Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!


Recommended Posts

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ!

ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΝΩΡΙΣ΄; ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΞΕ΄; ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΗΤΑΝ 9-10 ΗΜΕΡΕΣ!

ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σου μερα FLASH

15 μερες πριν την περιοδο ειναι φυσικο να μην διξει τιποτα,θα πρεπει να περιμενεις να την κανεις η την μερα που περιμενεις η μια με δυο μερες πριν....

εγω επειδη επρεπε να παρω αντιβιοση και ηθελα να ξερω αν ειμαι, εκανα 2 μερες νοριτερα και ηταν μονο 97

υπομονη βρε κοριτσι μου το αγχος δεν κανει καλο! ηρεμησε και ευχομαι ολα να εχουν ερθει οπως τα θελεις :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

plaka mas kaneis vre koukla?tin alli fora pane kane meta tin epafi....kuklo 40 imeron exeis?gt ama itheles alles 15 meres g periodo k upologizeis alles 10 imeres prin pame stis 25,an upologisoume ta mesa tou kuklou 15 meres pame stis 40 ...kapou mas exases....gia perimene ligaki....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου εγώ πιστεύω την έκανες πολύ νωρίς την χοριακη εγώ την έκανα όταν είχα δυο μέρες καθυστέρηση αλλά έκανα πρώτα το τεστ και ήταν θετικό αλλά είχα και τα συμπτώματα πολύ πόνος στης θηλές και έκανα την χορειακή και ήταν παρά πολύ ψηλή… εσύ έχεις συμπτώματα και την έκανες τόσο νωρίς :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΙΝΑΙ: ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ,ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΛΥ!ΤΙ ΛΕΣ΄; ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 8 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 10,93 Η ΧΟΡΙΑΚΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί τόση βιασύνη καλέ ; να κάνεις 2 -3 μέρες πριν απο την μέρα που περιμένεις το καταλαβαίνω αλλά τόσο νωρίς :huh:

ηρέμησε και ξανακάνε την στιγμή που πρέπει, καλή επιτυχία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

flash έγραψε:

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΗ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΟ!ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΠΟΙΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!

εύχομαι να είναι έτσι και τώρα , με την πρώτη αλλά με τόσο άγχος...

Το οτι έμεινες την πρώτη φορά με την πρώτη δεν λέει όμως και τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

15 μέρες πριν την περίοδο ούτε η σύλληψη δεν έχει γίνει..άσε κάτω τα αποτελέσματα της χοριακής και πιάσε τον άντρα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεε :woohoo: εσυ ξεπερασες κι εμενα!!!!Εγω τουλαχιστον εκανα μια εβδομαδα πριν 3.028.372.983.792 τεστ και 1 χοριακη....οχι 15 ημερες....μηπως ειναι ωορηξια? :huh: καλα λεει το gioulaki μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΒΡΕ ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΩΣ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΟΩΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 22/8/10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΗΣΤΙΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΝΩ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 8/9/10 ΤΟ ΛΕΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ; ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΡΗΣΤΕΙ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ;ΤΙ ΛΕΣ DOCTOR ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

flash, κι εγώ το είχα αυτο το συμπτωμα που λες στις 15 περίπου ημέρες μετά την περίοδό μου, με πολύ έντονη ενόχληση στο στήθος και στις θηλες που συνήθως δεν έχω και μετά από 2-3 μέρες πέρασε...δεν μπορείς να κάνεις και πολλά, απλά υπομονή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...