Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα κορίτσια θέλω να ρωτήσω εσάς της εγκυες


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια θέλω να ρωτήσω εσάς που είστε έγκυες …..

Περίμενα εχθές περίοδος 17.08.10 αλλά από την δευτέρα με πονάει η κοιλιά μου πόνους περιόδου και τίποτα ακόμα με πονάνε και η θηλές όταν της πιάνω… δεν έχω κάποιο άλλο σύμπτωμα… αλλά να σας πω ότι τον Ιούνιο μου ηθρε η περίοδος 14.06.10 και τον Ιούλιο με καθυστέρηση 3 μέρες και μου ορθέ 17.07.10 οκ ο κύκλος μου δεν είναι ποτέ σταθερός… προσπαθούμε εδώ και 5 μήνες για μωράκι γιατί το θέλουμε πολύ πήγα στον γιατρό με βρήκε καλά και μου είπε ότι εύκολα θα μείνω έγκυος έχω 5 ωάρια πείτε μου εσείς που ξέρετε τι να κάνω ευχαριστώ πολύ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Περίμενε λίγες μέρες ακόμα και κάνε μια χοριακή αν δεν σου έρθει η περίοδος!Να έχεις θετική ενέργεια και μην αγχώνεσαι για τίποτα!!!Σου εύχομαι γρήγορα ένα σποράκι στην κοιλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1987 έγραψε:

Καλημέρα!!!Περίμενε λίγες μέρες ακόμα και κάνε μια χοριακή αν δεν σου έρθει η περίοδος!Να έχεις θετική ενέργεια και μην αγχώνεσαι για τίποτα!!!Σου εύχομαι γρήγορα ένα σποράκι στην κοιλίτσα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ και εγώ αυτό λέω θα περιμένω αχ μακάρι να είμαι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, μην αγχωνεσαι τόσο πολύ. Ξέρω θα μου πεις ότι θέλω ένα μωράκι, προσπαθώ, πότε θα έρθει;; Σήμερα, αύριο;; Σε καταλαβαίνω. Οι περισσότερες έχουμε περασει από αυτό το στάδιο. Όμως αφού σου είπε ο γιατρός ότι δεν εχεις τίποτα και όλα είναι καλά, μην αγχώνεσε!! Ζήσε τις στιγμές με τον αντρούλη σου, προσπάθησε να το βγάλεις λίγο από το μυαλό σου, πέρνα καλά και θα έρθει κι αυτό. Το άγχος είναι ότι χειρότερο για την γονιμότητα. Ηρέμησε και θα δεις, όλα θα γίνουν. Προσωπικά πιστεύω ότι είναι νωρίς ακόμα να κάνεις τεστ, ασε να περάσουν μερικές μέρες και μετά. Άλλωστε εχθές περίμενες να σου έρθει. Τα συμτώματα που λες είναι μέσα στα συμπτώματα της εκυμοσύνης άλλα είναι σχεδόν ίδια με αυτά της περιόδου, οπότε... Ότι και να είναι μην απογοητεύσαι, συνέχισε και μην αγχώνεσαι...

Σου έυχομαι να έχεις ήδη ένα μικρό μπεμπάκι στη κοιλίτσα σου.

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Τι εννοείς εχεις 5 ωάρια? Ποτε τον τελευταιο μηνα? ποτε πηγες στο γιατρό να τα δεις?

Στον γιατρό πήγα τον Μάιο και έκανα παπ και του είπα ότι έχουμε ξεκινήσει προσπάθεια για μωρό και μου έκανε κολπικό υπέρηχο και υπέρηχο και μου είπε ότι έχω 5 ωάρια μου τα έδειξε κιόλας και μου είπε ότι εύκολα θα πιάσω παιδί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

Κοριτσάκι μου, μην αγχωνεσαι τόσο πολύ. Ξέρω θα μου πεις ότι θέλω ένα μωράκι, προσπαθώ, πότε θα έρθει;; Σήμερα, αύριο;; Σε καταλαβαίνω. Οι περισσότερες έχουμε περασει από αυτό το στάδιο. Όμως αφού σου είπε ο γιατρός ότι δεν εχεις τίποτα και όλα είναι καλά, μην αγχώνεσε!! Ζήσε τις στιγμές με τον αντρούλη σου, προσπάθησε να το βγάλεις λίγο από το μυαλό σου, πέρνα καλά και θα έρθει κι αυτό. Το άγχος είναι ότι χειρότερο για την γονιμότητα. Ηρέμησε και θα δεις, όλα θα γίνουν. Προσωπικά πιστεύω ότι είναι νωρίς ακόμα να κάνεις τεστ, ασε να περάσουν μερικές μέρες και μετά. Άλλωστε εχθές περίμενες να σου έρθει. Τα συμτώματα που λες είναι μέσα στα συμπτώματα της εκυμοσύνης άλλα είναι σχεδόν ίδια με αυτά της περιόδου, οπότε... Ότι και να είναι μην απογοητεύσαι, συνέχισε και μην αγχώνεσαι...

