Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!Τι κάνουν τα μωράκια σας;; Πώς περάσατε το Σ/Κ; Εμένα με κούρασε πολύ η γενική στο σπίτι αλλα έγινε κουκλί!Τόσο καιρό τα έκανα με δόσεις γιατί ήταν πιο επικύνδυνα τα πράγματα με την εγκυμοσύνη κ τώρα που ξεθάρεψα με έπιασαν λίγα πονάκια χαμηλά σύν κολικός νεφρού κ τρελάθηκα στο πόνο! Νομίζω οτι έπαθα κ ουρολοίμωξη..δεν έχω τσούξιμο όπως συνηθως σ'αυτή τη περίπτωση απλά δυσκολεύομαι στην ούρηση μόνο το πρωί όμως που σηκώνομαι,είναι φυσιολογικό;; Τεσπα,θα το πώ στο γιατρούλη μου την Πέμπτη μαζί με τα αποτελέσματα της αυχενικής..αύριο έχω την αυχενική κ έχω τρελαθεί στην αγωνία! :shock: Μακάρι Παναγίτσα μου να είναι όλα τέλεια! :ympray: Πάλι σας ζάλισα με τα δικά μου,πείτε κ εσείς κανένα νέο!! Γιώργο μου απο ότι έχω διαβάσει κ έχω ακούσει απο πολλές μανούλες στην 17η,18η μέχρι 21η εβδομάδα.Σε κάποιες μπορεί να καθυστερήση κιόλας ή να γίνει αντιληπτό κ νωρίτερα!Υπομονή λίγο ακόμα!! Τouristria k Andria μου φιλάκια κ στις δυό σας!!

Πάω να δώ τα γιουβαρλάκια μου αν είναι έτοιμα κ επιστρέφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Daddy επισης!! Πολύ ομορφη η ευχη σου ;)

αχ βλεπω ολες μας κ ενας ( χαχα) ειμαστε ανχωμένοι γενικοτερα με την εγκυμοσύνη... και να σκεφτει κανεις οτι πριν ερθει το μπεμπακι τα βλεπαμε ολα ροδινα.... ανχωτικη περιοδος αλλα το αποτελεσμα θα μας ανταμοίψει!!

Εχθες ειδα εναν μπεμπη 7 μηνων..γελουσε στη μαμα του και ελιωνα :) Αντε λεω στο μπεμπακι μου..γινε γρηγορα!!! :lol::lol:

Κοριτσια κ αγόρι, δουλεύετε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Γιώργη που μας ανεβάζεις ψυχολογικά πάντα!! Τουριστριά μου εγώ δούλευα μέχρι κ την εβδομάδα που έμαθα οτι έιμαι έγκυος,μετά αναγκαστηκά πήρα επαπειλούμενη άδεια γιατί είχα αίμα κ έπρεπε να κάτσω στο κρεβάτι ένα μήνα!Κ τώρα παρόλο που δεν έχω θα τη συνεχίσουμε μέχρι τέλος για καλό!Εσύ εργάζεσαι ακόμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ναι εργαζομαι ακόμα... και δεν προβλέπεται να σταματήσω.. ειχα παρει στην αρχη 1 βδομαδα δαεια γιατι ειχα καφέ αλλα ξανα γυρισα.. ΔΟυλευω σε τουριστικόγ ραφειο και δυστηχως για μενα ειμαι μόνη μου & εχουμε ανάγκη αυτη τη δουλεια για τα προς το ζείν..

Το κακό ειναι οτι με πιεζουν πολυ εδω περα ψυχολογικά.. δεν εχει δουλεια πολυ και εχιε γκρινιες.. με πρεσαρει το αφεν τικό και μου χρωσταει και κατι λεφτά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μηνα παιδια!!!!!!τι μου κανετε???

