Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νινίδα 21 μηνών?


Recommended Posts

Καλησπερα σε όλους. Εχτες παρατήρησα ότι ο μικρος μου 21 μηνων τωρα, έχει βγάλει μάλλον νινίδα στο κεφαλάκι του. Ρώτησα αρχικά την μαμα μου μήπως έπεσε και γρατζούνισε το κεφάλι του αλλα μου είπε πως όχι και τότε σκέφτηκα οτι μπορει να έχει νινιδα όπως όταν ήταν μωρο...του έβαλα λαδάκι ειδικο που είχα παρει όταν ήταν μωρο και τον έκανα μπάνιο. Ειναι δυνατον να έχει νινιδα τόσο μεγάλος? Ειναι σαν επιφανειακή γρατζουνια, λιγο κιτρινο και αν το ξύσεις βγαίνει φλουδίτσα. ο καημένος ξίνετε αλλα μου είπαν οτι θα ειναι απο τη ζέστη. Εχει καμια σας παρόμοια εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: emena o megalos einai 4.5 xronon k akoma exi :laugh: an k pistevo einai san ksiridermia otan zestenete to kefali toy poy sinithos keh apo tin zesti alla den kano kati mono toy to ksino kamia fora toxo gia pexnidi :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό δεν το έχω ακούσει...η δικιά μου είχε μέχρι και τον χρόνο γιατί δεν είχα πολυασχοληθεί αλλά έχει φύγει τώρα (23 μηνών).....πήγαινέ τον στον παιδίατρο, μπορεί να είναι κάτι άλλο!!!!

με το λαδάκι φεύγει όπως όταν ήταν μικρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως βγαινει κ σε μεγαλυτερη ηλικια.Ξαναβγαλε ο γιος μου 22 μηνων.Λιγοτερη βεβαια -παλι καλα!- και ξυνεται κι αυτος,το λαδακι της frezy δεν ειχε κανει δουλεια σε μας,δοκιμασα ενα gel της Avene και βλεπω οτι βοηθαει αρκετα.Και εβγαλε και η κορη μου :angry: καταραμενη νινιδαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι είναι μικρόβια που δεν εντοπίζονται εύκολα είναι η αλήθεια με μια απλη καλλιέργεια ούτε έχουν κάποιο σύμπτωμα ώστε να το ψάξουμε  Εμείς το βρήκαμε όταν αντρας μου έκανε καλλιέργεια σπέρματος.. εγω δεν έκανα εξέταση αλλα όπως και να είχε έπρεπε η θεραπεία να γίνει ταυτόχρονα.. πηραμε αντιβίωση για ένα μήνα και οι δυο αλλά μας είπαν επαφες να έχουμε κανονικά άσχετα που παίρναμε την αντιβίωση και έτσι κάναμε εγω έμεινα εγκυος τότε στο πρώτο μου παιδί  υπάρχουν πολλές αντιβιωσεις που επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη   Το θετικό είναι ότι έμεινες εύκολα εγκυος όποτε κρατησε αυτό κορίτσι μου εμένα με πηρε 1,5 χρόνο να έχω σύλληψη στο πρώτο παιδάκι μου, το δεύτερο το έπιασα πολύ εύκολα  ζορικη δουλειά έχει ο αντρας σου υπομονή τώρα μέχρι να ξανά έρθει 😊
    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...