Σου έυχομαι να έχεις ήδη ένα μικρό μπεμπάκι στη κοιλίτσα σου.

:kiss::kiss::kiss:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ ναι να σου πω ένας λόγος είναι να μην αγχώνομε αλλά το έχω μέσα στο μυαλό μου θα περιμένω γιατί είναι νωρίς ακόμα… αλλά ας έχω και μια ελπίδα δεν πειράζει μακάρι Παναγίτσα μου να είμαι το θέλουμε πολύ αχ κάνε το θαύμα σου :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

Στο εύχομαι ψυχή μου μέσα από την καρδιά μου :kiss:

Μακάρι αλλά δεν έχω και πολλά συμπτώματα … είναι και η κοιλιά που με πονάει και με προβληματίζει θα δούμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κάτι που ξέχασα ποτέ στην περίοδο δεν με πόναγαν η θηλές πάντα το αριστερό στήθος όχι η θηλές ποτέ.. τώρα δεν με πονάει το αριστερό το στήθος μονό η θηλές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

gioulaki έγραψε:

Στον γιατρό πήγα τον Μάιο και έκανα παπ και του είπα ότι έχουμε ξεκινήσει προσπάθεια για μωρό και μου έκανε κολπικό υπέρηχο και υπέρηχο και μου είπε ότι έχω 5 ωάρια μου τα έδειξε κιόλας και μου είπε ότι εύκολα θα πιάσω παιδί[/quote:2xeky267]

Καθε μηνα παραγουμε ενα ωαριο. Το Μαϊο εκανες 5 δεν σημαινει οτι καθε μηνα κάνεις 5 ωαρια.Το οτι κανεις ωαρια ειναι θετικό για σενα.

ΤΑ ρημαδια τα συμπτωματα ειναι τοσο ιδια με της περιοδου. Σου ευχομαι πραγματικα να εχεις ενα μπεμπε στη κοιλιτσα σου και να κάνεις ακομα λιγο υπομονη μερχι να κανεις τεστάκι ;)

Απο την αλλη να σου πω πως κ εμενα με πονουσε η κοιλιτσα μου σαν απο πειοδο αλλα ηταν το νινι τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνεις ένα τεστ! Αν έχεις καθηστέρηση σίγουρα θα δείξει. Αν βγει αρνητικό, περίμενε 1-2 μέρες και ξανα-κάνε!

Καλή επιτυχία! :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ πάντως δεν είχα κανένα σύμπτωμα ουτε περιόδου ούτε εγκυμοσύνης...

Και το έμαθα νωρίς, στις 13 ημέρες μετά την ωορηξία...

Πές μας τι έγινε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

14μερες μετα την ωορρηξία εκανα τεστ κ βγηκε αρνητικο.

μετα απο 2 μερες η χοριακη ηταν 99.5 και τελικα ηταν κ διδυμα. Βεβαια πριν λιγες μερες εχασα το ενα απο τα δυο , αλλα σημασια εχει να μη πολυ βασιστεις στο τεστ φαρμακειου. Και τωρα αν πας σε μικροβιολογικο θα σου δειξει. ΚΑι τα λεφτα ειναι τα ιδια 20 ευρω περιπου κοστιζει η χοριακη και εισαι κ σιγουρη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Να κάνεις ένα τεστ! Αν έχεις καθηστέρηση σίγουρα θα δείξει. Αν βγει αρνητικό, περίμενε 1-2 μέρες και ξανα-κάνε!

Καλή επιτυχία! :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ πάντως δεν είχα κανένα σύμπτωμα ουτε περιόδου ούτε εγκυμοσύνης...

Και το έμαθα νωρίς, στις 13 ημέρες μετά την ωορηξία...

