Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

happyyyyyyyyyyyyyyyyyy [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif] τελειααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!Η κοράκλα σου έρχεται κ πάνω απο όλα είναι γερή!!!!!!!!!!!! Μπράβο κουκλίτσα μου χάρηκα πολύ με τα νέα σου!!! :D:D:D Άντε Παναγίτσα μου να έχουμε κ εμείς σε 13 μέρες τέτοια υπέροχα νέα!!!! Όλα καλά!!!Θα σε αλλάξω αγάπη μου!!Τί ωραία κ 3 μέρες νωρίτερα θα κρατήσεις στην αγκαλιά σου τι ζουζουνίτσα σου!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!! Αν κ σήμερα εγώ είμαι λίγο στεναχωρημένη γιατί απο το πρωί βλέπω καφε όχι πολύ σκούρο όμως..κ ούτε στο σκούπισμα κ δεν έχω καθόλου αναγούλες ή εμετό σήμερα..ας πάνε όλα καλά γιατί θα σκάσω πάλι!Τεσπα,τα νέα σου με έκαναν να χαρώ πολύ!!!

afrodite μου καλύτερα βρε κοριτσάρα μου να ξεκουραστείς λίγο..κάτσε να το απολαύσεις με την ησυχία σου στο σπιτάκι σου!Στην Άρτα είσαι μόνη σου τώρα;; Αθήνα άμα έρθεις μπορώ να σου δώσω το τήλ του γιατρού μου που είναι super μόνο που είναι σε δημόσιο νοσοκομείο στο Αττικό!

Γιώργο που είσαι σήμερα;;;δε μου απάντησες χθές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!

ki egw piga simera sto gitro..ola einai mia xara..kai xairomai polu.8/11 tha kanw egw tin auxeniki..exw akoma meroules..koritsia kala apotelsemata mas euxomai..na nai ola ta mwrakia mas gera!!!

happy polu xarika.mpravo..me to kalo i korakla sou!!!

daddycool kata pasa pithanotita tha deite kai to fulo..alla gero na nai..kai ola ta upoloipa..

elenakos emena mou stamatisan oi nauties..edw kai 4-5 meres..!opote min anisuxeis..oso gia to kafe kai egw eixa sin 1 egkumosini alla den itene tipota!pires to gitro gia na sai sigouri?

filia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι και κάποια άλλη έμαθε επιτέλους χθες πως έχει κοριτσάκι... που είσαι βρε Samantha να μας πεις τα νέα?? ;);)

Elenakos είμαι σίγουρη πως όλα εξεκολουθούν να είναι τέλεια, μη μου αγχώνεσαι!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου γλυκο μην στεναχωριεσε κ αν δεν νοιωθεις καλα πανε κ μια βολτα στον γιατρουλη σου μονο κ μονο να σου φυγει ο φοβος κ η στεναχωρια πρεπει να εισαι ηρεμη οσο για τους εμετους κ τις ναυτιες μην ασχολησε εγω που την περνουσα ζαχαρη τωρα αρχισα να εχω αναγουλες κ να κανω εμετο ετσι στο ασχετο να εισαι ξαπλα μην κουραζεσε πολυ ασε το σπιτι ας βρωμισει κ λιγο φιλακια πολλα κ να εισαι ''φρονιμη''

περασα το βιντεο στον υπολογιστη αλλα δεν ξερω πως να το βαλω εδω να το δεις :cry::x:(

τζοανακι μπραβο κ σε εσενα κουκλα μου ολα τα μωρακια γερα ειναι!!!ποσα εκατοστα εγινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση..samarcande μου κάθε φόρα αγχώνομαι αλλα λέω τουλάχιστον να είναι καλά εκει μέσα η καρδούλα μου.Να σαι καλά που με εμψυχώνεις! joanaki μου το γιατρό δεν το πήρα γιατί τα έχω "μάθει" τα καφέ απο την αρχή της εγκυμοσύνης απλα είχαν 4 εβδομάδες να με επισκεφθούν κ με τάραξαν πάλι..αν έχουν σταματήσει μέχρι αύριο δεν θα τον πάρω τηλ αλλιώς σίγουρα θα πάω να με δεί!άντε κοντά είμαστε στην αυχενική,εγώ στις 2/11!Όλα κάλά Παναγίτσα μου για όλα τα μωράκια μας!!να είναι όλα τους γερά!!

happy μου πώς νιώθεις που θα κάνεις κοράκλα;;;;Ο μπαμπάς σας "κ$ατουρήθηκε" απο τη χαρά του;; :lol::lol: Αχ προσπάθησε το για να το δούμε!!!ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΏΩΩΩΩΩΩ!!!

