Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Να έρθεις να γνωρίσεις το χοντρούλη μου!!!  Δεν το βλέπω αλλά τουλάχιστον δε θα φύγω χωρίς να μου έχει πει τι αποφάσισε.
    • Η μικρή μου κοιμάται πολύ καλά από ενάμιση του στυλ 8:30 9:00 και πάει μέχρι το πρωί 8:00..αλλά μέχρι να φτάσει εκεί με ξυπνούσε παρά πλ συχνά όπως και ο μπέμπης τώρα μπορεί και κάθε ώρα..τα ΣΚ ξυπνάει και κάθεται με τον μπαμπά όπως και η δικιά σου οπότε έχω happy hour χαχαχα υπομονή και θα στρώσουν μωρέ θα ξανακοιμηθουμε και εμείς εγώ τώρα για παρηγοριά λέω ποοοσο γλυκά είναι και ότι θα μας λείψουν αυτές οι μέρες που μυρίζουν μωρουδηλα χαχα🤪
    • Σμρ κοριτσια μου ηταν μια πολυ απαιτητικη μερα στη δουλεια κ μετα βγηκαμε με φιλες μου για φαγητο!! Τωρα μπηκα ν διαβασω τα νεα σας!! 🥰 @ΛΕΥΚΗμου ελπιζω η ενοχληση στ στομαχι να περασει συντομα κ μερα τη μερα να εισαι καλυτερα!! ❤️ @Xrisa95 αχ τι ωραια να εχεις τοσες αδερφες!!! Να τις χαιρεσαι!! Εχεις κ ανιψακια;; Οσο γ τα συμπτωματα, νομιζω οτι οταν τα εχουμε γκρινιαζουμε γτ μας ενοχλουν κ οταν δν τα εχουμε μσς πιανει η ανασφαλεια οτι κτ δν παει καλα... πουθενσ δν μας πιανεις!!😅😅 @Elenaki_ καλως ηρθες στην παρεα μας!!!🤗 ειναι το 1ο σου παιδακι;; μακαρι να εχουμε ολες μας τελειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!🙏🤰✨️🧿
    • Δν υπαρχει απ οσο εχω ψαξει... κ το εψαξα 2 φορες καθως ψαχναμε το λογο της υπογονιμοτητας. Αλλα απ οσο ξερω δινουν προληπτικα οταν κανεις εξωσωματικη.. Ας ερθουν τα κουκουνια μας γερα Αννιτακι μου κι ας παρουμε αλλα τοσα!!😊
    • Αχ κορίτσι μου χαρά στην υπομονή σου μακάρι να είχα και εγω που έχω κανει χρυσά τα φαρμακεία 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...