Πές μας τι έγινε :)

σε ευχαριστώ πολύ αλλά θα περιμένω ακόμα πιστεύω πως είναι νωρίς αλλά θα σας ενημερώσω ότι και να είναι …

και μια φίλη μου μου είπε ότι σε όλες της εγκυμοσύνες δεν κατάλαβε ότι ήταν απλά μονό δεν είχε περίοδο αλλά εκείνη ούτε της πονάει η κοιλιά στην περίοδο όταν είναι να της έρθει.. για αυτό εμένα με μπερδεύει γιατί με πονάει η κοίλα στην περίοδο όταν περιμένω :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

14μερες μετα την ωορρηξία εκανα τεστ κ βγηκε αρνητικο.

μετα απο 2 μερες η χοριακη ηταν 99.5 και τελικα ηταν κ διδυμα. Βεβαια πριν λιγες μερες εχασα το ενα απο τα δυο , αλλα σημασια εχει να μη πολυ βασιστεις στο τεστ φαρμακειου. Και τωρα αν πας σε μικροβιολογικο θα σου δειξει. ΚΑι τα λεφτα ειναι τα ιδια 20 ευρω περιπου κοστιζει η χοριακη και εισαι κ σιγουρη ;)

θα παω για χοριακη αλλα οχι ακομα θα περιμενω ναι τα τεστ φαρμακειου μου το ειπαν και αλλες οτι δεν ειναι ολα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα dreamgirl, θα σου έλεγα να πας σήμερα κιόλας στο φαρμακείο και να πάρεις ένα τεστ!

Εγώ το έκανα 1 μήνα και 1 μέρα μετά την τελευταία ημερομηνία περιόδου, όπως είσαι κι εσύ σήμερα, και έδειξε θετικό. Αργότερα πήρα και δεύτερο (καλό είναι να πάρεις δύο από την αρχή, εγώ να σου πω την αλήθεια δεν πίστευα ότι θα ήμουν έγκυος και είχα πάρει μόνο ένα!!) και αυτό θετικό! Το κακό με μένα ήταν ότι ήταν Μ.Σάββατο μεσημέρι και έπρεπε να περιμένω μέχρι την Τρίτη του Πάσχα για να πάω για τη χοριακή! εσύ αν το κάνεις σήμερα ή αύριο και σου βγει θετικό, πηγαίνεις την Παρασκευή σε μικροβιολόγο και το επιβεβαιώνεις! Όσο για συμπτώματα δεν είχα πόνους περιόδου, το στήθος μου όμως πονούσε υπερβολικά και δεν άντεχα τις έντονες μυρωδιές φαγητών..

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!! αλλά ακόμα κι αν δεν είσαι αυτό το μήνα μην απογοητευτείς, θα έρθει το μωράκι σου! μόνο μην αγχώνεσαι και θα συμβεί πολύ φυσικά! ενημέρωσέ μας για τα νέα έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σου πω να μην δίνεις καμία σημασία στα συμπτώματα γιατί δεν είναι αξιόπιστα. Όλες μας έχουμε "συμπτώματα εγκυμοσύνης" όταν το περιμένουμε με λαχτάρα, μας ξεγελάει το σώμα μας, το μυαλό μας.. όπως θες πες το!

Το μήνα που δεν περίμενα ότι θα μείνω έγκυος, που δεν το θεωρούσα πιθανότητα (επαφές σε άσχετες μέρες, καμία σχέση με ωορρηξία κλπ), δεν είχα κανένα μα κανένα σύμπτωμα! Μόνο καθυστέρηση... ;)

Αν αντέχεις την αναμονή, τότε περίμενε 2-3 μέρες ακόμα... κι άμα η καθυστέρηση συνεχιστεί τότε το κάνεις το τεστ ή καλύτερα τη χοριακή για να δεις κατευθείαν και τις μονάδες.

Αν δεν αντέχεις την αναμονή, τότε πήγαινε για χοριακή για να ξέρεις 100%! ;) Ακόμα και σήμερα να την έκανες, θα σου έδειχνε σίγουρα, έστω και λίγο..

Εύχομαι να'σαι εγκυούλα!!! Αλλά μην αγχώνεσαι!!! Και τώρα να μην είσαι, αφού όλα είναι καλά, θα 'ρθει το νινάκι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enina έγραψε:

Καλημέρα dreamgirl, θα σου έλεγα να πας σήμερα κιόλας στο φαρμακείο και να πάρεις ένα τεστ!

