Μετάβαση σε περιεχόμενο

δυστυχως δεν τα καταφερα


Recommended Posts

καλησπερα σε ολους. σημερα πριν απο λιγο ηρθε η ακατανομαστη...ηρθε και γκρεμιστηκε το ονειρο οτι αυτη τη φορα θα γινοταν το θαυμα και σε μενα!ποσο ακομα θα περιμενω??? 5 χρονια εξετασεις, χειρουργεια, κλαματα σπερματεγχυσεις .νομιζω οτι δεν θα ξαναδοκιμασω σπερματεγχυση μαλλον ηρθε η ωρα να ψαξω το θεμα της εξωσωματικης .αν εχετε προτασεις για κεντρα εξωσωματικης στη θεσσαλονικη παρακαλω τη βοηθεια σας.ποσο πολυ θελω να ερθει το μωρακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μου πραγματικα λυπαμαι,αλλα κοπελα μου μην το βαζεις κατω..Αφου θελεις τοσο ενα παιδακι μην σταματας να προσπαθεις....Να εισαι δυνατη και χωρις αγχος και σου ευχομαι να βιωσεις και εσυ το θαυμα της φυσης στην κοιλιτσα σου,και να κρατησεις οχι ενα αλλα δυο τρια αγγελουδια στην αγκαλια σου...Ολα θα πανε καλα,μαζευε κουραγια και επιμονη...Ευχομαι πραγματικα τα καλυτερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΛ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΠΑΝΤΑ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!! 2 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΗΣ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου λυπαμαι ειλικρινα. Καιρός είναι όμως να κάνεις το επομενο βήμα και να δοκιμασεις εξωσωματική. Μην τη φοβασια σαν διαδικασία δεν είναι τιποτα. Αρκεί να σου πω πως μία φίλη μου εκανε 6 χρόνια να μείνει έγκυος και πριν την εξωσωματική είχε κανει 15 σπερματεγχύσεις αρνητικές φυσικα! Και με την πρωτη εξωσωματική έμεινε εγκυος σε δίδυμα και τώρα έχει 2 αγγελούδια 3 ετών!!!

Δυστθχώς εγώ δεν ξέρω να σε βοηθησω για κεντρα εξωσωματικής στην Θεσσαλονικη γιατί είμαι απο Αθηνα. Σου εύχομαι όμως η επομενη προσπαθεια σου να είναι και η τυχερη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση που μου δειχνετε.δεν θα το βαλω κατω !!! θελω τοσο πολυ να γινει το θαυμα και σε μενα...ευχομαι Παναγιτσα μου να μην αργησει αυτη η στιγμη!!! καρκινακι μου σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες καλη επιτυχια και σε σενα και σε ολα τα κοριτσακια που προσπαθουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Nikol111,

ενημερωθηκα απο τα κοριτσια της εξωσωματικης για το αποτελεσμα σου αλλα δεν εβρισκα το post.

Συμφωνω απολυτα με την vasso78,ητθε η ωρα για το επομενο βημα ;).Μην το βαζεις κατω,μαζεψε δυναμεις,ξεκουρασου και βουρ για την επομενη προσπαθεια!

Για κεντρο στην Θεσσαλονικη δεν ξερω :( ,ομως θα σε κατατοπισουν αλλες κοπελες!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου λυπάμαι πολυ κορίτσι μου , αλλα μην απελπίζεσαι.

Προσπαθώ ν α σου στείλω πμ αλλα δεν με βάζει. Εγω δεν ηλπιζα κ οι ελπίδες μου ηταν μικρες αλλα με την πρωτη εξωσωματική πιάστηκε το νινι. Τον γιατρό μου δεν τον ηξερα κ μου τον συστησανε, είναι απιστευτο το κέντρο, ολοι τους. Η μεταφορά γίνεται στο Γένεσις κ αυτός είναι Καλαμαριά. Δενξερω αν μπορω να σου δωσω άλλα στοιχεια απο εδω, θα ξαναπροσπαθήσω για πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο μενα δυστχως πρεπει να μαζεψεις τα κομματια σου και ξεκινησεις με θετικη ενεργεια παλι απο την αρχη

Εγω σου προτεινω το Διαβαλκανικο αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου πμ

Εγω ειχα δυο γιατρους εναν στην Τσιμισκη που μου εκανε τις παρακολουθησεις και ενας στο Διαβαλκανικο που εχει και ιατρειο εξω και τον βρισκω πολυ καλο εξισου.και κοστος λιγοτερο απο αλλα που εχω ακουσει.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου μην το βαζεισ κατω οτι ειναι δυνατον κανε και το μωρακι θα ερθει θα δεισ.μην αγχωνεσαι γιατι δε σε βοηθαει καθολου στην ψυχολογια,σου ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.σημερα κλεινουμε 5 χρονια γαμου με τον αντρουλη μου και ειμασταν τοσο σιγουροι οτι θα το γιορταζαμε με ενα θετικο τεστ εγκυμοσυνης...τελος παντων ειπαμε θετικη ενεργεια και βουρ για νεα προσπαθεια!gioulaki, ina προσπαθω να σας στειλω pm και δεν μπορω αν μορεσετε εσεις περιμενω περισσοτερες πληροφοριες.σας ευχαριστω πολυ ολες για την βοηθεια και την συμπαρασταση!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ η επομενη θα ειναι και η τυχερη ,εννοειται οτι δεν το βαζετε κατω, αυτο ελειπε ,πως θα ρθει αλλιως ; Θα ρθει δεν υπαρχει περιπτωση , απλως θελει στενο μαρκαρισμα και καλη ψυχολογια( αυτο ειναι πολυ δυσκολο και το ξερω πολυ καλα απο πρωτο χερι) αλλα ο επιμενων νικα.καλη δυναμη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 σε ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου θεου τ αυτι!!!συννεφακι μου αυτο προσπαθω να φτιαξω τωρα την ψυχολογια μου.βεβαια ειναι πολυ δυσκολο μετα την τελευταια μου αποτυχια ...αλλα προσπαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...