Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Αγαπούλες μου ήρθε η ώρα για τη φουσκωλιστούλα μας!!! [smilie=wav.gif] Λάβετε θέσεις!!!

1.samantha 30/3

2.antigooni 5/4

3.jule 16/4

4.mpempoula16 22/4

5.τανιαχαν 27/4

6.belle 3/5

7.happy 4/5

8.DaddyCool 9/5

9.stedim 11/5

10.Elenakos 12/5

11.ΔΕΣΠΟΙΝΑ25 13/5

12.joanaki 19/5

13.touristria 20/5

14.ΧΟΑΝΙΤΑ 22/5

15.afro24 23/5

16.Andria 27/5

17.AFRODITH 29/5

18.samarcande 1/6

Έυχομαι σε όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας υγιέστατα τα μωράκια μας κ να έχουμε υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Κοριτσάρες μου όσες δεν είστε στη λιστούλα δεν σας ξέχασα απλά δεν έχω τις ημερομηνίες σας!Πείτε μου ΠΗΤ να σας βάλω!!Τα φιλιά μου!!! :D:D:D

:P ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΑ,ΩΡΑΙΑ Η ΛΙΣΤΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ 1/6ΑΝ ΘΕς ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙς ΒΑΛΕ ΜΕ ,ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗ SAMARCANDE...EYXARISTW...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι Sweety μου θα σε βάλω εννοείται!! ;) χθές έψαχνα να βρώ την ημερομηνία σου που έφτιαχνα τη λιστούλα μας αλλα δεν την είχες γράψει πουθενα! :( Αν θές βαλε κ εσύ ενα τικεράκι να βλέπουμε πόσο μεγαλώνει το νινάκι σου!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτοιμη sweety μου!!!

1.samantha 30/3

2.antigooni 5/4

3.jule 16/4

4.mpempoula16 22/4

5.τανιαχαν 27/4

6.belle 3/5

7.happy 4/5

8.DaddyCool 9/5

9.stedim 11/5

10.Elenakos 12/5

11.ΔΕΣΠΟΙΝΑ25 13/5

12.joanaki 19/5

13.touristria 20/5

14.ΧΟΑΝΙΤΑ 22/5

15.afro24 23/5

16.Andria 27/5

17.AFRODITH 29/5

18.samarcande 1/6

19.sweety 1/6

20.afrodite 5/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτοιμη sweety μου!!!

1.samantha 30/3

2.antigooni 5/4

3.jule 16/4

4.mpempoula16 22/4

5.τανιαχαν 27/4

6.belle 3/5

7.happy 4/5

8.DaddyCool 9/5

9.stedim 11/5

10.Elenakos 12/5

11.ΔΕΣΠΟΙΝΑ25 13/5

12.joanaki 19/5

13.touristria 20/5

14.ΧΟΑΝΙΤΑ 22/5

15.afro24 23/5

16.Andria 27/5

17.AFRODITH 29/5

18.samarcande 1/6

19.sweety 1/6

20.afrodite 5/6

eyxaristw poly......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Sweety μου θα σε βάλω εννοείται!! ;) χθές έψαχνα να βρώ την ημερομηνία σου που έφτιαχνα τη λιστούλα μας αλλα δεν την είχες γράψει πουθενα! :( Αν θές βαλε κ εσύ ενα τικεράκι να βλέπουμε πόσο μεγαλώνει το νινάκι σου!!! :D:D

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ....ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ....ΠΑΝΤΩς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....ΟΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Γιώργη πότε μπήκες κ δεν σε είδα να μιλήσουμε λιγάκι;; Ναι καλότυχη να είναι η λιστούλα μας κ υπο τη προστασία της Παναγίτσας μας κ της Αγίας Ειρήνης!!!

Που είστε οι υπόλοιπες καλεεεεεεεε;;;;;;;; Βαριέμαι! Μου λείπει κ αντρούλης μου..κλαψ..κλαψ..

:((:(( Τεσπα,πάω να τσιμπήσω λίγο μοσχαράκι με πιλάφι που έφτιαξα!Μιάμ..μιάμ [smilie=tongue7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την διαχειρηση την εχει αναλαβει γραφειο απλα εχει συγκεκριμενη ημερομηνια που ξεκηναν να μοιραζουνε πετρελαιο ο καθε ενας μας εχει αυτονομη θερμανση εχουμε ρυθμηστη κ οσο καιμε τοσο πληρωνουμε,κ εγω ανχωνομε τι θα γινει του χρονου με το μωρο πρεπει να το εχω ολο στο σαλονι με το κλιματιστικο στο φουλ...

μοσχαρακι ε???μιαμ μιαμ τελειο μου ακουγετε εγω σημερα εκανα μπριζολες στον φουρνο χωρις λαδι κ εκανα κ πατατουλες στον φουρνο κ αυτες με μουσταρδα λεμονι κ ριγανι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες το έτσι για το διαχειριστη!Κ εγώ νόμιζα οτι ήταν κανένας Σκρούτζ όπως αυτή που είχαμε παλιά εμεις!!χαχαχα! :lol::lol: Άσε του χρόνου στο πετρέλαιο κ στα pampers θα πηγαίνουν τα λεφτά μας αλλα δε πειράζει!! ;) Τόση χαρά που θα μας δίνουν τα ζουζουνάκια μας ΄θα είναι όλα τα λεφτα του κόσμου!!

