Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 meres periodos?na to psakso?


vasomel

Recommended Posts

vasomel έγραψε:

mipos prepei na to psaxo?mono 3 meres eno toys proigoymenoys mines 6 ;k 7 meres?mipos yparxei periptosi eggymosynis?voithistemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:
peite tin gnomi sas .....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω νομίζω πρέπει να το αναφέρεις στο γυναικολόγο σου, γιατί μπορεί να έχει σχέση με τις ορμόνες σου. Εγώ είχα 6 μέρες περίοδο, αλλά πλησιάζοντας τα 40 ελαττώθηκε και τώρα έχω μόνο 3 ημέρες. Είναι θέμα ορμονών. Τώρα να είσαι έγκυος και να έχεις περίοδο, έχει συμβεί και αυτό! Γιατί δεν μιλάς καλύτερα με τον γυναικολόγο σου;;;;;;;;;; Εν τω μεταξύ, για να ηρεμήσεις, δεν κάνεις και ένα τέστ εγκυμοσύνης;;;; Το clearblue είναι πολύ αξιόπιστο.

Πες μας νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω ότι είσαι μικρούλα Βάσω, γι' αυτό σου έγραψα να το αναφέρεις στο γυναικολόγο σου. Ιδιαίτερα εάν δεν είσαι έγκυος και σου ξανασυμβεί, καλό θα ήταν να το κοιτάξεις. Καλό ξημέρωμα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...