Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Εvaki σ'ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!! Να σαι καλά κ με το καλό το μωράκι σου!!Αχ!Άντε έφτασε η ώρα σου!!Να σου πάνε όλα τέλεια!!

happy μου κ εσύ κουκλάρα είσαι!!! Όλες μας θα είμαστε κ καλές αλλα κ κούκλες μαμάδες!!

Πάντως εγώ sexy last year..τώρα πια είμαι χαρωπή νοικοκυρά!! :lol::lol:

Ανδρια μου το νυφικό σου φανταστικό!!!

Τουριστριά μου σε βρίσκω εγώ γιατί το έχω κρυφό.Υπάρχουν δύο κοπέλες με το ονομά σου!Ποια απο τις δύο είσαι;;Αυτή με το παλικάρι αγκαλιά ή μόνη σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 με το οπνομα μου? χμμ... για να το ελενξω! χαχα Ειμαι αυτη με τον αντρ μου φατσουλες διπλα διπλα :) Βρεθήκαμε παλι καλα :) Ολες ειστε κουκλαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μια απο τα ιδια σταματησα κ να κανω τωρα μια οζα κ αντε γεια :lol::lol::lol:

η τουριστρια ειναι η κοπελα με τον νεαρο η αλλη εχει αλλο ονομα κ εγω μπερδευτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα μου μόνη σου τα φτιάχνεις τα νύχια σου;;Αν ναί τότε είσαι ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ!!ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!

Συμφωνώ Ειρήνη μου όλες είστε σούπερ ντούπερ μαμάδες κ όχι μόνο!!! :D:D:D Ρε τι κορίτσια έχει η Ελλάδα κ η Κύπρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

S'efxaristw Elenakos, eimai sthn anamonh sinexia.....

Pantos xerome pou sas petixa s'afthn thn fash pou alazete FB, mou thimisate ta dika mas :lol::lol::lol:

Exei polu plaka otan telika vlepeis kai me pious milas toso kairo.. Eimai sigourh pos oles sas tha eiste kouklitses, aloste auto den lene gia tis eggues gunnekes..... EXOUME AUTHN THN LAMPSH POU MAS KANEI AKATAMAXITES ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω τελειωσει αισθητικος ακρων κ οταν δεν εχω τι να κανω ζωγραφιζω νυχια,απλα τωρα δεν ασχολουμε γιατι μυριζουν πολυ αυτα τα προιοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντάζομαι η αναμονή θα είναι η "λιγότερο όμορφη" φάση της εκυμοσύνης..Υπομονή κ σε λίγο καιρό θα κρατάς κ το δεύτερο αγγελούδι σου!!Τί πιο όμορφο!

Έτσι λένε για τις εγγυούλες ε;;Χμ..Ωραία!! :D

Σούλα μου τυχερή η κορούλα σου που θα της τα φτιάχνεις όταν μεγαλώσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός δεν μουα παγόρεψε να κάνω νυχια..αλλα δεν ξερω αν καταλαβε τι ειναι τα τεχνητά...οπως και να εχει η δικη μου αισθητικος ειπε επειδη μυριζουν να μην κανουμε...

Εσενα σου ειπε ο γιατρος ΟΧΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυσκολες καταστάσεις ρε γαμώτο... Απο τους γονείς εχετε βοηθεια? Εμεις δοξα το θεο μας βοηθαει η μαμα μου με το φαγητό οπως και πριν..αλλα απο οικονομικής μεριας τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O mpampas mou 8elei na mou dini lefta gia tis e3etaseis alla epeidi o sizigos den 8elei leei den exoume lefta? 8a doule4w k den 8a sas lei4ei tipota eipa tou mpampa mou k ekeina pou 8elei na mou dinei ta vazei stin akri gia tin genna :)..I mama kanena fagito tin Deutera giati trwme ospria k egw den ta kanw tis alles meres mageirevw egw..Ok tis paraskeves k ta savvata tis perissoteres fores ta pername stous goneis mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι δεν τον ρωτησα αλλα αυτα ειναι ολα χημικα κ τα αποφευγω οπως κ της βαφες ακομη τα μαλλια μου δεν τα εχω πειραξει μονο κουρεμα τιποτα αλλο..

