Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΕ Η ΣΥΛΗΨΗ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΠΑΛΙ!ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 26-29 ΗΜΕΡΩΝ.ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΗΜΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 19 ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΝ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙΕΣ.ΥΠΟΨΙΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΠΕΘΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΣΥΛΗΨΗΣ? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EVAKI 8A SOU PW OTI AUTO TO MINA 12 MERES META TIN WORIKSIA MOU EIXA PSILOPONAKIA XAMHLA DEKSIA K LIGO AIMATAKI K TELIKA PRIN 2 MERES EMA8A OTI EIMAI EGKUOS! TIPOTA MHN APOKLEIEIS! H SULLHPSH MPOREI NA GINEI APO 5-12 MERES META THN WORHKSIA.KALH EPITUXIA!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!!ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η 10Η ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ :angry: .ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toν ΄μήνα που έμεινα έγγυος θυμάμαι και έγώ ότι είχα κάποιες έντονες σουβλιές κυρίως στην δεξια πλευρά της μήτρας μου.

Για 5 μήνες που προσπαθούσαμε να συλλάβουμε δεν θυμάμαι να τις είχα ξανά...για τον προηγούμενο καιρό δεν θυμάμαι.

Τώρα βέβαια μπορεί να είναι σημάδι ωορηξίας, τι να πω... :dry:

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να περιμένεις να δεις.

Καλή επιτυχία!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω 3 ημερες μετα την ωορηξια μου, ειχα πονακια, σουβλιες μια δεξια μια αριστερα μεχρι που περιμενα περιοδο η οποια δεν ηρθε γιατι ημουν εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...