Γιώργο μου δεν θυμάμαι να το είχα δεί οτι θα πάτε τη Παρασκευή!Θυμόμουν οτι είναι λίγες μέρες πριν απο εμένα.. Καλή επιτυχία να έχετε!!!Γερό θα είναι σίγουρα το μικρούλι σας!!!Με το καλό να μάθετε κ εσείς τι είναι!!! [smilie=female.gif][smilie=male.gif]:ymdaydream::ymdaydream:[smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι πραγματικα λιωσαμε και οι δυο...εγω ειχα ενα ηλιθιο χαμογελο συνεχεια ο αντρουλης μου ηταν στον κοσμο του δεν ανταλαξαμε ουτε μια κουβεντα σε ολο το δρομο του γυρισμου φανταζομασταν την μπεμπουλα μας... το δωματιακι της που θελουμε να το κανουμε τελειο... την φανταζομασταν να μπουσουλαει σε ολο το σπιτι...να γελαει...να κλαιει..να μας κανει ναζακια..ολα γυρνουσαν στο κεφαλι μας το σπιτι μας θα γεμισει!!!!!πλεον στο μυαλο μου εχει παρει μορφη πρωτα ελεγα θα εχουμε μωρακι τωρα οταν απευθυνομαι στο μωρο μας λεω η μπεμπουλα μας...ειναι μια αισθηση που δεν μπορω να στην δωσω να την καταλαβεις με λογια θα την νοιωσεις ομως σε λιγες μερες!!!!!!κοντευεις!!!!!!θα εισαι η πιο ευτυχισμενη γυναικα εκεινη την μερα θα δεις!!!

γιωργο μου για σενα εφτασε η μερα!!!!αν κοιμηθης σημερα το βραδυ εμενα να μου τρυπησεις την μυτη απο την αλλη μερια χα χα εγω σηκωθηκα απο τις 4 κ μιση το πρωι απο την αγωνια μου!!!περιμενω νεα σου!!!!!φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοράκλα εχεις!! Τι καλά!! Καλε απο τοσο νωρις φαινετε?

Ελενάκο μη στεναχωριεσαι βρε κουκλα..καφε ολες εχουν ο γιατρος τι λεει?

Χαθηκα και διαβαζω πολλες εξελίξεις σχετικά με τις εγκυμοσυνες σας!

Εγώ να σας πω τα δικα μου τα νέα.. εχθες μπηκα στον 3ο μήνα συμφωνα με τον γιατρο μου ( αλλαζω καθε 20 του μηνα)... μεχρι στιγμής δεν ειχα κανενα συμπτωμα .. λιγο καουρες στο στομαχι και ανακατοσούρες..λιγα πραγματα ομως...

Τωρα θα περιμενουμε την αυχενικη αρχες του Νοεμβρίου.. Λέτε να φανει φυλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εξαφανιστηκες βρε εσυ????

την 12 εβδομαδα εχουν ηδη σχηματηστη τα γεννητικα οργανα του μωρου κ αν εχει κ καλη θεση καραμπαμ κανουν παιζει ρολο βεβαια κ το μηχανημα του γιατρου,αυτον τον γιατρο μου τον συστησε μια φιλη μου τοτε που ειχε παει αυτη της ειχε πει κατα 60%ειναι κοριτσι κ οντως βγηκε μια κουκλαρα!εμενα δεν μου εδωσε καν πιθανοτητες τοσο μπαμ εκανε!!!το γραφει κ στην αναφορα που μου εδωσε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΘΥΛΕΩΣ ακομα καμαρωνω σαν παγωνι!επισης οταν θα πας θα σου πει κ στανταρ ποσο εβδομαδων εισαι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia k agori!!!

