντοθλα ειμαι ΕΓΩ :lol::lol::lol: Με ειδες στο fb δε με ειδες? :lol::lol:

εμεις γλυκεια μου παμε πακετο :lol::lol::lol:

ευτυχως ειμαι ψηλη κ τα κρυβω τα κιλακια χαχα!!!αλλαω εχω ανχος ποσο θα φτασω με την εγκυμοσυνη...αχ θεουλη μου τρομαζω μονο που το σκεφτομε :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η σουλα δεν ειπαμε οτι εισαι? Ε φιλεναδα αμα λες εσυ οτιε ισαι τροφαντουλα αστα να πανε.. να παμε να αυτοκτονησουμε εμεθς που πλησιαζουνε τριψηφιο αριθμό!!

Οσο για την κοιλιά..εμενα μου μοιαζει λιγο διογκομενη στο σημειο της μητρας.. ο αντρας μου λεει στρογγυλεψε λιγο..του λεω παιδι μου πας καλα? Αυτη ειναι η δικια μου ! :lol::lol:

Απο κιλά πως πατε ? Εχετε βαλει ? Εγω εβαλα 1 κιλο και ντρεπομαι !!!!! Κρατιομουν τοσοκαιρο αλλα καπου τρυπωσε το ατιμο! :lol::lol::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η σουλα δεν ειπαμε οτι εισαι? Ε φιλεναδα αμα λες εσυ οτιε ισαι τροφαντουλα αστα να πανε.. να παμε να αυτοκτονησουμε εμεθς που πλησιαζουνε τριψηφιο αριθμό!!

Οσο για την κοιλιά..εμενα μου μοιαζει λιγο διογκομενη στο σημειο της μητρας.. ο αντρας μου λεει στρογγυλεψε λιγο..του λεω παιδι μου πας καλα? Αυτη ειναι η δικια μου ! :lol::lol:

Απο κιλά πως πατε ? Εχετε βαλει ? Εγω εβαλα 1 κιλο και ντρεπομαι !!!!! Κρατιομουν τοσοκαιρο αλλα καπου τρυπωσε το ατιμο! :lol::lol::oops::oops:

ειδες τι καλα που τα κρυβω?????στανταρ εχω φτασει τριψηφιο τωρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε νταντυ εισαι πο λυ γλυκος μπαμπας!! Σε διαβαζε ο αντρας μου εχθες το βραδυ και χαρηκε που δεν ειναι ο μονος χαζο-μπαμπας!! :lol: Δεν εχω διαβασει τι περάσατε.. απο το υφος σου καταλαβαινω οτι ειχατε τον γολγοθα σας..μη τα κοιταζεις αυτα..αφησε τα πισω..ολα ειναι μπροστα τωρα.. τομπεμπακι ερχεται και βλεπω οτι πιστευεται..κι εμας το μωρακι μας ηταν ενα θαυμα...ετσι να πιστευεται ολες κ ολοι οτι θα ειναι καλα τα ζοζουνια μας εκει μεσα!!

Τουμπα εμενα δεν εκανε μονο ντοινγκ - ντοινγκ σα τραμπολινο μεσα εκει!! Αχ το αγαπαωωωωωωωω

Happy μη σκας κοριτσακι!!! Τα παχη μας τα καλη μας!!

Ο γιτρος για τα κιλά τι σε ειπε? Αντε τωρα που ταλεμε εγω ξεκινησα 98 κιλά την εγκυμοσυνη :shock::shock::shock::shock: η 1η γιατρος που με ειδε μονο που δε με εβαλε στο διαδρομο για τρεξιμο και μετα σε κανενα bodyline για λιποδιαλυση..

ο 2ος ηταν πολυ πιο cool...ειπε κιλα με μετρο για να μη δυσκολευτουμε..

