Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.......!!!!!!!


titina21

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!ΛΟΙΠΟΝ...ΤΕΛΕΥΤΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΙ 7/5 16/6 6/7 ΕΠΑΦΕς 17/7 24/7

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΡΙΣΜΕΝΗ.....ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΙΩ Η ΦΑΩ ΠΡΙΖΟΜΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...ΕΧς ΕΝΟΧΛΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ....ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ....ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ(24/7)ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ 3 ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΣΤΑΓΩΝΕΣ ΚΑΦΕ....ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΕΒΓΑΛΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΑΝΗ ΒΛΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΙΜΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ!!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ??????????ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ????? :blink::blink::blink::blink::blink:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα titinaki μου!κ γω ακριβως τα ιδια με σενα μονο που ειχα λιγο καφε κ το καταλογισα στην ωορρηξια(μαλλον)κ εχω κ αναγουλες!!!ποτε περιμενεις περιοδο?για να τα υπολογισουμε!!! :woohoo: δεν ειναι λιγο νωρις ομως για να ξερουμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOU TA EXEI MPERDEPSEI LIGO H PERIODOS KAI EXW XASEI LIGO TON MPOUSOULA!!!!DEN XERW AMA EINAI NORIS PANTWS...NIOTHW POLY PERIERGA ISWS EINAI KAI TO ANXOS VEVEA...THA DEIKSEI....RYXOMAI OLA NA PANE KALA!!!!!KAI NA GINEI TI THAYMATAKI!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω το θελω να γινει γρηγορα αν κ πιστευω πως τα καταφερα :silly: μεσα στο σαβ/κο περιμενω περιοδο(που να μη σωσει να ρθει :P )θεεεεεεεεε μ ακους?? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως εχω την εντυπωση οτι οι επαφες σου ησαν σε γονιμες μερες οποτε αυξανονται οι πιθανοτητες!!!!! :woohoo: :woohoo: στο ευχομαι ειλικρινα!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego tha sou po ta siptomata kai stis dio egkimosines mou!!!

stin proti eixa ponous xamila (ponakia periodou) to de stithos ipervoliko priksimo se simio na min mporo na to akoumpiso kai eixa kai roz ygra!!!

tora me auti tin egimosini na fantastis oti piga sto nosokomeio giati nomiza oti eixa pathei ourolimoksi!!! eixa entoni sixnoouria kai varos kato xamila otan pigena na ouriso, kai otan skoupizomoun evgaza san aimataki alla den itan aima sto nosokomeio mou eipan oti eixa aimatourisi!!!!! alla vasika nomiza oti to aima auto itan epidi perimena periodo!!!. meta leo den kano kai ena test na mou figei i dea oti den eimai egios kai meta kano tis eksetaseis poy mou dosan.

den pisteva oti eimai egios giati ekeino to mina valame mprosta gia to deutero kai i prospathies mas ante na itan 3 -4 me to zori logo ton ipirision toy antra moy!!!!

den thelo na csoy doso pseftikes elpides alla auta einai siptomata egimosinis B)

filakia polla ante me to kalo na mathoume nea sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!!ξερεισ και τι αλλο?νιωθω συνεχεια την κοιλια μου χαμηλα να γουργουριζει!!!συνεχεια ομως!!!!το στηθοσ ακομα δεν εχει καμια αλλαγη!!!!με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου κοπελα μου!!!να εισαι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου και εγώ παρόλο που ακόμα δεν είμαι έγκυος αλλά ξερώ από της αδελφές μου αυτά πιστεύω είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης…. Αλλά κάθε γυναικά έχει διαφορετικά συμπτώματα σου εύχομαι να είσαι να είσαι έγκυος........... :laugh :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΙ ΜΟΥ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΙ ΜΟΥ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Αχ και εγώ αυτό θέλω και όλες εδώ μέσα ένα μωράκι και πιστεύω πως θα τα καταφέρουμε τώρα πάντα θετικά :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΧΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΛΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι μου μακαρι να ειμαστε κ εχεις δικιο για το αγχος τελος το αγχος!!!!!!δε με νοιαζει ποτε θα ρθει το μωρακι μας ξερω απλα οτι θα ρθει!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα αρχίσω να σας λέω συμπτώματα κ άλλα τέτοια γιατί εγω ήμουν κ λίγο ζώων με αυτά!!Θα σας πω μόνον ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,θετική ενέργεια κ αγαπίτσες κ τα σποράκια να φυτευτούν γερά γερά!!!!Θα περιμένουμε νεα σας στις ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!Πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα κοπελα μου!!!!να χαιρεσε το κουκλι σου!!!!!!!!ελπιζω τα επομενα νεα μασ να ειναι στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...