Εγώ το έκανα 1 μήνα και 1 μέρα μετά την τελευταία ημερομηνία περιόδου, όπως είσαι κι εσύ σήμερα, και έδειξε θετικό. Αργότερα πήρα και δεύτερο (καλό είναι να πάρεις δύο από την αρχή, εγώ να σου πω την αλήθεια δεν πίστευα ότι θα ήμουν έγκυος και είχα πάρει μόνο ένα!!) και αυτό θετικό! Το κακό με μένα ήταν ότι ήταν Μ.Σάββατο μεσημέρι και έπρεπε να περιμένω μέχρι την Τρίτη του Πάσχα για να πάω για τη χοριακή! εσύ αν το κάνεις σήμερα ή αύριο και σου βγει θετικό, πηγαίνεις την Παρασκευή σε μικροβιολόγο και το επιβεβαιώνεις! Όσο για συμπτώματα δεν είχα πόνους περιόδου, το στήθος μου όμως πονούσε υπερβολικά και δεν άντεχα τις έντονες μυρωδιές φαγητών..

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!! αλλά ακόμα κι αν δεν είσαι αυτό το μήνα μην απογοητευτείς, θα έρθει το μωράκι σου! μόνο μην αγχώνεσαι και θα συμβεί πολύ φυσικά! ενημέρωσέ μας για τα νέα έτσι;

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου αλλά λέω να περιμένω βεβαία δεν αντέχω την αναμονή αλλά με κρατάει ακόμα η κοιλιά που με πονάει και λέω τώρα θα μου έρθουν για αυτό αλλά σε ευχαριστώ

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Εγώ θα σου πω να μην δίνεις καμία σημασία στα συμπτώματα γιατί δεν είναι αξιόπιστα. Όλες μας έχουμε "συμπτώματα εγκυμοσύνης" όταν το περιμένουμε με λαχτάρα, μας ξεγελάει το σώμα μας, το μυαλό μας.. όπως θες πες το!

Το μήνα που δεν περίμενα ότι θα μείνω έγκυος, που δεν το θεωρούσα πιθανότητα (επαφές σε άσχετες μέρες, καμία σχέση με ωορρηξία κλπ), δεν είχα κανένα μα κανένα σύμπτωμα! Μόνο καθυστέρηση... ;)

Αν αντέχεις την αναμονή, τότε περίμενε 2-3 μέρες ακόμα... κι άμα η καθυστέρηση συνεχιστεί τότε το κάνεις το τεστ ή καλύτερα τη χοριακή για να δεις κατευθείαν και τις μονάδες.

Αν δεν αντέχεις την αναμονή, τότε πήγαινε για χοριακή για να ξέρεις 100%! ;) Ακόμα και σήμερα να την έκανες, θα σου έδειχνε σίγουρα, έστω και λίγο..

Εύχομαι να'σαι εγκυούλα!!! Αλλά μην αγχώνεσαι!!! Και τώρα να μην είσαι, αφού όλα είναι καλά, θα 'ρθει το νινάκι! ;)

Κούκλα μου μόλις μου τελείωσε η περίοδος 22 Ιουλίου την άλλη μέρα η μετά από 3 μέρες το κάναμε φουλ και τον Αύγουστο έως προχθές την δευτέρα καλά η δευτέρα δεν πιάνεται απλά θέλω να σου πω ότι δεν ξερώ αν ήταν γόνιμες αλλά φουλ σου λέω σεξ ελπίζω για να δούμε σε ευχαριστώ και εσένα

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki moy soy ixa iposxethi kati,simera sta genethlia mou oi efxes moy tha mou vgoun k tha ise mesa se autes esi opos k oles oi kopeles pou theloun ena moraki,elpizo na vgoun oles k na akouso polla kala nea ;):kiss:

ego pote den ixa simtomata monopriksimo san na perimeno periodo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

koritsaki moy soy ixa iposxethi kati,simera sta genethlia mou oi efxes moy tha mou vgoun k tha ise mesa se autes esi opos k oles oi kopeles pou theloun ena moraki,elpizo na vgoun oles k na akouso polla kala nea ;):kiss:

ego pote den ixa simtomata monopriksimo san na perimeno periodo

Αχ μακάρι κοπέλα μου αλλά με πονάει πολύ η κοιλιά μου άρα πιστεύω πως δεν έχω ελπίδες… αλήθεια αν είσαι έγκυος έτσι πονάει η κοιλιά και γιατί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω να σας ευχαριστήσω όλες που ανταποκριθήκατε και συγνώμη αν σας ζάλισα ότι και να είναι θα σας ενημερώσω ελπίζω να έχω θετικά αποτελέσματα