ελενη μου εφτασε η μερα για την αυχενικη αντε με το καλο!!!τι ωρα εχεις ραντεβου???μην ξεχασεις θα περιμενουμε νεα σου με αγωνια ευχομε να ειναι ολα τελεια πρωτα απο ολα στην υγεια του κ μετα να δουμε τι σου φερνει ο πελαργος μπεμπη η μπεμπα.... :?::?::lol::lol::lol:

τουριστρια κ εγω το ιδιο σκεφτομαι αντε μωρακι μου γρηγορα!!!!αααχχχ πως θα περασει τοσος καιρος ακομη...ξερεις τι αν περασουν τα χριστουγεννα μετα δεν ειναι τιποτα!!θα αρχισουμε να φτιαχνουμε τα δωματιακια τους να ψωνιζουμε τα επιπλακια τους να διακοσμουμε κ θα περασουν οι μερες,ασχετο εχω μια φιλη που γεννησε περυσι τον μαιο μια γλυκεια πανεμορφη κορακλα πηγα την προηγουμενη βδομαδα κ μου εδωσε τα ρουχαλακια της τα περισσοτερα αφορετα με τα καρτελακια πανω μου εδωσε τοσα πολλα που δεν θα χρειαστω αλλα το καλοκαιρι κ το φθινοπωρο τα βγαζω ανετα!!!

καναμε μια ερευνα αγορας κ βρηκαμε κρεββατακι 200ευρω κουνιετε μονο του εχει συρταρακια πολυ ομορφο μπορει ομως να πεταχτω μια βολτα κ βουλγαρια να δω τι παιζει,πολυ καλες τιμες βρηκα κ στα κουκου...βιαζομε ε? :lol::lol::lol:

αντρια τι ομορφο ονομα το βικτωρια!!!!πολυ μου αρεσει!!!

αντε κοριτσια καλη επιτυχεια κ στις τρεις για τις αυχενικες σας!!!εφτασε ο καιρος :P:D;)

γιωργο προχωρα σε θελει ολοι μαμυλαντοχωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια οποιες εχετε facebook μπορουμε να γινουμε φιλες κ εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω ..σου στελνω πμ πως με λενε να με βάλεις :) Απο οτι καταλαβα εισαι Β. Ελλαδα κι εσυ ε? Λες βουλγαρια να βρουμε καλα επιπλακια? Αχ εγβ πηγα στα λητω προχυθες να παρω ενα βιβλιο για την εγκυμοσυνη και ειδα μια κουνια winnie the pooh k trelathikaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Min milate gia douleia..Sas parakalw..Deutera, Triti, Tetarti k Pempti min mou milate..Sikwnome to prwi k einai san na k 8a paw gia sfagi..Paraskevi epeidi 3erw pws erxete s/k emai poli kalitera 4ixologika..K egw touristria mou doulevw giati exoume poli anagki ta xrimata alliws 8a ka8omouna spiti..Mou simperiferete san zwon edw..Mia mera mou ekane paratirisi giati den tou sfoggarizw k den tou skoupizw to magazi (ase pou den einai sta ka8ikonta mou) tou lew sto spiti mou k den ta kanw k 8a ta kanw edw? afou oi prwtoi 3 mines einai epikindinoi den mporw na skorsarome den tou arese alla xe$tik@..Wres wres me pianei ena 3espasma k klaiw..Den ton antexw alla ti na kanw? IPOMONI !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ναι εργαζομαι ακόμα... και δεν προβλέπεται να σταματήσω.. ειχα παρει στην αρχη 1 βδομαδα δαεια γιατι ειχα καφέ αλλα ξανα γυρισα.. ΔΟυλευω σε τουριστικόγ ραφειο και δυστηχως για μενα ειμαι μόνη μου & εχουμε ανάγκη αυτη τη δουλεια για τα προς το ζείν..

Το κακό ειναι οτι με πιεζουν πολυ εδω περα ψυχολογικά.. δεν εχει δουλεια πολυ και εχιε γκρινιες.. με πρεσαρει το αφεν τικό και μου χρωσταει και κατι λεφτά... :(

σου χρωσταει λεφτα????τελεια....ελπιζω να στα δωσει κ να μην τα χασεις ,εγω ειμαι μεγαλο βλημα δεν μιλαω ετσι κ αρχισω να γυριζω σε παλιες δουλειες θα μαζεψω κανα 500ευρω απο χρεωστουμενα κ τωρα νευριασα ακομη περισσοτερο γιατι δεν φτανει σε χρωστανε σου την λενε κιολας απο πανω τα μπαζα :evil::evil::evil:

