Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια!    εχω κι εγω αυριο γιατρό στις 1:20, καταμεσήμερο αλλά τελοσπαντων. Περιμενω να πάω  για να της πω αυτά για την Doppler και για τον πλακούντα οτι άρχισε να γερνάει να δω τι θα μ πει κ αυτή.    εμενα μουδιαζαν τα χέρια πριν καιρο, αλλά τωρα σταμάτησαν.    κορίτσια μου τα δωμάτια, κούνιες, κλπ ποτε θα αρχίσετε να ετοιμάζετε; Εγω ακομα ολα στα κουτιά τα εχω, εκτός απο την κούνια που την έφεραν στημένη, όμως δεν την έστρωσα ή κατι.    
    • Καρδιολογο μου ειχε πει και εμενα  να παω να κανω εναν ελεγχο οταν μπω στο τριτο τριμηνο. Προληπτικα. Για οφθαλμιατρο δεν μου ειπε κατι.
    • @Elkεμένα δεν μου μουδιάζουν τα χέρια.ισως το πρωί να τα αισθάνομαι λίγο πρησμένα.. @maroo8ούτε εμένα μου είπε κάτι για γιατρούς! Για τον καρδιολογικά που σου είπε εννοούσε έτσι γενικά; Μήπως επειδή πλησιάζει στον μήνα σου το λέει σε όλες τις έγκυες για να είναι καλυμμένος; @nanoukoεγώ άλλες φορές νομίζουμε ότι έχει πάρει θέση άλλες όχι. Τον αισθάνομαι να στριφογυρναει πάντως  Την Πέμπτη έχω Doppler και θα δούμε τελικά πού είναι 
    • Εμένα που κ την τελευταία φορά στη γιατρό κ στο doppler προχθές ήταν γυρισμένος, καταλαβαίνω ανά διαστήματα όγκο δεξιά αριστερά..Πίεση στη λεκάνη δε θα έλεγα πως νιώθω..Αν δεν μου το έλεγαν δλδ δε θα καταλάβαινα κάπως ότι έχει πάρει θέση..🤔
    • Έχω λίγη μυωπία αλλά μη φανταστείς..Γυαλιά φοράω όταν βλέπω τηλεόραση,όταν οδηγώ βράδυ κ στον υπολογιστή..Βέβαια έχω χρόνια να ελέγξω τι γίνεται..Για τους γιατρούς μου είπε πριν της πω ότι έχω μυωπία, ότι κάποια στιγμή πρέπει να κάνω έναν έλεγχο κ καρδιολόγο..🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...