Εγω βεβαια τα εχω παντου και τα ειχα απο παντα τα κιλάκια..αλλα οπως και να το κανεις με φοβηζει το τελος :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναζακια σας κανει το μωρουλι σας για αυτο δεν σας αφηνει να δειτε τι ειναι!!!η μπορει να ντρεπετε καλε χα χα :lol::lol::lol::lol::lol: περισυ που μπηκαμε στο σπιτι ειμασταν δυο κ αγορασα μονο δυο καλτσες χριστουγεννιατικες φετος γιναμε τρεις πρεπει να παρω ακομη μια μην μεινει παραπονεμενο το μπεμπινι μου :lol::lol::lol:

εγω ξεκηνησα στα 95 αλλα πριστικα πολυ αποτομα μια φιλη μου ειπε οτι ειναι απο τα ουτροζεσταν που παιρνω αλλα δεν μπορω να πω οτι δεν τρωω..τρωω κ καλα μαλιστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι ελενα να μας πεις τι εγινε? Αν και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε τ ε λ ε ι α :P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D . Θελω κι εγω δεντρο... αλλα δεν εχω μετακομισει στο καινουριο σπιτι ακομα... οποτε θα περιμενω... Τι ωραια που βλεπω χαζομπαμπαδες ειστε τελειοι :D Ο δικος μου ειναι πιο κουλ δεν ειμαι σιγουρη οτι το εχει συνειδητοποιησει ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

touristria ΔΙΑΒΑΣΕ ΞΑΝΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΟΜΩΣ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ !!!!! ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΤΣΙ !!!! ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!

εσυ γιωργο εισαι ηρωας....σου ειπα κ αλλη φορα εισαι σπανιος ανθρωπος κ ο θεουλης σε ανταμειψε για αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τρωω το πρωι τοστ η φρυγανιες με μαρμελάδα ( ΕΙΚΟΝΑΚΙ ΠΟΥ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΕΙ!!!)

στο γραφειο πινω ενα χυμο η κανα τοστακι και κοντα στις 2 τρωω το φαγητο μου αν εχω ετοιμασει αλλιώς παιρνω 2 τοστακια με τυρακι μονο και ντοματουλα και τρωω στις 5-6 το μεσημεριανό μου

ε τοβ ραδυ ειναι που μας τσακιζει γιατι ολο και κανα πατατακι θα φαμε ολο και καμια λθχουδια ( 2ο εικονακι γουρουνας!)

Τρωω κι εγω αρκετά!!! Παντως happy ξαναειδα τις φωτος σου..ουτε σου φαινετε! φτου φτου!

Daddycool θα ανατρεξω σε πισω σελιδες καποια στιγμη να διαβασω :)

Αφρο εσυ δεν εχεις παιδι μου facebook!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα DaddyCool78 εισαι φοβερος....Ο δικος μου αν κ χαρουμενος κ φυσικα κανοντας πολλες χαζες ερωτησεις ειναι πιο χαλαρως.

Οταν μπηκα στον 4ο αρχισε να προβαλει και τωρα στον 5ο φαινεται πλεον :D:D:D:D:D

Εγω Happy ξεκινησα 60 κιλα και μεχρι τωρα πηρα 6 κιλα.Το αστειο ειναι οτι τρωω το ιδιο κ μεχρι τον 4ο επερνα 1 κιλο το μηνα αλλα τωρα την τελευταιες 2 βδομαδες φουσκωσα κ πηρα 2 κιλα κατευθειαν......αλλα σκασιλα μου μεγακη καλα να ειναι το νινι μου και εγω θα κανω προσπαθεια να τα χασω μετα....αν κ μου σπανε τα νευρα καποιοι π.χ πεθερος που μου λεει συνεχεια εγω δεν θελω χοντρη νυφη :evil::evil::evil::evil::evil: Ευτυχως τον εχει βαλει ο αντρας μου μερικες φορες στη θεση του αλλα αυτος τα ιδια...καμια μερα θα τα παρω κ δεν ξερω ποσο ασχημα θα μιλησω :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα συγνωμη πραγματικά!! :oops::oops: εχω ενα θεμα με τα ματια μου και πηδηξα 3 γραμμες :(