ola kala?pantws ki emena sto 1o paidi mou xe pei oti einai agori kai ontws itane..(stin auxeniki)

elenaki pws eisai simera?ola ok me ta kafe?

giwrgo kala apotelesmata kai kalon upno simera opws leei ki i happy!!!

happy na ste panta agapimenoi kai me to kalo to mikro sas asteraki..!to diko mou xtes itane peripou 2,5 ekatosta...terastio milame e!fovotane o giatros mou mipws exei katsei stin tomi tis kaisarikis alla ok..einai pio psila..to giati vevaia mi me rwtiseis..

touristria kala apotelsmata kai se sena..

filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia k agori!!!

ola kala?pantws ki emena sto 1o paidi mou xe pei oti einai agori kai ontws itane..(stin auxeniki)

elenaki pws eisai simera?ola ok me ta kafe?

giwrgo kala apotelesmata kai kalon upno simera opws leei ki i happy!!!

happy na ste panta agapimenoi kai me to kalo to mikro sas asteraki..!to diko mou xtes itane peripou 2,5 ekatosta...terastio milame e!fovotane o giatros mou mipws exei katsei stin tomi tis kaisarikis alla ok..einai pio psila..to giati vevaia mi me rwtiseis..

touristria kala apotelsmata kai se sena..

filia se oles!

joanaki εκανες καισαρικη στο πρωτο σου ε?για πες την εμπειρια σου γιατι κ εγω μαλλον προς τα εκει παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα!! Γιώργο μου ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ! Τί ώρα θα πάτε;; Θα μπείς μετά να μαςπεί νέα ε;; Είμαι σίγουρη οτι η Αγία Ειρήνη θα το έχει πολύ γερό το μωράκι σας αλλα κ τα δικά μας!

happy μου μόνο που το φαντάζομαι έτσι όπως τα λές,σίγουρα θα πρέπει να είναι απο τις πιο όμορφες στιγμές της εγκυμοσύνης! Μόνο να είναι γερά Παναγία μου κ με το καλό να αρχίσουμε να φτιάχνουμε τα δωματιάκια τους!!! Μη με ευχαριστείς βρε..απλά σκέφτηκα ότι θα έιναι όμορφο κάθε φορά που κοιτάς τη λίστα να βλέπεις οτι έχεις μια πριγκίπισσα στη κοιλίτσα σου κ να τρελαίνεσαι!!Ανυπομονώ να είναι κ μένα καλά το μωράκι μου!

joanaki μου μια χαρά σήμερα!Τέλος τα καφέ ευτυχώς..Εσύ πως είσαι;; Μακάρι να μάθεις πάλι στην αυχενική τι ζουζουνάκι έχεις!!Το πρώτο σου παιδάκι είναι αγοράκι ή κοριτσάκι;

Touristria μου όντως χάθηκες λίγο εσύ..όλα καλά είναι;;Το νινάκι σου τι κάνει;;Πότε θα πάς για αυχενική;Το φύλο φαίνεται αρκεί να έχει καλή θέση το μωράκι! Το γιατρό μου δε τον πήρα γιατί ευτυχώς σταμάτησαν,μάλλον είναι απο ένα αιμάτωμα που έχω όπως μου είχε πεί πριν καιρό που ξαναείχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΣΑΣΣΣΣΣ :YMHUG:

ΕΛΕΝΑΚΟΣΣΣΣ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!!! :D:D ΘΑ ΣΧΟΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6:30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ! ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!!!ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ !! ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΑΙΔΙΑ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΑΤΝΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!! ΟΣΙΑ ΤΟΥ ΥΕΟΥ ΠΡΕΣΒΕΥΕ ΥΠΕΡ ΥΜΩΝ !

HAPPY ΚΑΙ JOANAKI ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΙΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ !!! ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ!! ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΙΣΕ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ !! ΤΗΣ ΛΕΩ ΛΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ? :lol::lol: ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ !!!! 8-}8-}:o)

:-*:-*:-*

Για να σου απαντήσω σε κάποια προηγούμενή σου δημοσίευση............