εγω σταματησα στην 8η εβδομαδα κ εχω να παιρνω ακομη το δωρο καλοκαιριου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουρίστρια να σου πώ κάτι; Απο τη στιγμή που θα σου γράψει ο γιατρός την άδεια θα πληρώνεσαι υποχρεωτικά θέλει δε θέλι το αφεντικό σου!Για πιό λόγο να κάθεσαι κ να πιέζεσαι απο τη στιγμή που υπάρχει λύση;; Κ στο φινάλε ας πάρει μια κοπέλα όσο θα λείπεις εσύ,για να σε διώξει δεν γίνεται με τίποτα κ το ξέρεις. Εμένα το αφεντικό μου ξίνισε με την άδεια γιατί με έχει τρελή ανάγκη,διαχειρίζομαι όλη την εταιρία παρόλο που είμαι γραμματέας αλλα δεν υπήρχε περίπτωση να χαλάσω το ψυχισμό μου κ πόσο μάλλον να διακινδυνέυσω την εγκυμοσύνη μου για να κάνουν οι άλλοι τη δουλειά τους! Τα χρήματα που σου χρωστάει γιατί δεν στα δίνει;; Μη χαλιέσαι αγάπη μου,εσύ να είσαι καλά με το μωράκι σου κ γράφτους κανονικά!Ο Μπενάκης κ ο Βγαινάκης που λένε!

happy μου καλημέρα κ σε εσένα!!Καλά κάνεις κ ψάχνεις απο τώρα για να προετοιμάζεις κ το πορτοφόλι σου!Στα mothercare κ στα Prenatal έχω ρίξει μια ματιά αλλα τσιμπάνε οι τιμές!Τα ΚΟΥΚΟΥ δε τα ξέρω,'εχει εδώ στην Αθήνα; Την αυχενική αύριο την έχω στις 11:45! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩ Κ ΦΟΒΑΜΑΙΙΙΙΙ!! Δυστυχώς ο άντρα μους δεν θα μπορέσει να έρθει μαζί μου γιατί έχει meeting κ αγχώνομαι ακόμα περισσότερο!Θα είναι η μανούλα μου μαζί αλλα κ πάλι τρέμω!Ας βάλει η Παναγίτσα το χεράκι της να είναι γερό το μπουμπούκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Min milate gia douleia..Sas parakalw..Deutera, Triti, Tetarti k Pempti min mou milate..Sikwnome to prwi k einai san na k 8a paw gia sfagi..Paraskevi epeidi 3erw pws erxete s/k emai poli kalitera 4ixologika..K egw touristria mou doulevw giati exoume poli anagki ta xrimata alliws 8a ka8omouna spiti..Mou simperiferete san zwon edw..Mia mera mou ekane paratirisi giati den tou sfoggarizw k den tou skoupizw to magazi (ase pou den einai sta ka8ikonta mou) tou lew sto spiti mou k den ta kanw k 8a ta kanw edw? afou oi prwtoi 3 mines einai epikindinoi den mporw na skorsarome den tou arese alla xe$tik@..Wres wres me pianei ena 3espasma k klaiw..Den ton antexw alla ti na kanw? IPOMONI !!!!!

να του χωσεις ενα μπουκετο στην μαπα του γιαλαμα αχχχ ρε σκατοψυχοι μερικοι ανθρωποι καλα του απαντησες,βρισκουν κ πατανε αλλα θα γυρισει ο τροχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K mena mou aresei poli to Victoria happy mou :D ..Sto facebook 8a me vreite Andria Andreou Koundoura.. Steilte mou ena request :)..

ετσι οπως το γραφεις εδω???με αγγλικα μικρα????

κοριτσια το pm πως το διαβαζω που ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ κορίτσια έχω fb!Το έχω κλειδωμένο όμως για να μη με βρίσκουν οι ανεπιθύμητοι..Άν θέλετε στείλτε μου π.μ τα ονόματα να σας βρώ εγώ!Εlena Sak το έχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μην φοβασε καθολου κοριτσαρα μου το μωρο σου ειναι τελειο οπως κ ολα τα μωρακια απολαυσε την εμπειρια ειναι συγκλονιστικη!!!ακομη θυμαμαι το ηλιθιο χαμογελο που ειχα σε ολη την διαρκεια της εξετασης κοιτουσα την μικρη μου εκστασιαζμενη κ κλαψουριζα απο την συγκηνηση οταν μας ανακοινωσε το φυλο αχχχχ τι καλα!!!!πολυ χαιρομε που εφτασε κ η δικη σου μερα

κ εγω πως μπορω να σου στειλω πμ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα ενταξει μην τρελταινεσε..δωρο καλοκαιριου δεν ειναι κατι συμαντικό ... εδω μιλαμε οτι εχουμε χμ.. ΝΟΕΜΒΡΗ? και εγω εχω να παιορνω ΔΩΡΟ ΠΑΣΧΑ ( που να σημειωθει ηταν κ νωρις το πασχα!!!)