αχ αυτη η κορη γερη να ειναι ελενα οτι γουσταρει θα της κανω απο μαλλι κ νυχι θα εχει εμενα για στυλιστα τον πατερα της γιατι ειναι πολυ ψειρας με αυτα λαθος δουλεια κανει μου φαινεται ωρες ωρες!!!

που εισαι βρε γιωργοοοοοοο!!!!!!!

ειρηνη κ εμεις τιποτα απο γονεις μπατηρακια ολοι αλλα αγαπη να υπαρχει κ πιστευω πως ολα γινοντε,εγω ειμαι γενικα αισιοδοξη ο αντρας μου στεναχωριετε ομως δεν το λεει το βλεπω ανχωνετε αν θα τα βγαζουμε περα,πρεπει να του κοψω της ειδησεις μαλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα! Πότε προλάβατε βρε και γράψατε τόοοσα!! Μπράβο!

Μπήκα να σας πω την καλημέρα μου και είδα πως μιλάτε για δουλειές... Εμείς ελεύθεροι επαγγελματίες και οι δύο και με τραγικά πεσμένη δουλειά, δεν έχουμε απολύτως τίποτα σταθερό...

Έλενα όλα θα είναι ΤΕΛΕΙΑ αύριο!!!

Θα επανέλθω το απόγευμα, φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς έχουμε πολύ βοήθεια απο τους γονείς μου.Εκτός απο ψώνια για το σπίτι που μας πέρνουν χωρίς να το ζητήσουμε μας έφτιαξαν καινούριο σπίτι κ θα μετακομίσουμε σε λίγο καιρό κ τώρα δουλεύουν ακόμα κ πληρώνουν κ τις τελευταίες λεπτομέριες του σπιτιού για να μην έχουμε έξοδα.Κ οι γονείς μου δεν είναι πλούσιοι απλά οι άνθρωποι τόσα χρόνια έκαναν τις οικονομίες τους κ στερήθηκαν πάρα πολλά.Διαφορετικά δε νομίζω να τα βγάζαμε πέρα με τον άντρα μου,2 δουλειές κάνει σύν οτι δουλεύω(δούλευα) κ εγώ για να καλύπτουμε τις ανάγκες.Δύσκολα τα πράγματα αλλα άν υπάρχει αγάπη κ θέληση όλα γίνονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ καλο μηνα κ απο μενα σε ολους!!!

Κ εμεις απο οικονομικα μια απο τα ιδια..Με το μισθο του αντρα κ εχουμε κ ενοικιο, βενζινες κ ακομα να βαλουμε πετρελαιο με το τζακι τη βγαζουμε αστα να πανε....Οι γονεις μου εχουν κ τον μικρο που σπουδαζει οποτε τιποτα κ τα πεθερικα μου που ειναι κ κοντα (γιατι οι γονεις μου ειναι στο νησι) καθε Σ\Κ παμε για φαει, απλα ξερω οτι θα μου παρουν οτι μπορουν απο τα επιπλα του μωρου...Μπηκα στην 19 εβδομαδα αλλα δεν το ενιωσα ακομα το νινι μου.....Αχ αντε βρε κοριτσια να τα νιωσουμε να πεταξουμε απο τη χαρα μας..Εγω δεν δουλευω απο τον Μαιο αλλα δεν γινοταν αφου ειχαμε τη μεταθεση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο ποτέ μη λές ποτέ!Κ το τζόκερ μπορεί να κερδίσεις κ να ξεχρεώσεις στο πι κ φι! Εμένα ο παππούλης μου λίγο πριν πεθάνει κέρδισε το λαχείο κ μοίρασε τα λεφτά κ στα 3 του παιδιά!έτσι μου ξεκίνησαν το σπίτι οι γονείς μου αλλιώς ούτε τούβλο δεν θα πέρνανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν πιστευω στα τυχερα παιχνιδια σε σχεση με τον αντρα μου που με νευριαζει γιατι μερικες φορες το παρακανει...