:laugh: :cheer:B):lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Βρέθηκα με το μπαμπά της μπουμπούς εχθές και μιλήσαμε! Δε θέλει ούτε να τη δει. Δεν αξίζει να ξανά ασχοληθώ καθόλου. Θα το αντιμετωπίσει όταν πάει η μικρή να του ζητήσει τα "ρέστα".  Ευτυχώς σήμερα, ξανά πήρα maalox, γιατί είχα έντονη καούρα πριν πέσω για ύπνο, και κοιμήθηκα 5,5 ώρες σερί κορίτσια μου! Τελευταία μέρα σήμερα εδώ! Φτιάχνω βαλίτσα κι αύριο μεσημέρι... ξεκινάει η πιο γλυκιά αναμονή και προσμονή! Ευτυχώς έχω λίγα πράγματα να κάνω και στην Αθήνα ακόμα, οπότε θα περάσουν γρήγορα οι τελευταιές εβδομάδες.  Εχθές με πήραν και απο το μαιευτήριο και κανόνισα και το μάθημα τοκετού!!! Κοντεύουμε κορίτσια μου κι ακόμα δεν το πιστεύω πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός! Τελευταίο μπάνιο... εδώ!!!
    • Πραγματικά δε νομίζω πως αξίζει στην μπουμπού μου να έχει έναν τέτοιο πατέρα. Δεν αξίζει καν να ασχοληθώ μαζί του. 
    • Είναι απόλυτα κατανοητα όλα αυτά που νιώθετε.. περάσαμε κ μεις μια παρόμοια κατάσταση.. περίπου στις ίδιες ηλικίες με σας κάναμε εξετάσεις γιατί προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό.. εγώ με κάποια μικροπροβλήματα διαχειρισιμα αλλά ο σύζυγος χαλια σπερμοδιαγραμματα.. σκέτη απογοήτευση.. κάποιοι άνθρωποι χρειάζονται περισσότερο χρόνο να συνειδητοποιήσουν αυτό που τους συμβαίνει.. και ο άντρας μου πέρασε αυτή την άρνηση που περιγράφεις ότι είναι ανίκανος κλπ (οι περισσότεροι άντρες νομίζω έτσι αντιδρούν) και επειδή στην πίεση είναι δύσκολος ο δικός μου τον άφησα να αποφασίσει μόνος του τι θέλει να κάνει.. είχε πολύ μεγάλη λαχτάρα για παιδάκι και σε εκείνη τη φάση με βοήθησε πάρα πολύ ο γυναικολόγος μου τον οποίο ο άντρας μου ακούει σαν θεό οπότε δεν του άφησε περιθώρια.. μετά από τρεις ουρολόγους πολλές βιταμίνες και διάφορα άλλα εμεις δεν είδαμε κάποια θεαματική βελτίωση.. οι θεραπείες των αντρών είναι τρίμηνες τουλάχιστον αλλά αξίζει εννοείται να δώσεις αυτόν τον χρόνο (αφού οι δικές σου εξετάσεις είναι καλές ) καταρχήν γιατί ο κάθε οργανισμός και το κάθε πρόβλημα είναι διαφορετικό και μπορεί να δείτε βελτίωση, ομως ισχύει ότι ακόμα και εξωσωματική να κάνετε ότι διορθώνεται το κάνουμε ώστε να πάμε με τις καλύτερες δυνατές προϋποθέσεις... απλά χρειάζεται ηρεμία (όσο γίνεται) και να είστε ενωμένοι να αντιμετωπίσετε μαζί τις δυσκολίες γιατι όλα φαίνονται βουνό το ξερω.. εμείς τελικά κάναμε εξωσωματική, έχω χαμηλή αμη  δεν γινόταν να περιμένουμε άλλο και έχουμε το αγοράκι μας και σε πληροφορω ότι ο αρχικα αρνητικός άντρας μου με εχει φάει να κάνουμε προσπάθεια για δεύτερο και είναι ήδη έτοιμος (από μόνος του) να ξεκινήσει όλες τις εξετάσεις από την αρχή γιατί φυσικά δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση βρίσκεται, έχουν περάσει και 3 χρόνια.. υπομονή και πίστη και εύχομαι να τελειώσει με τον καλύτερο τρόπο όλη η περιπέτεια σας!!!
    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...