Μετάβαση σε περιεχόμενο

μανουλες που τα παιδακια τους θα πανε 1η δημοτικου


KA1

Recommended Posts

Kalhspera.....

Shmera mas edose to programa ths evdomadas eutixos kai elpizw na elatothoun ta vivlia pou tha kouvalaei mazi to paidi kathe mera...Eixe kai to proto ths mathima gia to spiti, exw minei afonh me ton zilo pou dixnei, egw to epaiza adiaforh kai auth eskase ithele na ta kanei gia na teliwnei.Katsame na grapsoume kai idrosan ta xeria ths apo to anxos kai otan diavasame kati silaves ithele na to epanalavoume arketes fores mexri na einai sigourh pos tha to kserei....AUTO DEN EINAI TO PAIDI MOU :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 295
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΣΕΙΣ ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ .ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΑΝ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΘΕΤΕΣ ΚΑΙ ΛΟΞΕΣ.ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ.ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΒΑΡΙΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ .ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΗΝ ΒΑΡΕΘΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

εμεις σημερα καναμε το Ι,ι το ειχαν εργασια για το σπιτι να γεμισουν απο μια σελιδα,ο νικος μου βαριεται λιγο και εχει το νου του στο παιχνιδι αντε να μπουμε σε ενα προγραμμα μηπως και στρωθει,αλλα στις εργασιες του παιρνει αριστα,απο βδομαδα θα ερθει η δασκαλα τους μαλλον γιατι τωρα τους κανει η γυμναστρια να μας δωσει και προγραμμα και να αρχισουν κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΑΓΓΛΙΚΑ? ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΑ. ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ! ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΦΟΡΤΩΝΩ?ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπια καλημερα .Εγω θεωρω οτι ενα παιδακι 6 ετων που ξεκιναει δημοτικο ειδη κανει μια σημαντικη αλλαγη στη ζωη του , φευγει απο το χωρο το νηπιαγωγειου που ειναι μια ομαουλα ενας χωρος με πολλα παιχνιδια και χρωματα και τη θεση του παιρνει η απροσωπη ταξη με 4 τοιχους χωρις ζωγραφιες , αυτο και μονο για τα παιδια ειναι σοκ και θελουν το χρονο τους .

Αν τωρα σε αυτο βαλεις και το γεγονος οτι διαβαζουν και γραφουν και ετσι δνε εχον τον ιδιο χρονο για να παιξουν και αυτο τους αφαιρει χρονο απο κατι αγαπημενο .Γι' αυτο το λογο θεωρω οτι δνε πρεπει να βιαζομαστε να θυμομαστε πανω απο ολα ειναι παιδια και εχουν αναγκη να παιξουν να ασχολθουν με κατι αγαπημενο αν φορτωσεις ενα παιδι με τοσα πραγματα ποτε θα παιξει; Εμεις οι ενηλικες εχουμε ο καθενας μας καποια καθημερινη συνηθεια αλλος να πινει καφε αλλος να μπαινει στο διαδυκτιο αλλος να βλεπει μια αγαπημενη σειρα για φαντασου αν ξαφνικα στο στερησουν πως θα αντιδρασεις ; Η Γνωμη μου ειναι να το σταματησεις αν δεις οτι δεν θελει εχειπολλα χρονια ακομα μπροστα της ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera manoules...Mpia mou kai egw nomizw pos einai polu noris gia ksenh glwssa...Exw theia pou htan proistamenh se paidiatrikh klinikh (perish vgike sthn sintaksh) o antras ths einai kathigiths kai oi ksaderfes mou h mia nipiagogos kai h alh daskala kai mou lene oloi na mhn viazome den uparxei logos isa ,isa pou tha dimiourgisw provlima sto paidi, h de theia mou leei meta thn Tetarth taksh h ksenh glwssa giati den mporei to mialoudaki tous na anteksh ola afta pou ta fortonoume asxeto an emeis theloume ta paidia mas na ginoun o epomenos ainstain.....Vevea to kathe paidi einai diaforetiko opos kai emeis, alla mia fora eimaste paidia as paiksoun kai ligo anemela twra pou mporoun.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΙΑ γειά σου.Να σου πω εγώ τι μου είπε ο δάσκαλος του μεγάλου μου όταν τον ρώτησα μήπως πρέπει να αρχίσει και ο μικρός μου.Το παιδί ακόμα δεν έχει μάθει τα ελληνικά θα τα φορτώσουμε και την ξένη γλώσσα είναι νωρίς ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΤΣΙ.ΜΕ ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΑΤΕ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!ΠΑΡΣΥΡΘΗΚΑ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ! ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΠΑΤΜΙΤΟΝ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΑΖΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ.Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΙΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ Η ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ,ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ ΔΙΣΚΑΛΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΥΣΥΧΩ ,ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ 4 ΧΡΟΝΩΝ.

ΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε;

βλεπω πολυ ησυχια αντε να συγκεντωθουμε παλι

μπια και εγω θα συμφωνησω με τα κοριτσια,νομιζω οτι ειναι πολυ νωρις ακομη να τα φωρτονουμε ετσι ας μπουν σε μια σειρα με το σχολειο πρωτα,τωρα παλι εσυ ξερεις το παιδι σου καλυτερα μπορεις να κρινεις

αλεκα μου η μικρη σου ειναι καλα;δεν μιλησαμε περιμενω νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑΑΓΓΛΙΚ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ.ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ .ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΙ ΤΗΝ DORA ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ.ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΝ ΔΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ Π ΚΑΙ ΤΟ Τ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ!ΕΒ΄ΛΕΠΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΚΑΘΕ ΓΡΑΜΜΑ Ή ΜΟΝΟ ΟΣΟ ΤΟΥΣ ΖΗΤΑΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera manoules....Egw shmera sinxistika proi proi me to vlastari mou :-w Ekana enan epanelenxo sthn tsanta prhn to sxolio kai anakalipsa pos elipe h kasetina ths apo mesa, den exei kamia esthish efthineis ola egw ta kanw kai mhn nomizete pos eimai apo autes pou den ths vazw diskola alla pera vrexei....As elpisoume pos tha thn vrei shmera ekei pou thn paratise thn Paraskeuh......

Kata ta ala emeis ta pame kala, na fantastite pos ta mathimata ths ta teliose thn Paraskeuh kiolas giati den kratiotan me tpt, makari etsi na sinexisei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας σήμερα μας ενημερωσε η δασκαλα η οποια ειναι η πρωτη φορά που παίρνει πρωτη δημοτικού αλλά έχει όρεξη και διαθεση .Μας ενημερωσε για τοτη ακριβως θα κανουμε συνηθως στο σπιτι θα τους βαζει μον ανιγραφη και μερικες φορες ορθογραφια το οποιο θα ειναι κατι απλο .Μας ειπε να μην τα πιεσουμε και τρομαξουν σιγα σιγα θα αποκτησουν την ρουτινα τους . Εμενα για το Σταυρο μου ειπε να ειναι πιο οργανωτικος καθυστερει με το διπλανο του μιλανε η ασχολουνται με τις τσαντες της ειπα να τους αλλαξει θρανιο .Τα γραμματα καλα τα κανει εκτος και αν βαριετε βεβεια μου ειπε σιγα σιγα θα το πετυχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας

σημερα ηρθε επιτελους η δασκαλα μας και μας εδωσε και λιστα με τα πραγματα που πρεπει να αγορασουμε,αυριο τους ειπε να παρουν και τα μαθηματικα και τη γλωσσα και κανανε κατι καμπυλες σε φωτοτυπια,αυριο θα παω να κανω παραπονα στον διευθηντη γιατι σημερα τα παιδακια παιζανε ενα παιχνιδι σπρωχνανε το ενα το αλλο και προσπαθουσαν να ριξει ο ενας κατω τον αλλο απο τις κερκιδες στην αυλη και περνανε βαθμους απο οτι μου ειπε ο νικος και επεσε και χτυπησε τα χειλια του ευτυχως λιγο,και κατατυχη μια θεια του αντρα μου πηγε εκεινη την ωρα στο σχολειο και μου ειπε τι παιζανε και αυτη και οτι κανενας δασκαλος δεν ηταν εξω να επιβλεπει τα παιδια αν ειναι δυνατον θα σκωτοθουνε και δεν θα παρουν χαμπαρι αυριο θα κανω φασαρια

