Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΥΛΑΩ 4 ΚΟΥΤΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑΚΟ ΓΑΛΑ ΝΕΟCATE ADVANCE


Recommended Posts

Αγαπητές μανούλες,

μου έχουν περισσέψει 4 κουτιά Neocate Advance, καθώς ο μπέμπης μου ξεπέρασε πια το πρόβλημα της αλλεργίας που παρουσίαζε στην πρωτείνη του αγγελαδινού γάλακτος και πλέον μπορούμε να πίνουμε κανονικό γαλατάκι :-)

Στο φαρμακείο από όπου τα προμηθευόμουν κάθε μήνα (τους έχω κάνει χρυσούς!)δεν μπόρεσαν να μου τα πάρουν πίσω παρόλο που δεν είναι ανοιγμένα (εννοείται), γιατί μου είπαν ότι έγιναν ειδική παραγγελία από την φαρμακαποθήκη.

Όσες μανούλες είναι στη διαδικασία του στοιχειακού γάλακτος, γνωρίζουν πολύ καλά πόσο ακριβό σπορ είναι αυτό και πόσο δύσκολα και χρονοβόρα γίνεται η επιστροφή μέρους των χρημάτων από τα ασφαλιστικά ταμεία (ειδικά το Δημόσιο!).

Για το λόγο αυτό, θα δώσω σε όποια μανούλα το επιθυμεί τα 4 αυτά κουτιά NEOCATE (4 x 56,45 = 225.80 Ευρώ) μόνο 100 Ευρώ.

Μένω στα Μελίσσια, οπότε θα πρέπει η ενδιαφερόμενη να μένει κάπου κοντά ώστε να γίνει η ανταλλαγή.

Σας ευχαριστώ πολύ,

Υγεία σε όλα τα παιδιάκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...