Μετάβαση σε περιεχόμενο

duphaston


muriamaki

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!! μπηκα στην ομορφη στην διαδικασια να γινω μανουλα!! θελω να κανω μια ερωτηση και αν μπορειτε να με βοηθησετε..επειδη δεν εχω σταθερη περιοδο ο γυναικολογος μου, μου ειπε να παιρνω duphaston αλλα δεν μου ειπε κατι σημαντικο!!! να προσπαθω με τα χαπια η δεν ενδείκνυται κατι τετοιο!! εχω αγχωθει φοβαμαι πως δεν επρεπε να τα παιρνω!! περιμενω με αγωνια να μου απαντησετε!! σας ευχαριστω πολυ και ευχομαι ολες μας να γινουμε γρηγορα μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!και εγώ δεν έχω σταθερή περίοδο και παίρνω glycophage kai felicine δεν σου είπε για το φυλλικό οξύ?τα χάπια που αναφέρεις δεν τα ξέρω καθόλου αλλά μπορείς κάλλιστα να τον πάρεισ τηλέφωνο να σου δώσει όσεσ πληροφορίεσ χρειάζεσαι.για παράδειγμα εμένα μου είπε να ειδικά τισ γόνιμεσ μέρες να ερχόμαστε κάθε μέρα σε επαφή.δεν σου είπε τίποτα τέτοιο?πήγαινε να πάρεισ και μια δεύτερη γνώμη καλύτερα απο το να αγχώνεσαι!!!σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriamaki έγραψε:

Καλησπερα κοριτσια!!! μπηκα στην ομορφη στην διαδικασια να γινω μανουλα!! θελω να κανω μια ερωτηση και αν μπορειτε να με βοηθησετε..επειδη δεν εχω σταθερη περιοδο ο γυναικολογος μου, μου ειπε να παιρνω duphaston αλλα δεν μου ειπε κατι σημαντικο!!! να προσπαθω με τα χαπια η δεν ενδείκνυται κατι τετοιο!! εχω αγχωθει φοβαμαι πως δεν επρεπε να τα παιρνω!! περιμενω με αγωνια να μου απαντησετε!! σας ευχαριστω πολυ και ευχομαι ολες μας να γινουμε γρηγορα μανουλες

muriamaki & εμενα ο γυναικολογος μου εδωσε τα duphaston διοτι & εγω δεν χω σταθερο κυκλο.Εμενα μου ειπε να τα παιρνω για 5 μερες για να μου ερθει η περιοδος μου.Το Duphaston (αλλα και το PRIMOLUT )ειναι προγεστερονη την οποια χρειαζεται ο οργανισμος μας για να ερθει η περιοδος,αμα μας λειπει τοτε την παιρνουμε και ερχεται η περιοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

τα συγκεκριμενα χαπια τα πηρα και εγω αυτον τον μηνα για να μου ερθει σωστα η περιοδος μου . βεβαια εγω προσπαθω να σταθεροποιησω τον κυκλο μου εδω και χρονια.μην αγχωνεσαι δεν υπαρχει περιπτωση νε σε βλαψουν ισα ισα θα εχεις σωστο κυκλο και θα βρισκεις καλυτερα και τις γονιμες μερες.καλη επιτυχια σε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα γεια και απο μενα και εμενα τα duphaston ειναι για να σου ερθει η περιοδος και οχι για να φτιαξεις τον κυκλο σου.εχεις πολυκυστικες ωοθυκες?γιατι ειχα και εγω και με το glucophage εφτιαξα τον κυκλο μου και τωρα εχω μια κορουλα 3 μηνων.ελπιζω να τα καταφερεις να κρατησεις και εσυ ενα παιδακι γρηγορα στην αγκαλια σου ειναι υπεροχο συναισθημα.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...