Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Σαν καινουργιο εγκυακι και εγω ε ειπα να βαλω καπου την υπογραφη μου...χεχεχεχε :laugh: :laugh: για αυτο και εφτιαξα αυτο το θεματακι..Δηλαδη τι περισσοτερο εχουν απο εμας οι μανουλες ιανουαριου-φλεβαρη κλπ...χιχιχιχιχ :):):) για αυτο λοιπον ελατε να τα λεμε τι εξετασεις θα κανουμε τι μας προβληματιζει,γενικοτερα βρε να λεμε και εμεις το κατιτις μας..τον πονο μας στην τελικη..τι φαγητο θα ξκανουμε βρε αδερφε..!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: καλη εγκυμοσυνη σε ολες και υπομονη

Υ.Γ ειμαι η νενα στις 15 αυγουστου κλεινω τα 22 παντρεμενη και εχω πητ 16 μαρτιου 2011 πρωτα ο θεος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello και απο μενα!

Ειμαι η Γιωτα,27 ετων και εχω ΠΗΤ 24 Μαρτιου αλλα λογω διδυμακιων(μα τι ωραια που το εγραψα :P:P )μαλλον νωριτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ διδυμακια τι ωραια θα ακους δυο καρδουλες...πω πω καλο κουραγιο σου ευχομαι απο τωρα και υπομονη θα την χρειαστεις..Έκανες εξωσωματικη αν επιτρεπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι η κουκίδα, 34 χρόνων (αλλα την Δευτέρα 35 χοχο), 8+1 εβδομάδων, καρδούλα ακούσαμε 7+1 και ΠΗΤ με βαση τα τικεράκια που εχω μπερδευτεί- κάπου εκει απο τις 10 μέχρι τις 25 Μαρτίου.

ΚΑΛΉ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια !

είμαι η Μαρία, είμαι 30 παρα κάτι και

η ΠΗΤ μου είναι περίπου 25 - 30 Μάρτη

(δηλαδή είμαι στην 6 -> 7η εβδομάδα !?)!!!

ευχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη σε όλες μας !!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα. Πρωτα ο θεος παιδια κι εμεις μαρτιο επιτελους θα αγκαλιασουμε το μικρακι μας! απο την τελευταια περιοδο εχω πητ 9 μαρτιου επειδη η συλληψη ομως εγινε αργα... ο υπερηχος μας δινει πητ 14 μαρτιου. ας ερθει οποτε θελει μωρε!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...