" εγω σημερα εκανα μπριζολες στον φουρνο χωρις λαδι κ εκανα κ πατατουλες στον φουρνο κ αυτες με μουσταρδα λεμονι κ ριγανι" πεθαίνω για πατάτες φούρνου με μουσταρδα,λεμόνι κ ρίγανη!! Στείλε ένα πιατάκι κ απο εδω!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εκκολαπτομενες μανουλες! elenakos καταρχας ειναι μια χαρα το μωρο σου απλα εχεις αγχωθει! Πόσους χτύπους ακουσατε την εβδομη εβδομαδα? εγω 143... Το αιματωμα που ειχα μειωθηκε ομως μου ειπε αλλη μια εβδομαδα στο κρεββατι για να φυγει τελειως και θα παω την πεμπτη να με δει... Αντε γιατι εχω βαρεθει πολυ! Θελω βολτιτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης πολυ καλη η λιστα! Και επι της ευκαιριας ηθελα να ρωτησω... η ΠΗΤ ειναι το αργοτερο δυνατο που γεννας ? εννοω το τελος του ενατου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaira μου δεν είσαι στη λιστα μας γιατι δεν έχεις γράψει πουθενά την ΠΗΤ σου!Πες μου τη να σε βάλω παραπονιάρικο μου να μη κλαίς.. :lol::lol:

Αfro24 την 7 εβδομαδα οι χτύποι μας ηταν 160!Πολύ καλοί μας είχε πεί..θα πάω σήμερα στις 4 τελικά για υπέρηχο να δώ τι γίνεται..Παναγίτσα μου ας είναι καλά η ζωούλα μου! Θα δώ κ το αιμάτωμα τι έκανε,ελπίζω αν δεν έφυγε τουλάχιστον να μίκρυνε κ εμένα!Πάντως εγώ μόνο στο κρεβάτι δεν κάθομαι επιτέλους,μου είχε πεί να σηκωθώ μετα απο σχεδόν 4 εβδομάδες ξάπλας!Βαρετό δε λές τίποτα!Άντε με το καλό να σηκωθείς!Πότε θα σε ξαναδεί;

Λοιπόν όπως μου είπε ο γιατρός μου η ΠΗΤ είναι σχετική..δηλαδή στο περίπου! Μπορεί να γεννήσεις μια εβδομάδα πρίν την ΠΗΤ σου ή μια εβδομάδα αργότερα!Σπάνια γεννάς τη συγκεκριμένη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ειχες κι εσυ αιματωμα; αντε να πανε ολα καλα με τις ζωουλες που κουβαλαμε και να φυγουν τα βρωμοαιματωματα. Εγω την πεμπτη θα ξαναπαω αν και τριγυρναω μεσα στο σπιτι δεν πολυπαλουκωνομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΟΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΠΑΤΕ??ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΠΛΑ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟ ΣΤΗ ΓΥΡΑ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΛ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΚΗΣ ΜΟΥ.ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ...ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ....ΗΔΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΤΟ ΠΕΘΥΜΗΣΑ...ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣΟΚ???ΠΛ ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΑΚΙΑ :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!χαιρομαι που σας "βλεπω" καλα, και ανεβασμενες!!!!υπομονη και τα μωρακια μας θα ειναι μια χαρα!!τουλαχιστον, αυτο λεω στον εαυτο μου...!!!εχω αγωνια, γιατι αυριο ειναι το ραντεβου με το γιατρο, και περιμενουμε να ακουσουμε καρδουλα για πρωτη φορα!!!!μακαρι να πανε ολα καλα, και να 'ναι υγιες και δυνατο το μωρακι μου!!!!φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχος ο ήχος της καρδούλας... απλά υπέροχος! Είμαστε κι οι δύο χαζοχαρούμενα ευτυχισμένοι!

Καληνύχτες!!

Afrodite και Jule όλα τέλεια θα είναι αύριο!

Elenakos περιμένουμε νέα σου...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες κ αγόρι που πάλι λείπεις! Καλή επιτυχία κ στις δυό σας afrodite και Jule!Όλα να πάνε καλά!!! :D:D Θα περιμένουμε νέα σας!

samarcande μου σήμερα ξύπνησα στις 6 το πρωί απο τις αναγούλες,όλο εμετούς κάνω μέχρι τώρα.Οπότε τα συμπτώματα με ξαναθυμήθηκαν αλλα δε πειράζει..Πήγα χθές έκανα τον υπέρηχο κ το μικρούλι μου έγινε κανονικότατο έμβρυο!Χτυπούσε δυνατά η καρδούλα του!Ευτυχώς Παναγίτσα μου,πήρα μια ανακούφιση!

