Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΙΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.........


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 17/8 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟΣΩ ΝΩΡΙΣ?Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ?ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΜΕΤΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΖΑΛΑΔΑ.ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΒΓΗΚΑ Κ ΕΦΑΓΑ ΘΑΛΑΣΙΝΑ ΑΛΛΑ ΦΑΓΑΝΕ Κ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτ΄σακι μου είναι λίγο νωρίς αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!Από την αλλη μπορεί να σε πείραξαν αυτά που έφαγες κ να ησουν λίγο πιο ευαισθητη γιαυτό εσένα κ οχι τους υπόλοιπους.Κάνε υπομονή λίγο ακόμη κ βλέπεις μετά με καμιά χοριακή!!Με το καλό πάντως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙΣ ΕΧΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΟΥΠΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΙΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΑ ΕΜΕΤΟ.ΕΧΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΣΘΗΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ολόψυχα τα συμπτώματα να είναι εγκυμοσύνης. Σε πολλές γυναίκες ξεκινούν πάρα πολύ νωρίς. Υπάρχουν στα φαρμακεία καποια τέστ που δείχνουν από την 5η μέρα σύλληψης. Στείλε τον άντρα σου να πάρει ένα να το κάνεις.

Όταν παθαίνεις δηλητηρίαση από θαλασσινά δε μπορείς να σταθείς πουθενά. Μια φορά που έπαθα εγώ, σερνόμουν στο πάτωμα για να πάω από εδώ εκεί. Νόμιζα ότι σβήνω. Δεν υπάρχει χειρότερη κατάσταση από αυτήν.

Περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

esys ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΓΑ.ΠΟΙΟ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ?ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΧΑΛΙΑ ΘΕΛΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΜΕΤΟ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ.Κ ΕΧΕΙ 4ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ?ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρε το clearblue test. Είναι πολύ αξιόπιστο. Εμένα μου έδειξε εγκυμοσύνη 4 μέρες νωρίτερα. Εάν βρείς το digital τέστ, που γράφει pregnant, no pregnant, ακόμα καλύτερα.

Καλή επιτυχία :cheer: :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την μια φορά δεν κρατιόμουνα και το έκανα νωρίτερα. Μου έδειξε αρνητικό και δεν ήμουν. Την άλλη φορά, είχα συμπτώματα (πονούσε πολυ το στήθος μου, δεν κοιμόμουν καλά τη νύχτα, είχα συχνοουρία, κτλ.) και μου έδειξε ότι ήμουν. Βιάστηκα όμως να χαρώ, γιατί μια εβδομάδα αργότερα έδειξε αρνητικό. Το επανέλαβα γιατί πονούσε η κοιλιά μου σαν περίοδο. Όταν πήγα στο γιατρό και μου πήραν αίμα, έδειξε ότι ήμουν έγκυος, αλλά εν τω μεταξύ το είχα έχασα.

Πάντως το clearblue ένα χρόνο τώρα, δεν μου έδειξε ποτέ λάθος. Αφού περιμένεις αύριο, δεν είναι νωρίς να κάνεις τεστ. Απλά, εάν αντέχεις να περιμένεις λίγο, θα γλυτώσεις τα λεφτά, εάν δεν είσαι έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέρεις και η θερμοκρασία ειναι σχετική. Αν το σύνηθες για σένα είναι 36 και ίσως λίγο παρακάτω τότε το 36,6 και το 36,7 είναι ένδειξη. Αν όμως είσαι όπως η πλειονότητα των ανθρώπων στο 36,6 τότε η σημερινή σου θερμοκρασία δεν δείχνει εγκυμοσύνη. Αυτό όμως θα το ξέρεις αν μετριέσαι συχνά και ξέρεις τη θερμοκρασία του σώματός σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά, συνονόματη :)

Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα :silly: :silly: :silly:

Ξέχασα να σου πω ότι, εάν τελικά αποφασίσεις να αγοράσεις το clearblue, βεβαιώσου ότι είναι αυτό που δείχνει μέχρι 4-5 μέρες νωρίτερα (γιατί υπάρχουν διάφοροι τύποι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

esys ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΑΠΟ 30ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΩ 35,5 35,9 ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΙΣΩΣ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ Κ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επομένως η θερμοκρασία σου είναι ένδειξη στην προκειμένη περίπτωση.

Αν πας στο νοσοκομείο θα σου κάνουν και χοριακή. Έτσι θα σιγουρευτείς. Περιμένουμε νέα σου. Ελπίζω να μας ανακοινώσεις ευχάριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΡΙΚΑΚΙ27 ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ Η ΤΕΣΤ ΘΑ ΠΑΡΩ Η ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

esys ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΓΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΜΩΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ?ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χοριακή αρχίζει να ανεβαίνει από τη μέρα της εμφύτευσης. Η εμφύτευση γίνεται περίπου 5 μέρες μετά τη σύλληψη. Επομένως αν είσαι έγκυος μπορεί να έχεις χοριακή από 35 και πάνω σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εάν συνεχίζεις του εμετούς, πήγαινε οποσδήποτε στο νοσοκομείο. Δεν θέλουμε να πάθεις αφυδάτωση εάν είσαι έγκυος... :)

Περιμένουμε νέα σου :)

Χρόνια πολλά και σε σένα, συνονόματη :laugh: Η Παναγιά μαζί μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ ΣΥΧΝΕΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ27 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΙΝΩ ΝΕΡΑ ΜΙΝ ΠΑΘΩ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΝΤΥΘΩ ΤΩΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑΞΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΝΤΥΘΩ ΤΩΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑΞΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!

Περιμενουμε τα ευχαριστα νεα φιλεναδιτσα!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...