Μετάβαση σε περιεχόμενο

ax!!koritsakia gia peite mou tin gnwmi sas!!


Recommended Posts

oi perisoteres edw mesa me xerete xixiix...an kai to teleutaio kairo eipa na apexw ligo gia na iremisw me to thema mwro giati tha trelenomoun sto telos!!!prospathw lipon 1 xrono kai 8 mines.....tpt.... auto to mina lipon eixam epoli treximo ekane i giagia m mia enixirisi kai 4 meres twra imoun sto nosokomio...exthes lipon itan 33 mera toukuklou opou o kuklos m einai apo 30-33 sunithws opws sti 31-32....tin giagia tin sikwna egw kai oso na nai kourastika poli exthes to prwi piga toualeta kai eixa elaxisto kafe..den edwsa simasia kana 3 wro meta pou xanapiga toulaeta eixa pali kafe....lew ok mou rthe as parw ena mesulid mi me piaoun tpt ponoi k ti kanw...auto itan apo tote mexri kai twra den exw tpt....oute kafe oute tpt oute ponous periodou..ti mporei na ginete???prin dw ta kafe exthes ekana ena testaki kai vgike arnitiko...alla prwti fora ginete na xw kafe kai meta tpt...kai apo tote exei perasei mia olokliri mera..gia peite m tin gnwmi sas!!a!1episis exw eukilia koritsia..kai i koliti m m pe ligo prin tin kathisterisi tis otan itan egguos eixe k auti...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένη μου, δεν εχω να σου γράψω τίποτα το ενθαρρυντικό ,απλα ηθελα να σου πω οτι είμαι εδώ!

Ξερεις ποσο πολύ το ευχομαι και ποσο προσέυχομαι για σένα Κελλάκι μου!

Οπως και να έχει τα καφε είτε ειναι περίοδος , είτε εγκυμοσύνη θέλουν προσοχη και ξάπλα!

Τις ευχες μου στη γιαγιά ;) για γρηγορη ανάρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenaditsa m kali to xerw oti eise dipla mou..panta eise:):)den xerw ti akrivos ginete...akoma tpt....prwti fora na xw kafe kai meta tpt...kai exei perasei mia mera kai......ti na pw tha dixei..........i giagia eipe otan anarwsei tha stin xrwstaei tin lampada pou tis alapses!!!!k doxa to t heo pigenei poli kala kai anarwnei o theos itane mazi mas opws kai o agios rafail itan sto xeirourgio......aurio einia tou agiou fanouriou makari na mou fanerwsei kana mwraki.....makari!!!

kamia kopelaa pou na tis exei tixei tpt paromio na eise liga kafe kai meta tpt???kai na itan??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κελλακι..χαθηκες τελειως κι εσυ απο το μαμμυ...

Πανω σε αυτο που σου συνεβει,πολλα μπορει να παιζοντε..μπορει και να εισαι..και σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,μπορει και οχι..αυτη η ρημαδα για περιοδος καθε μηνα και διαφορετικα συμπτωματα εχει.δεν θελω να σου δινω ελπιδες κι αν δεν εισαι να πεσεις ψυχολογικα..περιμενε λιγο ακομα να δεις πως θα παει και πηγαινε για χοριακη.

Ευχομαι ομως ο Αγιος Φανουριος να εκανε το θαυμα του!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax gwgaki mou makari na kanei to thauma tou makari!!!kathe mera pernaw apo mia ekklisia pou exei to onoma tou kai proseuxomai kai na pou aurio einia i giorti tou makari!!!!!ti na pw tha dw kai aurio an kai aurio den mou rthei periodos isws na paw na kanw mia xwriaki methaurio...gia na doume!!pantos prwti fora sunecvei sunithws vlepw ligo kafe kai emta sti diarkia tis meras ligo rozz k meta erxete..twra prwi fora ligo kafe sto skoupisma meta oli mera tpt kai pali simera tpt!!!!!episis den eixa kai den exw katholou ponakia periodou tpt!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαινω και αισθανομαι το ποσο πολυ θελεις να γινεις μανουλα,και με τετοια συμπτωματα που δεν τα ειχες,τρεφεις ελπιδες ..και παλι σου λεω,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι,δεν εχω ελπιδες για τιποτα ...εκει που ηταν ολα καλα,μετα το χαμο του μωρου στερεψα...Ειληκρινα,κοντευει να μου σαλεψει..τα βαζω με τον εαυτο μου και λεω,οτι δεν επρεπε να παντρευτω 2η φορα και να παρω στον λαιμο μου εναν ανθρωπο και να τον αφησω ακληρο..εγω δοξα το θεο εχω γινει μανα και εχω 2 κορες της παντρειας..εκεινος τι εχει? τα σκεφτομαι ετσι τα σκεφτομαι αλλιως και στο τελος θα καταληξω στο δαφνι.προσπαθω να απασχολω το μυαλο μου με αλλα πραγματα..αλλα δυστυχως παλι εκει γυρναει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre gwgakiiiii mou giati???to psdaxes?????ekanes oles tis exetaseis???den uparxei elpida????mi ta vazeis me ton eauto sou ita thema tou theou na mpei autos o anthrwpos sto drom o sou.......tha vrethi mia lisi mia diexodos..sagapei kai to xweris ton agapas k su o theos einia meghalos....dixe pisti k upomoni kai tha deis tha vrethi mia lisi!!!!!!!!o theos tha mas voithisei oles mas.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελακο μου γλυκο χαθηκες!!!

