Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

Καλά τι πάθαμε σήμερα και δεν μπορούμε να συναντηθούμεεε??? :blink::blink::blink: Πάλι δεν είναι καμιααα??

Όλες βόλτες κάνετε?? :P:P:P η αλήθεια είναι ότι και εγώ για να σας πώ ότι πάω βόλτα στη μαμά μου μπήκα!!! :P:P Τα λέμε μετά, αργά!!αν είναι καμιά σας εδώ βέβαια!!! Α και αν μπώ και μετά και δεν είστε... να σας πώ ότι θα λείπω αύριο και μεθαύριο... Φιλάκια κούκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

K.T.K. έγραψε:

με ζητησε κανεις???????????

καλι ...λιπαμε..μαλον οταν βγικα εγο ,εσι μπικεσ!! :angry::angry:

καλα τη μερα και αφτη?να μιν μπορουμε να βρετουμε ολεσ μαζι... :dry::dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υελιζζζζζ...

χατικαμεεεε....

εσι πιγεσ ξαντι...εγο πιγα ψονια και μετα θαλασα και μετα μαγιρεψα..και αναμεσα οταν εμπενα δεν ισουν...

και οταν εμπενεσ εσι ,δεν ιμουν εγο...

το βραδακι ο καλοσ μου ιτελε βολτα στην παραλια...και πιγαμε...για αφτο χατικαμε....

φιλακια ....φιλακια ...φιλακιααααααα..χαχαχα

ααα και μου λιπι το ομαδικο!!!!

αντε καλινιχτα..και ονιρα γλικαααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!! Τι κάνετε? Μάλλον κοιμάστε όλες κι όλοι!!

Άνοιξα τον υπολογιστή να δω κάτι με τον καλό μου και είπα να πω μια καλημέρα... Φιλάκια σε όλες..

Καλά να περνάτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εμένα! Δεν θα μείνω, έχω τραπέζι το μεσημέρι κ έχω δουλειές με φούντες!

Χθες βράδυ βγήκαμε μια βολτίτσα κ είδα τοοοοοσα πολλά μωράκια που μου ήρθε να τα πάρω αγκαλιά μου όλα κ να ζουπήξω τα μαγουλάκια τους! Αχ, θέλω κ εγώ ένα (γι΄αρχή...)

Σας γλυκοφιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Καλημέρα κ από εμένα! Δεν θα μείνω, έχω τραπέζι το μεσημέρι κ έχω δουλειές με φούντες!

Χθες βράδυ βγήκαμε μια βολτίτσα κ είδα τοοοοοσα πολλά μωράκια που μου ήρθε να τα πάρω αγκαλιά μου όλα κ να ζουπήξω τα μαγουλάκια τους! Αχ, θέλω κ εγώ ένα (γι΄αρχή...)

Σας γλυκοφιλώ! :kiss:

διλαδι η δουλιεσ με φουντεσ ινε???......ασκισισ????

κοριτσια και αλο σισμο ... :laugh: :laugh: :laugh: με πολα μετασισμιι!!! :laugh: :laugh: :laugh:

καλιμερα δεν σου ιπα...χαχαχα...αλα φενετε καλι.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!! Μπήκα και εγώ να σας δω για λίγο!! Τι κάνετε όλες? Ασκήσεις διαβάζω και σεισμούς!!! Έχασα τίποτα?? :blink::dry::blink::dry: συμπεθέρα επιτέλους συναντιόμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι η σύνδεση πετάει...άλλωστε δεν φαίνεται απο το πόσο γρήγορα απαντάω? :laugh: :laugh: :laugh: χθές ήμουν στη μαμά μου μέχρι τις 1:30 και όταν γύρισα κοιμήθηκα κατευθείαν, ήμουν πτώμα... δεν πρόλαβα να μπώ!! εσείς περάσατε καλά στη παραλία??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ορεεα ιταν..πιγαμε παραλια ..στην λεπτοκαρια...εκι εχι πολι κοσμο σινεχια...τουριστεσ.......μου αρεσι πολι εκι...

ααα εγινα καστανι σκουρο με ενδονο αποχρεοσι βιολεεεεεε...χαχαχα..διλαδι στο σπιτι ιμε κανονικι καστανι ...αλα οταν βγενο εξο..θα χροματα πεζουν αναμεσα σε καστανι και μοβ σκουρο...πολι ορεεα ινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα ινε ποσ ο καλοσ μου θελι να παμε θαλασααααα...και εγο ποσ θα κανο μπανιο?? να βρεξο το μαλι μου??? τα αρχιζι να μου σταζι το χρομααααα!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

το θεμα ινε ποσ ο καλοσ μου θελι να παμε θαλασααααα...και εγο ποσ θα κανο μπανιο?? να βρεξο το μαλι μου??? τα αρχιζι να μου σταζι το χρομααααα!!!χαχαχα

Ε μη βαζεις το κεφάλι μέσα!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!!

Τι κανετε?

Πως θα περασετε την Κυριακη σας?

Για βαφες μαλλιων ακουω...χμ...κι εγω χτες αργα τα εβαψα τα μαλλια μου..μιλαμε 2 παρα το πρωι τα ελουζα :laugh: :laugh: :laugh: αφου κοιμηθηκαμε 4.30 το πρωι.Σε λιγο θα ετοιμαστουμε να παμε για μπανιο στη θαλασσα,προς το παρον πινουμε το καφεδακι μας.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...