Τωρα καταλαβινω την δυναμη σου και σε συγχαιρω και εσεν ακαι την γυναικα σου! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες κ αγόρι μας έχω ύπέροχα νέα!!!!Πρίν λίγο γύρισα απο την απολαυστική μας αυχενική διαφάνεια που κράτησε 1 ώραααααα!!! :o:o Θέλω να σας πώ οτι κάποιος εκεί μέσα καταουράει όρθιος!!!! :lol::lol::lol: Έχω έναν υγιέστατο ΑΓΟΡΑΡΟΟΟΟΟ!!!!!Η εμβρυλόγος μας είπε οτι όλα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!Πιθανότητες 1:160396!!! Μας παίδεψε το μικρούλι μου μέχρι να καταφέρει η γιατρός να μας μετρήσει κ μας είπε οτι τόσο ζωηρό μωρό πόλύ σπάνια βλέπει!!Όλη την ώρα δε σταμάτησε να κάνει κολοτούμπες,να πετιέται σαν ελατήριο πάνω κάτω και να μας γυρνάει το πωπουδάκι του,να βάζει τα χεράκια στο κεφάλι λές κ τραβάει τα μαλλιά που δεν έχει :lol: και έβαζε το δαχτυλάκι του στο στόμα η ψυχούλα μου!!ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ!!!!Αυτός θα με παιδεύει μια ζωή κ θα το χαίρομαι!!!Αχ!Μου έφυγε ένα βάρος δε λέγεται..Ανυπομονώ για τον επόμενο υπέρηχο στο γιατρό μου τη Πέμπτη κ Β-Επιπέδου μου έκλεισαν στις 11/1/2011! Με συγχωρείτε άν σας ζάλισα αλλα όσες το έχετε περάσει καταλαβαίνετε κ όσες δεν το έχετε περάσει ακόμα σύντομα θα μάθετε κ εύχομαι να πάρετε κ εσείς ΜΟΝΟ ΧΑΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοο!!!! [smilie=wav.gif]

Τέλεια, τέλεια, πολύ χαίρομαι!! Άντε με το καλό να έρθει λοιπόν ο αγόραρος! [smilie=blob1.gif] Και να'ναι πάντα γερός και ζωηρός και χαρούμενος και να σας κάνει ευτυχισμένους!! [smilie=hello2.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=tongue5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλά κοριτσάκι μου!!Σ'ευχαριστούμε!!Με το καλό κ το δικό σου το μωρούλι να είναι ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ!!!Κ εσύ τα καλύτερα νέα να έχεις!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα τέλεια θα είναι κ για εσάς!!!Είμαι σίγουρη!!!Μην ανησυχείς..σου μιλάω εγώ που κανονικά είμαι ο πιο απαισιόδοξος άνθρωπος στον πλανήτη!

MRS BOOM δεν υπάρχει πρόβλημα με το betadine k το Pulvo spray απο ότι ξέρω!Σε ποιό σημείο κόπηκες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθαριζα πατατες οποτε καταλαβες......στο δακτυλο κ ειμαι καπως υπερβολικη με τις πληγες γιατι τις πλακωνω παντα τις καθαριζω με οξυζενε κ μετα Betadine με Pulvo απο πανω.......

κανει ομως :?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρέ μην φοβάσαι,δε θα πάθει τίποτα το μωράκι σου!!Είναι καλά προστατευμένο κ δε το διαπερνά τίποτα!Εξάλλου τα "φάρμακα" αυτά είναι ακίνδυνα μόνο άν σκεφτείς οτι το Betadine το χρησιμοποιύν κ σε μωρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψωνια τι καλααααα [smilie=wav.gif]

ντατνυκουλ οπου να ναι ερχεται και η δικη σου σειρά να μάθεις τι ειναι εκει μέσα!!!

Ποπο τρελα διαβαζω τι γραφεις ελενακος 2-3 φορες συγκινουμε!! Θελω κι εγω να μαθω τι κρυβεται εκει μεσαα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...