Όχι καλέ.......... δεν τρελάθηκες ακόμη!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλή επιτυχία στην αυχενική σας!!!!!!!!!!!

Θα είναι απλώς τέλεια.........

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia se oles!

elenaki polu xairomai pou eisai kalutera!!agoraki eiani to 1o!ola kala tha mas pane...auto leme..

happy dustixws kaisariki ekana..den ithela me tipota omws!eftasa 39 evdomada piga sto giatro kai mou eipe oti o lwros einai tuligmenos 2misi fores gurw apo to laimo tou.episis me koitakse kai eide oti den eixe katevei sti lekani etsi wste na peimoenoume mipws spasoun ta nera..opote mou leei einai epifovo kai oti prepei na kanw kaisariki.ekana episkliridio,akousa kai to klama tou..eida kai to lwro pou itane tuligmenos..asta milame gia polu klama,...xaras fusika..apisteuto sunaisthima..kai imouna molis 21 etwn!xaxa!(twra eimai 24).oson afora ton pono(gia meta ennow) eee entaksei ama den eisai mizeros san anthrwpos diladi miri miri sunexeia..ola kala!ponas den lew..alla exeis auto to plasmataki kai ta ksexnas ola!pantws an den uparxei polu sovaros logos skepsou to polu giati tha anagkasteis na kaneis k sto 2o kai min ksexnas pws to 1o trimino pou tha gennithei i korakla sou tha eisai aupni..kourasmeni..min exeis k ton pono tis kaisarikis!skepsou to kala..

makia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου καλη επιτυχεια!!!!περιμενουμε νεα σου!!!!

joanaki μου δεν ξερω αν γλυτωσω την καισαρικη γιατι οπως ειπε και ο γιατρος το μωρο θα βγει μεγαλοσωμο κ εχω τρεις δισκοκοιλες η μια πολυ μεγαλη κ δεν ξερω αν με αφησει ο γιατρος να ζοριστω πολυ ευτυχως δεν ειμαι κλαψα να φανταστεις εκανα σκολικοειδιτη κ μολις βγηκα απο το νοσοκομειο βγηκαμε εξω κ χορευα πανω στα τραπεζια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μελλουσες μανουλες :)

Καλα αποτελέμσατα να ευχηθώ κι εγώ!!

Αχ κοριτσια .. εχθες με επιασαν τα νευρα μουχ ωρις λογο και καταληξαμε να μαλωνουμε με τον αντρα μου...λετε να επαθε τπτ το μπεμπακι μου? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτες οι ορμόνες με εχουν κάνει κυκλοθυμική...ξεκινησε να με ενοχλει που δεν μπορουσα να κολησω ενα κομματι στο παζλ :lol::lol::lol: και μετά νευριασα με τον καναπέ!!!! :lol::lol::lol:

