Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ.......


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΧΑΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ Η ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ .......

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΡΕΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΣΜΑΤΙΣΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ. Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ Ο!!! ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΙ

post-13696-13873934783036_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΙΜΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΕΝΤΟΠΙΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΗΝ ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΜΒΡΥΙΚΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ ΑΚΟΜΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως θα έπρεπε να ξεκινήσεις από έναν ρευματολόγο-ανοσολόγο; ίσως αυτός σε ψάξει διαφορετικά.

Για ποιο λόγο θές να αλλάξεις εξωσωματικό αφού οι προσπάθειες πέτυχαν και δε βρέθηκε κάτι αξιοπερίεργο στις ιστολογικές που θα μπορούσες να επιρρίψεις ευθύνες στο γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιο γιατρό έχεις στα Χανιά και που έκανες τις προηγούμενες εξωσωματικές;; είμαι και εγώ απο Χανιά και έχω κάνει 3 στην Αθήνα εκ των οποίων η δεύτερη πέτυχε αλλά στο 4ο μήνα και εμένα σταμάτησε η καρδούλα του...έκανε παλινδρόμηση όπως μου είπε ο γιατρός.. απο εκεί και ύστερα μου έτυχε άλλη μια φυσιολογική εγκυμοσύνη μετά απο 13 χρόνια αλλά το έχασα πάλι και στην εξετάσεις που κάναμε δεν έδειξε τίποτα...σου λένε ότι αυτο συμβαίνει.... γιατί θες να αλλάξεις γιατρό εφόσον είχες μια επιτυχία; αν θες μου λες...σου εύχομαι το καλυτερο όπως και να έχει... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να σου πω ότι πολυ καλός γιατρός για εξωσωματική στην Κρήτη είναι ο Μακριγιαννάκης στο Ηράκλειο... νομίζω στο Πανεπιστημιακό. πολύ καλός άλλα έχει πολύ δουλείά και περιμένεις στην αναμονή πολύ να σε δεχθεί..αλλά είναι ο καλύτερος στην Κρήτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά όταν υπάρχουν εγκυμοσύνες που προχώρησαν τόσο και παλινδρόμησαν πρέπει να ψαχτείτε περισσότερο με ειδικές εξετάσεις. Μην επαναπαύεστε στα λεγόμενα των γιατρών μόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...