Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟΚΕΤΟΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ


ERI79

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΕΜΕΙΡΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΝΑ.ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΚΕΙ.ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ!!ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΙΑ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΑΠΟΙΑ?ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΟΛΗ ΕΜΕΙΡΙΑ?ΑΚΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΠΟΤΕ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΟΡΕΞΗ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕ ΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΙ79 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΣΕ ΤΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΠΑΣ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΑ ΤΟΥ 5 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΕ ΣΟΥΙΤΑ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ.... ΕΔΩΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ 190 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΧΕΙ 240.........ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΣΧΕΤΟ ΕΑΝ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ.....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΔΕΝ ΧΡΕΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑΞΙΕΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ........ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΤΕΡΥΓΕΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΘΑ ΣΕ ΓΕΛΑΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΑΕΔ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VALENTINA ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ 5 ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΥΚΓΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΣΩ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΔΙΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΓΕΝΝΑΩ ΜΕΧΡΙ 10-10 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΕΚΕΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ.ΤΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

VALENTINA ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ 5 ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΥΚΓΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΣΩ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΔΙΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΓΕΝΝΑΩ ΜΕΧΡΙ 10-10 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΕΚΕΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ.ΤΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ?

για πειτε βρε κοριτσια..οποια ειχε προσφατη εμπειρια..γιατι καθε φορα ακουω αλλα!εγω ΕΡΗ μου ακριβως πριν 10 χρονια ημουν ιδια περιπτωση με σενα .προστατευομενο μελος στο ταμειο του λιμενικου(ο αντρας μου)εκανα καισαρικη!δεν θυμαμαι τι ακριβως πληρωσε ο αντρας μου..το ποσο δηλ που καλυψε το ταμειο..θυμαμαι ομως οτι απο τη τσεπη μας δωσαμε..45,000δρχ..τοτε..και οτι δωσαμε στο γιατρο(δεν ζηταγε ο ιδιος εμεις δωσαμε ενα ποσο)

τωρα εκει θα γεννησω παλι σε μερικες μερες..μεχρι να γεννησεις θα σου πω..!

αν καποια κοπελα μως ξερει ας μας πει μερικα πραγματα..για τις τιμες..για τις μαιες..,νοσοκομες,τι πρεπει να παρουμε μαζι μας!!και τι δε χτρειαζομαστε!εγω για καισαρικη θα παω παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΟΝ 5ο ΣΤΗ ΣΟΥΙΤΑ. ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ 113 ΕΥΡΩ. ΕΚΤΟΣ ΑΠ' ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΟΤΑΤΗ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΟΥ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΜΕ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ''ΕΛΕΝΑ'' ΔΑΓΚΩΤΟ!!! ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΛΟΓΩ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΑΡΝΗΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ....ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΙΕΣ ΣΤΟΝ 4ο ΟΡΟΦΟ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΧΕΙΣ ΜΑΖΙ, ΠΑΡΕ ΔΥΟ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ , ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ, ΧΤΕΝΑ ΚΤΛ., ΕΝΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΛΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ, ΠΑΝΕΣ, ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΠΟΥΔΑΚΙ, 5 ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ, 3 ΦΟΡΜΑΚΙΑ. ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ( ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ) ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΕ ΚΙ ΕΣΥ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΑΖΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κοριτσια αν εχετε και αλλες προσφατες εμπειριες απο το ελενα ...πειτε μας!

και εγω γενναω το νοεμβρη με προγραμματισμενη καισαρικη και θελω να μαθω οσα περισσοτερα γινεται.

Παντως μεχρι στιγμης εχω σχηματισει τη καλυτερη εντυπωση για προσωπικο και δωματια ..ελπιζω να ειναι το ιδιο καλα και το χειρουργειο..Ξερετε γιατι συνηθως κανουν εισαγωγη στο ελενα τη προηγουμενη μερα?εμενα ετσι τουλαχιστον μου ειπε ο γιατρος μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...