Μετα ολο το βράδυ σκεφτομουν και χαιδευα την κοιλιαμου : μην εχεις παθει κατι σπορακι μου ελεγα... ουφ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Νεύρα ε? Εγώ να δεις! Το πάω περίπου βδομάδα παρά βδομάδα. την προηγούμενη ήμουν μες στις γλύκες κι αυτή τη βδομάδα είμαι όλο άγχος και νεύρα. Άσε που χθες μου έπεφταν συνέχεια πράγματα από τα χέρια, έσπασα δύο ποτήρια και τα γυαλιά μου! :shock: Το δράμα συνεχίστηκε ψάχνοντας ένα ζευγάρι σκουλαρίκια που είχαν γίνει άφαντα. :? Μετά κατάφερα να εκενυριστώ με το σκύλο μου και του έβαλα τις φωνές και βέβαι ο κύριος μετά αποφάσισε ότι με τόσα νεύρα που είχα δε θα με άφηνε να βγω έξω και ξεκίνησε μια απίστευτη κρίση γαυγίσματος. :mrgreen: Αφού ηρέμησε το μαυρούλι μου, πήγα να συναντήσω το σύντροφό μου που με περίμενε σ' ένα εστιατόριο και μόνο που δε τον δάγκωσα! Μου πήρε και μισή ώρα ν'αποφασίσω τι θέλω να φάω! :roll: Τι τραβάει κι αυτός! Όλα αυτά πάντως είναι λίγο μέσα στο πρόγραμμα, δε νομίζω πως επηρεάζονται τόσο εύκολα τα μικρούλια μας μέσα... Υποτίθεται πως το δεύτερο τρίμηνο θα ηρεμήσουμε, για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: samarcande μου sorry αλλα γέλασα έστι ωραία που τα λες!! :lol::lol: Νεύρα λίγο πολύ όλες έχουμε,στην ίδια φάση πιστεύω είμαστε όλες!Εγώ γενικότερα τσαντίζομαι απο πρίν κ με το παραμικρό κ μπορεί να μη κοιμηθώ κιόλας απο τα νεύρα!μιλάμε για αστεία πράγματα εκνευρίζομαι,όχι κάτι σοβαρό. Απο τότε όμως που μου είπε ο γυναικολόγος μου οτι κάθε φόρα που μαλώνω πχ.με τον άντρα μου ότι το μωράκι μας τα ακούει όλα κ απλά δε μπορεί να συμμετέχει στη κουβέντα για μας πεί να "σκάσουμε"..ε,συγκρατιέμαι πολύ κ όταν μου έρχεται ο θυμός παίρνω βαθυές ανάσες ή βάζω μουσική να χαλαρώσω.Πάντως Touristria μην αγχώνεσαι για μια δυό φορές δεν θα πάθουν τίποτα τα μωράκια μας!

joanaki μου να χαίρεσαι το γιόκα σου κ με το καλό κ αυτό το νινάκι σου να είναι γερό!!κ αν είναι κοριτσάκι θα είστε κομπλέ!!! :D

happy μου μην αγχώνεσαι είτε φυσιολογικά είτε με καισαρική σημασία έχει να είναι καλά τα μωράκια!!

Γιωργάκη μου η Παναγιά μαζί σας να έχει γερό το μωράκι σας!!ΌΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!! θα μπώ το απόγευμα να μάθω νέα σου!!Πάντως κάτι μου λέει πως έχετε κόρη! Εύχομαι τα καλύτερα ότι κ αν είναι!!!!!!

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και αγορι! κι εγω πολυ κυκλοθυμικη και νευροσπαστη ειμαι, ανεκαθεν νομιζω αλλα τωρα λιγο παραπανω... Αχ θελω να παω τη δευτερα και να μου πει ο τι μπορω να βγω επιτελους... Και θα μου πει ποτε θα μου κανει και την αυχενικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μελλουσες μανουλες :)

Καλα αποτελέμσατα να ευχηθώ κι εγώ!!

Αχ κοριτσια .. εχθες με επιασαν τα νευρα μουχ ωρις λογο και καταληξαμε να μαλωνουμε με τον αντρα μου...λετε να επαθε τπτ το μπεμπακι μου? :(

δεν επαθε τιποτα το μπεμπουλινη μην φοβασε δεν ακουν ακομη χα χα!!!κ εμεις μαλωνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι βρε μπαμπά;;;;;; Λογικά τώρα θα έχετε τελειώσει με την αυχενική!Αχ!Παναγία μου όλα καλά να σας πήγαν! Περιμένω νέα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα μας απαντηση σημερα ελενακι χθες που μιλησαμε μου ειπε οτι θα μας ενημερωση το σαββατο,αν κ ποτε δεν ξερεις απο την χαρα του ισως μας πει κ σημερα, ολα καλα θα τους πανε το πιστευω πολυ πω τους φανταζομε τωρα θα πλεουν σε πελαγη ευτυχειας ειδικα αν εμαθαν κ φυλο!!!τρελααααα!!!!!!!!!!!!!

αντε γιωργο εχουμε αγωνια εδω...

εσυ ποτε πας?ποσο του μηνος?με τον γιωργη ειστε κοντα αν θυμαμε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...