Καλα τα λες Daddy τα παιδια μας κ η οικογενεια μας ειναι το σημαντικοτερο πραγμα στη ζωη μας, δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι διασημοι που κανουν καριερα κ τα εχουν ολα το γυρνανε στην οικογενεια.Αν δεν εχεις αγαπη στη ζωη σου, νομιζω και ο πιο πλουσιο ανθρωπος του κοσμου να εισαι δεν θα εισαι ευτυχισμενος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πάντα ημουν κατά των τυχερών παιχνιδιών..βεβαια που και που για τον χαβαλέ παιζω κανα τζόκερ..πάντα ελεγα : Τζόκερ ειναι η δουλειά μας , η υγεία μας και η οικογένεια... που να ξερα για τη δουλειά :lol:

Σημερα το αφεντικό μου που χρωστάει 5.000 € σε μένα...μου είπε " ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕε αααααααααααααν περισεψει κάτι θα σου δώσω που τα χεις ανάγκη".. λες και ζητιανέυω..

μ@λ@κες.............

Θα το ρίξω στο τζόκερ μάλλον :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις Απριλομανούλες!!! ;)

Είμαι κι εγώ Απριλομανούλα, γέννησα 21 Απρίλη του 2010! Περαστική είμαι (είδα φως και μπήκα: :lol: ) και ήθελα να σας πω με το καλό να γεννήσετε τα μωράκια σας! Γεννάτε καλή περίοδο, όπως κι εγώ, θα έχει ανοίξει ο καιρός και θα μπορείτε να τα βγάζετε βόλτα έξω άνετα, ούτε κρύο, ούτε γρίπες, μια χαρά! Αυτό μου έλεγαν κι εμένα και πράγματι, όσο ήταν μωράκι χαρήκαμε βόλτες και δεν καταλάβαμε καν ότι είχαμε μωρό! Και διακοπές πήγαμε και όλα!

Γερά να είναι τα παιδάκια σας και με κανέναν πόνο! ;)@};-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστουμε πεπιτα!!!!

παιδια δεν θα πιστεψετε τι καναμε σημερα με τον αντρα μου...........στολισαμε το χριστουγενιατικο δεντρο μας :lol::lol::lol: τα λατρευω τα χριστουγεννα!!!!

τελικα βρε παιδια ποτε κλεινει το πρωτο τριμηνο????γιατι εμενα ο γιατρος μου ειπε πως αλλαζω μηνα καθε 1 του μηνος,σημερα λοιπον που μπηκα στον τεταρτο ειμαι 14 εβδομαδων...μπερδευτικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ τα ξέρω όπως στα είπε ο γιατρός, υπολογίζεις κάθε πότε αλλάζεις μήνα ανάλογα με την ΠΗΤ. Κι εγώ που έχω ΠΗΤ 1η Ιουνίου αλλάζω κάθε πρώτη του μήνα, μπήκα δηλαδή στον τρίτο σήμερα! Μη ξεχνάμε ότι ο μήνας δεν έχει τέσσερις βδομάδες... Κι εσείς DaddyCool κανονικά σε μια βδομάδα (9/11) μπαίνετε στο τέταρτο.

Δε το πιστεύω ότι στολίσατε δέντρο! :shock::D Τρελάρες! :D;) Κι εγώ λατρεύω τα Χριστούγεννα αλλά δεν έχω στολίσει ποτέ Νοέμβρη!! Λες να το δοκιμάσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!

Συμνφωνω με τις υπόλοιπες.. μήνα αλλαζουμε συμφωνα με την ΠΗΤ..εγω εχω ΠΗΤ 20/05 αρα καθε 20 το μηνως αλλαζω μηνα!!

Καλα δεν πατε καλααααα στολισατε δεντρο??? Αυτο μη το δει ο αντρας μου θα θέλει κι εκεινος δεντρο :lol::lol::lol: Μας αρεσουν τα χριστουγεννα και ειδικά φετος που θα εχω πρωτα ο θεος και κοιλιτσα θα ειναι πολυ χουχουλιαρικα χριστουγεννα!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααααααααααααααχ .. και να σκεφτει κανεις περσυ στεναχωριομουν που ηταν αδεια η κοιλιτσα μου :roll: που να ξερα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ αγορι!!!

θα ειναι τελεια αυτα τα χριστουγεννα τουριστρια!!!!ωραιο παρατσουκλι!!!

samarcande δοκιμασε το αλλη αισθηση στο σπιτι!!! :lol::lol::lol:

ελενακι φανταζομε θα ξυπνησες ηδη κ ετοιμαζεσαι...περιμενω νεα σου

MRSBOOM η κοιλιτσα σου φουσκωσε καθολου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...