αυτα τα νεα μας καλο βραδυ φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑ1 Eινια απαράδεκτονα μην εχει εφημερια εξω καποιος δασκαλος .Εχει και εμας κερκιδες το σχολειο και γηπεδο μπασκετ και επειδη εκει ειναι τα μεγαλα παιδια δνε αφηνουν τα μικρα να πανε .Επισης στο διαλλειμα στο επανω οροφο απαγορευετε να ειναι παιδια και ακομα και στο κυλεικιο βγαζουν εξω 5 επτα πιο νωρις τα παιδακια της πρωτης για να μπορεσουν να πιασουν θεση . Λιγο με το ολερο ειναι προβλημα εχει πανω απο 50 παιδια και μονο 2 δασκαλες εν τω μεταξυ μεσα στη ταξη της πρωτης μενουν τα βιβλια κατω απο τα θρανια και που ξερω εγω αν δνε χαθει τιποτα μετα που μπαινει το ολοημερο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera manoules..Emeis thn vrikame telika thn kasetina mas, thn eixe parei ena koritsaki apo mia alh taksh giati den evriske thn dikia ths :-?:-? Ti doulia eixe sthn diki mas taksh auto den to katalava akomi.

Ka1 polu klala tha kaneis kai tha tous krakseis ligaki, ti pragmata einai auta afilaxta einai ta paidia sto proavlio?? Tosa ginonte na erthei kai kanenas periergos na arpaksei kanena paidaki kai xampari den tha paroun. X(

Emena exthes mou eipe na mhn ths vazw alo taperaki mazi ths giati den ta afinoun leei na ksanampoun sthn taksh na afisoun ta taperakia molis teliosoun kai na ths dinw lefta na agorazei tis vromoturopites apo to kilikio, plaka mas kanoun????? giati den ta afinoun na fane ta kathara pou tous vazoume apo to spiti??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

πηγα σημερα και εκανα παραπονα και στους δασκαλους αλλα και στον διευθηντη αλλα ακρη δεν εβγαλα,μου ειπαν πως παντα εχουν δυο δασκαλοι εφημερια και δεν αφηνουν τα παιδια ποτε μονα στο προαυλιο τωρα αντε να βρεις το δικιο σου,τελοσπαντων μονο να μην γινει κανενα κακο

ευη μου εγω δεν του βαζω ταπερακι πια απλα τα τυλιγω στο αλουμινοχαρτο,σιγα μην του δινω λεφτα να αγοραζει βλακειες,βαλτης και τυλιξε τα με αλουμινοχαρτο να το πεταει μετα και μια χαρα,αφου επεστρεψε την κασετινα παλι καλα

βανια και εμας η δασκαλα τους ειπε να αφηνουν εκει τα πραγματα τους,εχει κατι συρταρακια αλλα να παρουν ετικεττες για να κολησουν απο εξω τα ονοματα τους,αλλα εμεις δεν εχουμε ολοημερο μετα,σιγουρα θα χαθουν πραγματα ποσο να προσεχουν τα παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εφημερία στα διαλλείματα είναι πονεμένη ιστορία λίγοι δάσκαλοι κάνουν σωστά την δουλειά τους οι περισσότεροι κουτσομπολεύουν ή πίνουν τον καφέ τους.Ο μεγάλος μου πέρισυ τσακώθηκε με ένα παιδί δάσκαλος λίγο πιο πέρα δεν έκανε τίποτα και ο δικός μου άνοιξε το κεφάλι του και έκανε ράμματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω του δινω απο το σπιτι κολατσιο συνηθως τοστ η φτοιαχω τσουρεκακια η κανω λουκουμαδες σαν ντονατς τωρα καμια μερα να παρω απο το κυλεικιο σπανιο.Αν και εμας την ημερα του αγιασμου μας το ειπαν ξεκαθαρα οτι αν βαζετε στα παιδια σας απο το σπιτι καλα κανετε αλλα αν παιρνουν ετοιμο να επιλεγετε απο το κυλυκειο αφου το ενοικιο του κυλικειο καταφεραν και πραν επιδοτηση 8000 σου λεει με τα χρηματα τω παιδιων παο το κυλεικιο πηραν τους υπολογιστε εφτοιαξαν πολλα πραγματα .Χτες φεραμε το πρωτο Ηλιο σπιτι ειναι το αριστα σημερα μου ξαναφερε και μου λεει αμα φερω καμια μερα βροχη τι θα γινει; καλα πεθανα στο γελιο /Χτες μαθαιναμε το ι και παιδευτηκε σημερα ξεκινησαν το βιβλιο της γλωσσας και γραφον το πα και το πι .Θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