ελπιζω να ειναι απο τα συμπτωματα που θελεις :kiss:

να ξερεις ομως οτι το μεσουλιντ κοβει το αιμα,εμενα μου τυχαινε επειδη μονο μεσουλιντ επερνα στην περιοδο,

κανε υπομονη και παρατηρησε τι θα γινει!!

μακαρι να ειναι το μικρακι σου μακαρι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεμερα και απο μενα.μηπως επειδη τις τελευταιες μερες σηκωνες βαρος σου ηρθε αιμα κ αυτο ηταν όλο?μπορει γι'αυτο κ η περιοδος σου να τα απαιξε λογω βαρους κ κουρασης.παντως μην ανυσηχεις.περιμενε λιγο καιρο κ θα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!tpt kai si mera den exw tipota...exthes to vradu pou piga toualewta teleutaia for aprin koimithw otan skoupistika eixa k liga leuka ugra kai stin akroula eixe mia megali koukiditsa kafe skouro auto itan olo tpt alo apo tote kai tpt simera....36 mera simera...ti na pw den exerw....i alithia einai pws eixame paei diakopes meta auto me ti giagia kourastika poli ponese k i mesi m....ti na pw den xerw.....isws na parw to apogeumataki to giatro m kana til na otu pw na mou pei ti gnwmi tou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ μου παρε το γιατρο η πηγαινε κανε μια χοριακη!!!

παιζει να εχεις νινακι γιαυτο μην κουραζεσε κτλ!!!

δεν θελω να σου δινω ελπιδες και μετα να μην ειναι αλλα πολλες κοπελες ειχαν τα ιδια και ηταν εγκυουλες!!!

:kiss: :kiss: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο με τις τοσες μερες τωρα το ειδα.μωρε μπας κ εισαι εγκυος κ απλα επειδη κουραστηκες πολυ ειχες αυτα τα καφε?κανε μια χοριακη οχι τιποτα αλλο αλλα για να βεβαιωθεις κ να προσεχεις απο εδω κ περα.μην τρεχεις μετα κ δεν φτανεις.δεν θελω να σε αγχωσω αλλα καλυτερα τωρα παρα μετα.αντε καλη επιτυχια κ περιμενουμε νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλακο μου η Δημητρα Π. ειμαι απο το fcbk ....

αυριο δυστυχως ειναι Σαββατο για να πηγαινες για ενα τεστ χοριακης..

ευχομαι να ναι τριπλασια η χοριακουλα σου :laugh: :angry:

σε φιλω και περιμενουμε εναγωνιως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax dimitroula mou makari koritsaki m makari!!!!tha paw na anapsw ena keraki ston agio fanourio k meta tha paw mia volta sto nosokomio na dw ti tha mou poun giati o giatros mou pera vrexei!!!!!makri makari!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXOMAI NA EISAI ΕΓΚΥΟΣ!!ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!,ΠΑΝΤΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΓΕΜΙΣΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΨΕΥΤΙΚΕΣ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΤΣΙ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΡΥΩΣΗ ΔΙΟΤΙ αυτο διημιουργείται και από τη θάλασσα ,....μπορει και σου ευχομαι να είσαι!!πηγαινε στο φαρμακείο μη μας κρατάς σε αγωνία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia paw mia volta sto nosokomio sto gunaikologiko tmima na tous pw ti k pws na dw ti tha me kanoun!!!!!!!kale kante mia proseuxi gia mena!!!tha paw prwta na anapsw sotn agio faoourio kerraki!!!!!!!!!!!ax koritsiaa ama eimai apo mena oti theletee oless oti thelete!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

piga...mou kanane ena test kiisews kai vgike arnitiko!!!epita irthe o gunaikologos den mou ekane uperixo me rwtise apla an perasa kapia stenaxwria kai kapoio sok tou eipa nai giati eixa ti giagia sto nosokomio kai mou pe egine kapia diataraxi stis ormones...mou pe na perimenw kana 2 meres k ama den erthei na paw na mou grapsoun kapia agwgi gia na mou rthei periodos!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κελακο λυπαμαι που δεν ειναι αυτο που ηθελες,

ευχομαι γρηγορα να συμβει,προσεχε τον εαυτουλη σου και κανε οτι σου πει ο γιατρος σου :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγάκι....καλησπέρα!

Δε θέλω να ακούω τέτοια...Ο άνθρωπος με τον οποίον είστε μαζί, είναι ΜΑΖΙ σου επειδή ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ και να θέλει να περάσει το υπόλοιπο της ζωής του μαζί σου. Δεν υπόγραψες δα και να κανένα συμβόλαιο που να λέει πως θα τεκνοποιήσεις.....Όλες μας θέλουμε να κάνουμε παιδιά γιατί νιώθουμε αγάπη πρωτίστως για τον σύντροφό μας...Με τα παιδιά σίγουρα δένει μια οικογένεια και δένεται περισσότερο το ζευγάρι...Συνήθως, όχι πάντα!!!

Κοίταξε να είσαι εσύ καλά με τον άνθρωπό σου και συνεχίστε τις προσπάθειες....Μη χαλιέσαι όμως και μην κάνεις τέτοιες σκέψεις όπως αυτές που ανάφερες προηγουμένως.....

Φιλάκια και να μου είσαι καλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia tpt k simera den irthe akoma....ti na kanw na perimenw kana 2 meres kai na paw na mou dwsoun agwgi na mou rthi k an mia sto ekatomirio to test de edixe exthes???alla me 4 meres kathisterisi den tha prepe na dixei kati?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...