Εσύ πως είσαι;Σου ήρθε καμια αναγούλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Είμαι στον κόσμο μου... Τώρα είδα τη λίστα! Ευχαριστώ Elenakos που με έβαλες! Δεν γράφω συχνά εδώ (αν κ σας διαβάζω) κ με συγκίνησες που με σκέφτηκες! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι (ποιά μιλάει τώρα...) κ όλα θα πάνε σούπερ!!! :D

Jule καλά αποτελέσματα στην αυχενική!

Afrodite θα συμφωνήσω με τη samarcande, ο ήχος είναι υπέροχος! Ο γιατρός μου να φανταστείτε δεν θέλει να βάλει το doppler πριν την 12η εβδομάδα (πιστεύει πως δεν κάνει καλό! :?:?:?:? ) κ πήγα κ σε δεύτερο γιατρό για να την ακούσω έστω μία φορά...

Τωρα είμαι στη φάση που ψάχνω διακαιολογίες για να πάω ξανά για υπέρηχο (κανονικά έχω ραντεβού την άλλη Τετάρτη, αλλά ποιός αντέχει μέχρι τότε?). Λέω να του ζητήσω να κάνουμε καμιά καλλιέργεια υγρών, δεν σκέφτομαι κάτι άλλο...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!ti kanete? exw kairo na mpw alla apo oti eida elenaki me evales stis listoula...thank you!! exw idi allo ena paidaki kai se ekeino den eixa nauties..alla s auti den tin glitwsa...edw kai polles meres m exoune tsakisei!!alla emetous den kanw..eutuxws..to sunaisthima vevaia apaisio..ti na pw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stedim μου να σαι καλά!Το παλεύω κ εγώ με το άγχος αλλα που θα πάει θα το ξεπεράσουμε σιγά σιγά! ;)

joanaki μου η ανακατοσούρα είναι χειρότερη κ απο τον εμετό!Τουλάχιστον αν έκανες θα ηρεμούσες..ΓΙΑ ΛΙΓΟ! Aγοράκι ή κοριτσάκι είναι το πρώτο σου;;Να το χαιρεσαι κιολας!!! :D:P

Γιώργο μυ είμαι γυναίκα φάντασμα γι'αυτο δε παιρνεις χαμπάρι ποτε μπαίνω!!! :lol::lol::lol:=))[smilie=happy9.gif][smilie=happy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ontws einai xeiroteri i anakatwsoura!

agoraki einai 2misi etwn...egw ta xa ksanaperasei ta tis egkumosinis opote den eimai toso agxwmeni k trelameni opws eseis..!alla etsi prepei..na to zisete se olo tou to megaleio to thaumataki sas!!me to kalo koritsakia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια και από εμένα

Έλενα όλα καλά όλα ωραία ε?? Άντε γύρισαν και οι αναγούλες που τόσο επιθυμείς :lol::lol::lol:

Σχετικά με το αν είναι χειρότερες οι αναγούλες ή οι εμετοί...εγώ που κατά καιρούς έχω και τα δύο δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα!!!

Πάντως πέρασα 3-4 εβδομάδες (2ο μήνα και λίγο από τον τρίτο) που ειλικρινά δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεβάτι από τις αναγούλες...

Τώρα είμαι καλύτερα με εξάρσεις εμετών ανά 2 μέρες...

Την επόμενη εβδομάδα πάω να δω το μωράκι μας και ίσως μάθω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το φύλο...

Για αυχενικές ποιες ετοιμάζεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ....ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΛΠΙΚΟ Κ ΑΠ'ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠ ΠΑΝΩ.ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ,ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ,ΝΕΦΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!!ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩΣΑ 150 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Κ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΠΟΛΥ ΕΞΗΠΗΡΕΤΙΚΟΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ...ΠΛ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΑΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ.....ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 21/10.ΩΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΑΚΙΑ!!ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφα νεα γιουλακι!!!ποσων εβδομαδων εισαι???αγοραρος ε μπραβο!!!!!

αφροδιτη μου τι εγινε ακουσατε καρδουλα?ολα καλα??

γιωργο σε ευχαριστουμε πολυ πολυ που μας σκεφτεσαι κ εμας!!!τι εγινε με την δουλεια ακομη πανικος???φιλια στο μαριανακι!!!!

ελενα εμετο παλι???τωρα τι να σε κανω????ειδες που τζαμπα στεναχωριοσουν????χαζουλη ολα καλα θα πανε μην ανχωνεσε στο ξαναλεω!!!

εμεις πηγαμε σημερα στον γιατρο το μωρακι εγινε 4,5 εκατοστα!!!την αλλη τριτη στις 19 παμε για αυχενικη,γιουλι ηθελα να σε ρωτησω για ποιο λογο σου εκανε κ κολπικο???δεν ειχε καλη θεση το μωρο?ενχρωμο στο εκανε??κ ποση ωρα κρατησε ο υπερηχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...