σημερα για το σπιτι ειχαμε μονο μια φωτοτυπια με το Α,α μειναμε λιγο πισω δεν πειραζει και κανανε και αντιγραφη και ορθογραφια το ονομα τους και πηρε 'Α,και εγω βανια μονο απο το σπιτι του βαζω συνηθως τοστ,σαντουιτς,κεικ και φτιαχνω κρουασαν,τυροπιτακια και αλλα διαφορα, και του βαζω δυο διαφορετικα και δεν αφηνει τιποτα του εχει ανοιξει η ορεξη φτου μην τον ματιασω,οι υπολοιπες που χαθηκατε;;;

anla τι να πεις δεν ειναι οπως μαθαμε στο νηπειαγωγειο που ηταν πιο ασφαλη ο Θεος να τα φυλαει,γιατι δεν βρισκεις ακρη με τους δασκαλους μου φαινεται

καλο βραδυ σε ολες φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου

εμας ακομα δεν αρχισαν απο το βιβλιο

μονο φωτοτυπιες τους δινει να κανουν στο σχολειο και αν δεν τα προλαβουν ολα τοτε τα κανουν στο σπιτι.

ο δικος μου πινει ενα ποτηρι γαλα και μια μικρη φετα κεικ εδω και στο σχολειο του βαζω 2 κουρου μικρα ή τοστακι κομμενο στην μεση.

του εβαζα 3 κουρου αρχικως και μου λεει μαμα δεν προλαβαινω στο τριτο διαλειμμα να φαω 2 βαζε :shock::shock::shock: ποιος ο φαγανας ο δημητρης.

καλα καποιοι δασκαλοι ειναι..... 3:-O , πρεπει να μαθουν δυστυχως να προστατευουν τους εαυτους τους γιατι αν περιμεναμε απο καποιους δασκαλους.......

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera manoules....Kala Aleka eriksa polu gelio me to ageladaki 3:-O sto kimeno sou :D:D , kai o elefantoulis sou telios einai.....

Egw apo proxtes den ths dinw to taperaki alo alla ta tiligw se alouminoxarto gia na to petaei kai na mhn skeftete ti tha to kanei meta...

Apo auta pou diavazw prepi na pw pos emas h daskala mas malon einai polu drastiria, mas exei dosei kai fototipies alla kai sto vivlio ths glosas exoume proxorisei arketa proxtes grapsame kai thn selida me thn (patata) kai apo exthes tous evale na grapsoun (to papi, pita) eutixos ths aresei kai molis mpenei mesa mou leei mama pote tha kanoume to mathima mou, na to kanoume twra?? Episis exoun proxorisei kai sta mathimatika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

αντε ερχεται το σ/κ, να δουμε θα εχουμε διαβασμα ή παλι μονο επαναληψη απο αυτα που καναν στο σχολειο.

φιλακια παω για δουλειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια αυτες τις μερες και εμεις κανουμε φυλλαδια μαθηματικα και γλωσσα και αντιγραφη χθες το Πα,πα καο ορθογραφια σημερα,προγραμμα ακομα δεν πηραμε χθες κανανε και γυμναστικη απο δευτερα να δουμε,ο ξεχασιαρης μου καθε μερα ξεχναει και απο μια ζακετα στο σχολειο,αυτα τα νεα τα ξαναλεμε φιλιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΕΜΕΙΣ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑΜΕ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΔΑΣΚΑΛΑ. ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ , ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ. ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΑΣΚΑΛΑ ΤΗΣ ,ΕΝΩ ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΖΕΜΕΝΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπια και εμεις κανανε γυμναστικη χωρις να μας πουν,αλλα εγω ετσι κιαλιως φορμες και αθλητικα παπουτσια του βαζω,να την ενθαρρυνεις κι εσυ οσο μπορεις να αποκτησει θαρρος

σημερα ρωτησε ο αντρας μου την δασκαλα του και του ειπε οτι ειναι πολυ καλος και τελειωνει απο τους πρωτους τις εργασιες του και ειναι καλο παιδι

εμεις ειμαστε στο παπι στη γλωσσα και στα μαθηματικα προχωρησαν,και κανουν και φωτοτυπιες καθε μερα και μας ζητησε και ενα τετραδιο πρωτης γραφης εκδοσεις σαββαλας θα το αρχισουν απο δευτερα.

αυτα τα νεα μας τα λεμε αυριο,καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...