Κι εμενα με μαλωσε γιατι δεν επλυνα τα ποτηρια..

Εγω προχθες του ειπα.. εμ δε πληρωνομαι .. εμ θα σκάσω και για τις δουλεις που επρεπε να κανει η καθαριστρηα που ΑΠΕΛΥΣΕΣ? :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε τουριστρια μου αρεσε πολυ η απαντησει που του εδωσες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: φοβερη!!!!

ελενα κ αντρια στο facebook δεν εχω αναφερει τιποτα για την εγκυμοσυνη :roll:

τεμπελιτσα σε λιγο μπαινω να σας βρω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αndria μου σου έστειλα αίτημα στο fb!

happy μου σε έκανα κ εσένα!Ούτε εγώ έχω πέι τίποτα κ σε κανέναν στο fb για την εγκυμοσύνη!Φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά δε λένε;;!Σ'ευχαριστώ πολύ που μου δίνεις κουράγιο..Για να δούμε αύριο λοιπόν!άντε να περάσει η μέρα!

Τouristrioula καλα του είπες του βλάκα!Sorry κιόλας αλλα χαράς το κουράγιο σου ειδικά τώρα που οι ορμόνες βαράνε κόκκινο! Ακου εκεί;;Μωρε θα τον απειλούσα οτι θα του κάνω καταγγελία κ θα σου έλεγα για πότε θα έδινε τα λεφτά!Πόσο μου τη σπάνε αυτοί οι δήθεν λεφτάδες αφεντικά που στην ουσί ούτε μαντήλι να κλάψουν δεν έχουν κ θέλουν κ υπαλλήλους!

Αλλο τώρα,βρίσκω 2 κοπέλες,ποια είσαι;;Με το παλικάρι στη φωτό ή μόνη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia...Eipa na perasw mia voltitsa apo to themataki sas kai ida pos milate gia epiplakia kai agores gia to mwro sas kai eipa na sas voithisw oso mporw mias kai ta perasa prosfata....

Gia Voulgaria pou ida oti sizitate tha sas pw pos mia gnosth mou perish pou gennuse pige kai psonise ta panta apo ekei kai edose to 1/3 ths timhs apo edw, an sas volevei kante ton kopo na pate apo ekei..

Episis pola koritsia apo tis dikes mas egguoules vrikan polla pragmatakia apo to internet se polu kales times kai se magazia stock mporite na vrite kales times se rouxalakia gia esas kai ta mwrakia sas.....

Euxome se oles sas kalh sinexia sthn eggumoshnh sas kai kales afxenikes me gera mwrakia gia oses tha kanete authn thn evdomada.... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos mou k egw skeftika na ka8isw sto spiti k na plirwnw apo tis koinwnikes mou asfaliseis alla se 3 mines 8a mou dwsoune to 1o epidoma k oi doseis tou daneiou mou 8a trexoun k den 8a mou dwsoun to 100% tou mis8ou mou alla to 60%-65% k den me ftanoun gia tin dosi k gi'auto menw edw k antexw tis idiotropies tou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi εγω μενω ορεστιαδα η βουλγαρια ειναι κοντα κ σκεφτομε να παω εχει οντως πολυ καλες τιμες κ το νυφικο μου οταν παντρευτω απο κει θα το παρω μερ 500 ευρουλακια βρισκω απιθανο νυφικο

τουριστρια ναι αυτη ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις σουπερ νυχιααααα!!! Εχω τρελα με τα νυχιαααααα ... κ τωρ αμε την εγκυμοσυνη σταματησα να βαζω νυχια με τζελ και μου λειπουν!!!!

Και η αντρια ωραια νυφουλα ηταν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...